Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kαλώς σας βρήκα!!!


alikaki09

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη που επιτέλους μπήκα στην παρέα σας και ελπίζω να με καλοδεχθήτε. Με λένε Αλίκη και ζώντας το 34ο έτος της ζωούλας μου διανύω την 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου.

Σας βρήκα τυχαία κάνοντας περιήγηση στο google και ψάχνοντας πληροφορίες για την εγκυμοσύνη. Σας κατασκόπεψα :P:P όλο το Σαββατοκύριακο και σήμερα είπα να γίνω μέλος σας, μιας και ζήλεψα την παρέα σας και τις σχέσεις μεταξύ σας.

Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι θα με δεχθείτε στην παρέα σας και δεν κρύβω και τον ενθουσιασμό μου γι αυτό.

Καλώς σας βρήκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΤΑ Κ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ! :)

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ Κ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΓΩ ΒΡΗΚΑ ΤΟ MAMMYLAND!! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΟΛΛΗΣΑ Κ ΓΩ Κ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ Κ ΕΔΩ! :P

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες κουκλιτσα...!!

Με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγγελουδι σου.

Ειμαι η Φανη 27 χρονων και εχω μια μπεμπουλα 3μιση μηνων..

Θα χαρω να τα λεμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ALIKAKI09....ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ...ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΦΟΒΕΡΕΣ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ....

ΕΙΜΑΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ...ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ....ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ 4 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΩΝ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΛΟΣ!!!!!

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!!!

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

Κ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΙΛΗ ΓΕΝΝΑ

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 26 ΕΤΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΙ.ΣΤΕΙΛΕ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΙΑΝΕΙ ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες μανουλα. Σου ευχομαι τα καλυτερα με το μπεμπουδακι σου και αν ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη, κοιτα να το γλεντησεις οσο πιο πολυ μπορεις. Ειναι η καλυτερη περιοδος της γυναικας ' κατα τη γνωμη μου βεβαια' Α ξεχασα, με λενε Θεοδωρα 31χρονων εχω ηδη ενα αγορακι 13μηνων και σε 2 μηνες ερχεται αλλο ενα αγορακι στην οικογενια μας. Και παλι με το καλο σου ευχομαι. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες.Είμαι Μαίρη 34 ετών κ προσπαθώ για μωράκι 3 χρόνια. Τώρα είμαι στη διαδικασία της πρώτης εξωσωματικής.Εύχομαι να έχεις μια υγιή κ υπέροχη εγκυμοσύνη :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς ήρθες και από εμένα.

Και εγώ σχετικά καινούρια είμαι αλλά πραγματικά είναι από τις καλύτερες παρέες.

Είμαι η Αννα και είμαστε περίπου στις ίδιες εβδομάδες μόνο που εγώ περιμένω κοριτσάκι.

Φιλιά και θα τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos hrthes!!!!

eimai h Gianna kai eimai 30 xronon. eimai sxetika kainouria sthn parea (an kai grafthka prin 1 xrono peripou, diafora themata me krathsan makria)!!!eimai pantremenh 2 xronia kai kati mhnes kai den exoume kataferei akoma na kanoume paidaki.

kalh synexeia sthn eggymosynh sou

ola na pane kala

tha ta leme

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14 ΕΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας αλικακι!!εγω ειμαι η αντριανα,23 χρονων κ εχω 3 παιδακια!θα χαρω πολυ να τα λεμε!!κ γω πριν μια βδομαδα εγινα μελος κ πραγματικα εχουν κολλησει τα δαχτυλα μου στο πληκτρολογιο!!!χαχαχα!με το καλο κ το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας! :)

Είμαι σίγουρη οτι δεν θα ξεκολλάς απο το mammy!

Με το καλό το μωράκι σου..θα τα λέμε! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα :) Αφού καλωσορίσω το alikaki09, να συστηθώ κι εγώ ως νέο μέλος του φόρουμ. Είμαι η Βιβή, 39 ετών και είμαι στην 14η εβδομάδα κύησης. Αν και μάλλον είμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη γιαυτό και ομολογώ ότι έχω λίγο άγχος. Αν κι έχω φόρτο εργασίας διότι δυστυχώς η δουλειά μου είναι πολύ απαιτητική, όταν ήθελα να χαλαρώσω και να συλλέξω πληροφορίες για την εγκυμοσύνη μου, ερχόμουν πάντα εδώ... ώσπου τελικά το αποφάσισα να γίνω κι εγώ μέλος. Ελπίζω να βρω κι εγώ μια θέση στην όμορφη παρέα σας :lol:

Φιλικά Βιβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka έγραψε:

Καλησπέρα και από μένα :) Αφού καλωσορίσω το alikaki09, να συστηθώ κι εγώ ως νέο μέλος του φόρουμ. Είμαι η Βιβή, 39 ετών και είμαι στην 14η εβδομάδα κύησης. Αν και μάλλον είμαι η μεγαλύτερη εδώ μέσα, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη γιαυτό και ομολογώ ότι έχω λίγο άγχος. Αν κι έχω φόρτο εργασίας διότι δυστυχώς η δουλειά μου είναι πολύ απαιτητική, όταν ήθελα να χαλαρώσω και να συλλέξω πληροφορίες για την εγκυμοσύνη μου, ερχόμουν πάντα εδώ... ώσπου τελικά το αποφάσισα να γίνω κι εγώ μέλος. Ελπίζω να βρω κι εγώ μια θέση στην όμορφη παρέα σας :lol:

Φιλικά Βιβή

me agapi na se kalosoriso kai sena kali mou vivi

me to kalo na feris to moraki sou ston kosmo.

kai oso gia tis ilikies.min masas giati ego sou rixno.

xa xa xa xa pola filia tha ta leme.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη καλωσηρθες και συ στην παρεα του mammy..Eυχομαι μετο καλο ναερθει το μωρακι σου και να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη.

Ειμαι η Ολια ..εγκυος και γω στην 26η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ gorgina και Όλια! Χαίρομαι πάρα πολύ που θα τα λέμε από δω. Είναι σημαντικό για μένα να ανταλάσσω απόψεις με γυναίκες που βρίσκονται στην πιο 'ενδιαφέρουσα' φάση της ζωής τους!

Φιλιά

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...