Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kαλώς σας βρήκα!!!


alikaki09

Recommended Posts

Καλώς ήρθατε Αλικάκι09 και Βιβή!! Εύχομαι να τα λέμε!! Είμαι η Έλενα κι έχω ένα αγοράκι 2 μηνών και 3 εβδομάδων! Εύχομαι να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη με το καλό και με γερά μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως το Αλικακι μας!!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα ,που θα πανε,και να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι!οτι θελησεις ημαστε εδω!φιλακια στην κοιλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΤΗΝ ΒΙΒΙΑΝΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 14 ΕΤΩΝ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη καλωσορισες!!!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου και οσο για τις ηλικιες..εχουμε και μια γιαγια(μικρογιαγια μαλλον) εδω την Ευα που εχει ενα υπεροχο εγγονο λιγων μηνων! ;)

Αλλα τι σημασια εχει;;Ολοι οι καλοι χωρανε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλε η Αλικη ανοιξε το θεμα;;;; :huh:

Αλικακι καλωσηρθες κι εσυ βεβαιως!! :silly:

Αποτι καταλαβες ολα τα τρελοκομεια εδω ειμαστε!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχασα τη μπάλα...(πολλές καινούριες στο μάμμυ)!!! ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Είμαι η Ιωάννα, 32 ετών και διανύω την 14η ωραιότερη εβδομάδα της ζής μου!!!! Όπως καταλάβατε είναι το πρώτο μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ μασροράκι, dalia, tonia 28, ΣΚΡΑΠ και Ιωάννα (Ιωάννα αν εξαιρέσουμε ότι σου ρίχνω 7 χρόνια είμαστε στην ίδια εβδομάδα και περιμένουμε και οι δύο το πρώτο μας! :lol: )

Sevi καλώς όρισες κι από μένα. Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου B)

Βιβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και εγω νεα ειμαι στην παρεα και ελπιζω να μιλαμε.ειμαι η φανη 37 χρονων μανουλα με τρια παιδακια.2 αγορια και1 κοριτσι.ειστε πολυ καλη παρεα τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ...ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ''ΤΖΟΥΦΙΑ'' (ΑΣΤΕΙΟ!!!!!) .....ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ....ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΝΑΡΙΝΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥΓΓΟ!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia θεα θεα! χαχαχα παρε εναν παπαγαλο κοριτσι μου!

ειμαι η ραμονα,21ετων...ναι ναι υπαραχουν ακομη αυτες οι ηλικιες χαχααχα

γεννησα πριν 3περιπου μηνες αλλα δν εχω μωρακι...θα προσπαθησω για μωρο....οταν ανεβει ο βασικος μισθος!!χιχι....μπαααα με βλεπω να το κανω νωριτερα...αλλα θα το ταιζω κουρκουμπινια!?

καλημερααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!! ΚΑΙ ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΑΑΑΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΧΧΧΧΧ

ΡΕ ΜΑΜΑ-ΧΙΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 10 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλως μας ηρθατε και απο εμενα...ειμαι η ειρηνη 24(δηλαδη τα εκλεισα τον αυγουστο) και διανυω την 17η εβδομαδα της εγκυμοσυνης μου και ειναι το πρωτο μου...και ειμαι και πολυ χαρουμενη και πολυ ευτυχισμενη....ελπιζω να τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaaxa με δεκα χρονια διαφορα...? ε δε σε πηραν κ τα χρονια...!

αντε ζαχαρενια και στα δικα μας!!

ειδα στον υπνο μου οτι παντρευτικα κ ο καλος μου ειδε οτι του κανανε λοβοτομη! λετε να σχετιζοντε????

αααα υπολογισα οτι αν εμεινα εγκυος αυτο το μηνα...θα κανω δυδιμο! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΜΑΜΑ-ΧΙΝΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΣΤΑ 11 ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑ

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ-ΧΙΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα οτι μαλλον θα κανω δυδιμακι ! χαχαχα αυτο σημαινει!

ζαχαρενια χωρις πλακα ποσο καιρο προσπαθεις?

εμενα με εχει πιασει αγχος μηπως οταν θα μπορουμε οικονομικα δεν μπορεσω να πιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....3 Ή 4 ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ''ΕΛΕΥΘΕΡΑ'' ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ....ΟΠΟΤΕ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΙΝ ΤΑ 40 ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΟΥΜΕ....

ΩΧ ΞΕΦΥΓΑ ΛΙΓΟ...ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουπερ...ποτε δεν ξερεις....ισως σου κατσει με την μια δυδιμα !! φανταζεσε???

ολα καλα θα πανε!!!

οσο για την υιοθεσια μικρη ελεγα οτι θα γινω πλουσια και οσα παιδια κ αν κανω θα υιοθετουσα ενα κοριτσακι και θα το ονομαζα αγαπη! χαζο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω οτι ειναι δυσκολο...το ξερω γιατι εχουμε ενα ιδρυμα που συνεργαζομαστε χρονια και εχουμε ρωτησει...

λοιπον εαν θελεις να παρεις "ετοιμο" παιδι ζητανε λιγοτερα. μπορεις επισις να βοηθας παιδια τα οποια θα εχεις σε συνεργασια με το ιδρυμα,για να υιοθετησεις γενικως ειναι δυσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...