Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κουκλιτσες μου,μολις τωρα μπηκα στο μαμμυ,ειμαι πολυ χαρουμενη απο τις τοσες απαντησουλες σας και μου δινετε πολυ αισιοδοξια για παρακατω...

μεχρι να ακουσω καρδουλα δε θα ησυχασω παντως...ελπιζω αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!!!!!ο κωστας ειναι τρισευτυχισμενος,θελει λεει να βαψει το παιδικο απο τωρα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: δεν περιμενα να γινει τοσο χαζοβιολης,κι ομως εγινε!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

α τελειωσε και το τζακι μας,μολις βαψουμε την καμιναδα,θα σας δειξω φωτο!!!!!εγινε τελειο!!!

αχ ολα καλα μας πανε αυτες τις μερες,ελπιζω να συνεχιστει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!!!τώρα είδα το post σου...με το καλό σου εύχομαι!!!όλα να πάνε τέλεια!!!να σκέπτεσαι θετικά!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα.

δεν εχουμε μιλησει ποτε αλλα γενικα παρακολουθουσα οσα εγραφες και τις συμβουλες που ειδινες σε ολα τα κοριτσια και ειχα καταλαβει ποσο πολυ ηθελες και να βοηθησεις ολες εμας και ποσο πολυ ηθελες ενα μωρακι!

χαρηκα παρα πολυ αληθεια σου λεω οσο κ αν φαινεται περιεργο.

εγω κανονικα ειναι να αδιαθετησω αυριο και καταλαβαινεις σε τι κατασταση βρισκομαι.

ελπιζω βεβαια να βρεθω στη δικη σου!!!

και επισης ελπιζω να εισαι το γουρι μου!!!!!

να εισαι καλα και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι μου,σου ευχομαι πραγματικα να εισαι στη θεση μου!!!!!σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!η ευχες απο εγκυουλες πιανουν....αντε,μην αγχωνεσαι,πραγματικα λογω αγχους καθυστερει η συλληψη,να το ξερεις,ζωντανο παραδειγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου να ξεκουραζεσαι, ναι???

και οσον αφορα τον αντρα σου...και που εισαι ακομη!!!

να προσεχεις τον εαυτο σου γιατι τωρα δεν εισαι μονη...εισαι...διπλη! ψες ενιωσα το μωρακι μου για πρωτη φορα! τελειο αισθημα!

να προσεχεις και χαρηκα πολυ με την εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστ μου τι κανεις πως εισαι????το φασολακι????ευχομαι ολα καλα.....να προσεχεις ναι???

χαρουλινι μου αχ τι τελεια....πως ηταν????τι ενιωσες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλινι μου,προσεχω,δεν κουραζομαι,δεν καταπονω τον εαυτο μου,κοιμαμαι καλα,τρωω υγειινα,αλλα δεν ειμαι και τεζα στο κρεβατι να μην κουνιεμαι καθολου,φυσιολογικα πραγματα...αλλωστε δεν μπορω να ζησω ετσι..

παν μετρον αριστον!!αληθεια,να σε ρωτησω,εχω ζαλαδες ειναι φυσιολογικο???δεν ειναι νωρις για τετοια???την προηγουμενη φορα γυρω στις 7 εβδομαδες αρχισαν τα συμπτωματα,τωρα ειμαι ακομα 4 εβδομαδων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑLKOST MOY ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΖΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!

ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ....

ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!

Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Οι ζαλάδες είναι φυσιολογικοί, να ξεκούράζεσαι αλλά πάνω απ όλα να σκέφτεσαι ότι είσαι έγκυος όχι άρρωστη. Οχι υπερβολες

ΥΓ. Που να ' ειστε ακόμα!!! θα ξεφύγετε κι άλλο!!! (χεχεχεχε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου,αυτο λεω κι εγω..χειροτερα ειναι ετσι..ειπαμε προσοχη αλλα οχι υστερια..

πω πω,το καρματακι σου ανεβηκε στα υψη!!!!κατσε να σου δωσω κι εγω ενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και ουτε κληρονομικη! δηλ οτι ειχε η μαμα σου θα το εχεις και'συ! καμια σχεση!

σε πολλες αρχιζουν οι ζαλαδες απο νωρις, αλλες μετα, αλλες καθολου!οποτε μαλλον αρχισαν απο τωρα οι δικες σου ζαλαδες, εκτος αν εκοψες το τσιγαρο...αν καπνιζες... να προσεχεις τα παπουτσια που φορεις ετσι ωστε να εχεις καλη ισορροπια και ειδικα οταν κανεις μπανιο! μην ζαλιστεις!

θα σου συστησω ενα πολυ καλο βιβλιο που το πηρα απο την αρχη της εγκυμοσυνης και το διαβαζω μεχρι τωρα και θα χρειαστει ακομη και μετα την γεννα! ονομαζεται "Η βιβλος της εγκυμοσυνης", εκδοσεις Ψυχογιος....θα τρελλαθεις! τα περιγραφει ΟΛΑ απο βδομαδα σε βδομαδα! ο,τι μα ο,τι θες μου λες!!!

eirinik δεν ενιωσα κλωτσια, αλλα ενιωσα ενα κουβαρι στην κοιλια και το αγγιξε ο αντρας μου και μου λεει "κινειται! ειναι το μωρο!" το αγγιξα και γω και το ενιωσα να κινειται και μετα ξανα και ξανα και ξανα! επρεπε να το αγγιζω με το χερι για να το νιωθω! ηταν φοβερο!!!

Βουλιτσα καιρο να τα πουμε!!! τελειο αισθημα δεν λεει τιποτα!!!

φιλακια και να προσεχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αlkostακι μου!!!!!!!!!!Συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!Καλα εγω πως δε το ειδα το ποστ σου καλε!!!!Τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!Ειδες τι κανει το αγχος?Ολα να σου πανε τελεια κοπελα μου!!Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOM 3 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ!!!

ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ...

ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου συγχαρητηρια ειχα διαβασει επανηλημενες φορες ποοοοσο πολυ το ηθελες με το καλο να ερθει στον κοσμο και να σας γεμισει χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...