Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαφτίστηκε η Αννούλα μας!


hope_89

Recommended Posts

Και ναι λοιπόν,χτες βαφτιστήκαμε κι εμείς! :laugh:

Φορέσαμε όλοι τα καλά μας,το πιο όμορφο χαμόγελο μας και καμαρώσαμε το κοριτσάκι μας.Γύρω στις 19.30 σε ένα εκκλησάκι της Πάρου ακούστηκε το όνομα μας που είναι Άννα Αγάπη! :laugh:

Η μικρούλα μας δεν έκλαψε καθόλου,μοίρασε σε όλους χαμόγελα και άλλαζε πρόθυμα αγκαλιές! :)

Ο μπαμπάς μας συγκινήθηκε την ώρα που ακούστηκε το όνομα,και προσπαθούσαμε να τον συνεφέρουμε :blush:

Η μαμά(δηλαδή εγώ! :woohoo: )άκουσε πολλά σχόλια για το πόσο πρησμένη είναι( :P )αλλά η ύπαρξη της αδερφούλας μας παραμένει μυστική! :P

Ευτυχώς ο καιρός ήταν καλός και δεν έβρεξε όπως φοβόμουνα ;) Φύγαμε σχετικά γρήγορα απο το τραπέζι γιατί είχαμε μπροστά μας και ένα αρκετά μεγάλο ταξίδι επιστροφής,αλλά οι υπόλοιποι το ''διάλυσαν''πολύ αργότερα :P Το ''κουφετάκι'' μας τα ''έφτυσε''αρκετά νωρίς και κοιμήθηκε για περίπου δυο ώρες στην αγκαλιά της νονάς της,που δεν την χόρταινε με τίποτα! :woohoo:

Περάσαμε όλοι πάρα πολύ όμορφα :)

Να σε χαιρόμαστε αγαπούλα μου!Πάντα γερή και ευτυχισμένη καρδούλα μου!!!Σ'αγαπάω!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπελλιτσα μου σε ευχαριστώ! :laugh: Φιλιά στον γαμπρούλη μας και στην κουκλίτσα σου! :kiss:

Ελένη μου,οι περισσότεροι συγγενείς μας είναι εκεί και την αγαπώ ιδιαίτερα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είναι γερή και καλοφώτιστη η Αννα Αγάπη με το όμορφο όνομα!

Να τη χαίρεστε και με το καλό να της χαρίσεις την αδερφούλα της..

Τόσο νωρίς και μάθατε το φύλο με σιγουριά? Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσο κοντά και άλλο θαυματάκι!!! :) Με το καλό να γίνουν δύο οι αδελφούλες!!!

Να σας ζήσει η Άννα Αγάπη σας! Πολύ φωτεινό και χαρούμενο όνομα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου να σας ζησει η Αννα Αγαπη!Γερη και καλοτυχη να ειναι! Τι ωραια που ειχε καλο καιρο! Με το καλο και το δευτερο μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να ειναι πάντα καλότυχο και ευτυχισμένο!! Με το καλό να έρθει στο κόσμο και το δεύτερο ζουζουνάκι!!

Α!! Υπέροχο όνομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΑΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ Κ ΤΟ 2ο ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟ! ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ 4-5 ΜΕΡΟΥΛΕΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! Κ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ε ? ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΒΡΕ ΝΕΛΛΑΚΙ ??? :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η νεοφώτιστη Αννούλα.

Να την δείτε όπως επιθυμείτε.

Με το καλό να υποδεχτείτε και το νέο μέλος της οικογένειας σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ να σου ζησει η Αννουλα σου..Να ναι παντα γερη,χαρουμενη και ευτυχισμενη.Παντα να την καμαρωνετε και να στε ολοι μαζι ευτυχισμενοι..Με το καλο και το δευτερο μωρακι σας που αν καταλαβα καλα πρεπει να ναι κοριτσακι :):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο..συγχαρητήρια!!!Καλορίζικο το ονοματάκι και να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη! Με το καλό να της χαρίσεται την αδελφούλα της..μπράβο παιδιά..χαίρομαι πολύ για σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...