Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλίνδρομη κύηση (?) ... :(


tweetypd

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για την υποστήριξη! Σημαίνει πολλά για μένα!

Τελικά την Παρασκευή πήγα Θεσ/νίκη στο γιατρό μου και το Σάββατο με έβαλε άρον άρον στο χειρουργείο για να μου το αφαιρέσει και να προλάβουμε αιμορραγίες και δε συμμαζεύεται... Όλα πήγαν καλά ευτυχώς δε μου έκανε απόξεση, αλλά μου το "ρούφηξε" με μια νέα μέθοδο λέει... Ο πόνος μετά βέβαια ήταν φρικτός αλλά τουλάχιστον κράτησε λίγο... Πάντως, λέει ο γιατρός, ήμουν τυχερή γιατί συναίβει στην αρχή και προλάβαμε την αιμορραγία... Ξέρω και γω?? Μάλλον...!! Και από τότε χάπια, λίγο αιματάκι και η ψυχολογία άλλες φορές σκατά και άλλες λίγο καλύτερα...

Τώρα περιμένουμε... ο χρόνος μάλλον μόνο απαλύνει τις ψυχές. Και ελπίζουμε 4 μήνες μετά που θα αρχίσουμε να ξαναπροσπαθούμε να μη ξανασυμβεί... :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ..

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΝΚΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες tweetypd λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη...φαντάζομαι πονάει πάρα πολύ...εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά και σύντομα να αποκτήσεις παιδάκι...φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...