Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαφτίστηκε η Αννούλα μας!


hope_89

Recommended Posts

Νελλάκι , να σας ζήσει η μικρούλα σας.Καλοφώτιστη...!

Με το καλό να υποδεχτείτε και την αδερφούλα της....

Πολύ ρομαντική η βάπτιση σας και σε ένα ειδυλλιακό τοπιό...

Πάντα αγαπημένοι και χαρούμενοι να είστε...

ΥΓ.Αυτη τη συνταγή για τα κοριτσάκια την θέλω κι εγώ..... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νέλλυ μου να σας ζήσει η Αννούλα σας!!πάντα γερή και φωτισμένη να είναι!!!

με το καλό σου εύχομαι να έρθει και η δεύετερη μπουμπού σου!!φιλακια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η μικρουλα σας με το υπεροχο ονομα!

Της ευχομαι ο,τι καλυτερο...

Να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη στη ζωη της κ με το καλο να υποδεχτει την αδερφουλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η κουκλιτσα σας!!!!!!!!

Ζηλεψα απ'την περιγραφη σου!!!Νησι,εκκλησακι,μπαμπας να συγκινείται,μαμα εγκυουλα κ χαρουμενη.....!!!!!

Τελεια!!!!!!!!Χαιρομαι πολυ για σας!

ΥΓ.Το ονομα Αγαπη ειναι απο γιαγια ή....απο την αγαπη σας???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ όλες!!! :laugh: Σας εύχομαι τα καλύτερα και πραγματικά νιώθω λες και σας είχα στην χαρά μου! :laugh:

Το ''Αγάπη'' είναι συμβολικό αλλά κανένα απο τα δυο ονόματα δεν είναι γιαγιάς. ;) Άννα λένε επίσης και την νονά μας,που μας στάθηκε πολύ όταν το είχαμε ανάγκη οπότε και δώσαμε στην μικρή μας το όνομα της!Να σημειώσω πως η μια λατρευει την άλλη :P

Γιώτα μου,ναι η πεθερά μου ήρθε!!! :woohoo: Είχε κάτσει σε μια γωνία και έκανε σχόλια :silly: Φυσικά τα μούτρα μέχρι το πάτωμα που δεν άκουσε το όνομα της,αλλά δεν πειραζει!Πρέπει να το πάρει απόφαση οτι τουλάχιστον απο εμάς δεν θα ακουστεί :cheer:

Όσο για το νινί μας-που κατά πάσα πιθανότητα είναι κοριτσάκι,αλλά θα το σιγουρέψουμε στους επόμενους υπέρυχους-θα το μάθουν όταν με το καλό γεννηθεί :P;)

Και πάλι σας ευχαριστώ μέσα σπο την καρδιά μου για τα καλά σας λόγια!!!Ό,τι ποθείται για εσάς και τους αγαπημένους σας ανθρώπους!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα με κανεις.....μετα απολα οσα εκανε ηθελε να ακουστει και το ονομα της?αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η μπουμπουκα σου. Τον δικο μας και μεις σε νησι τον βαφτισαμε και το καημενο τα δε ολα. Πλοια, ξενοδοχεια, μποφορ. Ολα τα αντεξε..γερα να ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ,

ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΩΣΑΤΕ :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΙΝΑΚΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,σας ευχαριστώ πολύ! :laugh: Να χαίρεστε τα μωράκια σας :kiss:

Papaki,εμείς εκτός απο το καράβι είχαμε και το αεροπλάνο! :woohoo: Οταν πηγαίναμε της άρεσε πολύ,στην επιστροφή είχε λίγη γκρίνια όντας κουρασμένη και απο τις πολλές δημόσιες σχέσεις :P

Γιώτα μου,τέτοιες παραστάσεις δεν δίνω! :laugh: Χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι να τη χαιρεστε τη κουκλιτσα σας!!! :kiss:

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα! ;)

Καλα βρε ακομη δε τους ειπες για το 2ο;;!! :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου σε ευχαριστώ πολύ! :laugh: Όχι,ακόμα δεν το είπαμε και ευτυχώς γλιτώσαμε και τα κλασσικά σχόλια ''δεν θα τα καταφέρεις με δυο μωρά'' ;):kiss:

Αλεξάνδρα μου,σε ευχαριστώ πολύ!Με το καλό το μωράκι σου!Πετάς στα σύννεφα ε; :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου γλυκιά να σας ζήσει η Αννα Αγάπη...

Καλοφώτιστη να'ναι η μπουμπούκα σας και με το καλό να γεννηθεί και το άλλο μωράκι σου!!!

Γεροί και ευτυχισμενοι να'στε εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Αλεξάνδρα μου,σε ευχαριστώ πολύ!Με το καλό το μωράκι σου!Πετάς στα σύννεφα ε; :laugh: :kiss:

αχ οχι απλως πεταω στα συννεφα,δεν εχω λογια να το περιγραψω... :silly:

ειμαι βεβαια και λιγο επιφυλακτικη,λογω των προηγουμενων ατυχιων που ειχα,αλλα θελω να ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα.. :)

την αλλη εβδομαδα παω να ακουσω την καρδουλα,μακαρι να την ακουσω και να ειναι και δυνατη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa μου,σε ευχαριστώ γλυκιά μου!Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! :kiss:

Βασούλα μου,να 'σαι καλά και ευχαριστώ για τις ευχές!Γρήγορα να μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα! :kiss:

Αλεξάνδρα μου,όλα θα πάνε τέλεια αυτή την φορά!Του χρόνου τέτοια εποχή θα μας λες τα κατορθώματα του ζουζουνιού σου! :laugh: Βάλε τον ευτυχή μέλλοντα μπαμπά να δώσει πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα! :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...