Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννα δια τηλεφώνου!!!!!!!!!!!!!!


tesh

Recommended Posts

ΤΙ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ.ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ??????ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΙΒΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΟΥΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΓΩΤΟ..ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ TESH ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΑΗΔΙΑΣΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ ΤΙΜΩΡΙΑ.ΜΑΛΛΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!!Η ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ Μ...ΑΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ ΚΑΙ Μ΄ΑΡΕΣΕΙ TESH ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΗΜΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΣΗ μου καλημερα..

Οτι και να λεμε τωρα δεν μπορει να σε κανει να ξεχασεις.

Εχασες τα παιδια σου.. Τα σπλαχνα σου απο ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.. :( Που ζουμε ρε παιδια?

Αν ημουν στη θεση σου αυτη τη στιγμη θα ημουν στα καναλια.

Και εχω καταλαβει πολυ καλα για ποιον "ΜΑΓΚΑ" μιλας..!Πρωτη πορτα αριστερα..! :angry:

Πριν δυο μηνες ειχε την ξαδερφη μου στο κρεβατι ετοιμη να

της φΥγει το μωρο (διαστολη 7) και της εκανε καισαρικη.

Σχολουσε...!! και η δικαιολογια..!! ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ..!! Αντε ρε μ....α...!!

Πετσοκοψε και το κεφαλακι του μωρου σε 2 σημεια και αυτην.

Α! και το καλυτερο ηταν το φακελακι που ζητησε..!! 1800 ΕΥΡΩ!!!

Μην τον αφησεις ετσι..κυνηγηστε τον τον π....η. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh μου, είναι φρικτό αυτό που σου συνέβη. Έχασες τα αγγελούδια σου σε τόσο τραγικές συνθήκες. Εγώ είχα μάλλον βιοχημική και μου λέγανε "δεν πειράζει, είναι στο πρόγραμμα αυτά" και με πλήγωναν τρομερά. Πόσο μάλλον αυτό που συνέβη σε σένα... :(:angry:

Θα μπορούσες να βγεις στα κανάλια, σε κανένα Τριανταφυλλόπουλο ας πούμε. Δικαστικά δυστυχώς δε νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι. Αφού λες ότι, ό,τι και να γινόταν το αποτέλεσμα θα ήταν το ίδιο, άρα για ποιο πράγμα θα τους κατηγορήσεις; Ότι δεν ήταν εκεί ο γιατρός; Θα σου πουν "ήταν η ειδικευόμενη". Ότι σε βάλανε σε άλλο δωμάτιο; Κάτι θα βρουν να πούνε, δεν έχουν ανάγκη αυτοί.

Ρώτα πάντως ένα δικηγόρο, δεν ξέρεις ποτέ... :angry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καταρχην λυπαμαι πολυ για ολα οσα περασες,ευχομαι την επομενη φορα να σου πανε ολα τελεια!!!

Αυτο το ΖΩΟΝ ομως που θελει να το αποκαλουν ανθρωπο και γιατρο θελει κρεμασμα,θελει να τον κανεις σκουπιδι δημοσιως..Ναι να πας στα καναλια να τον κανεις ρεζιλι και αυτον και τους υπολοιπους που σου συμπεριφερθηκαν με αυτον τον απαραδεκτο τροπο!!!!Να μην φοβηθεις να το κανεις τουλαχιστον θα ξεσπασεις κιολας πανω του θα βγαλεις απο μεσα σου την Οργη που σιγουρα κρατας..

Και ετσι θα προφυλαξεις και αλλες κοπελες που ισως να τον εμπιστευονται αυτη τη στιγμη χωρις να γνωριζουν..

Δυναμη και κουραγιο καλη μου ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου τι ναπω;;;πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ!!δυστηχως ειναι καταστασεις και γεγονοτα που μας επιφυλασσει η μοιρα!!οσο για τον γιατρο σου....ειναι απ τους ανθρωπους που βλεπουν μονο την δουλεια και το επαγγελμα!!δωσανε τον ορκο του ιπποκρατη και θα επρεπε πανω απ ολα να ειναι ανθρωποι!!!οσο για το ενδεχομενο μηνυσης κ.τ.λ θα δωσεις ενα σωρο λεφτα σε δικηγορους,θα χαλαστεις και οικονομικα και ψυχολογικα και ακρη δεν θα βρεις!!!!ειναι μεγαλη κλικα οπως ειπες ολοι αυτοι.....εγω παντως αν ημουν στην θεση σου δεν θα εβαζα μονο το πρωτο γραμμα στο ποστ αλλα ολο το επιθετο!!!!!!για να ξερει καποια κοπελα να μην πατησει το ποδι της εκει!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου λυπαμαι για οτι εγινε, αλλα μερικα πραγματα

στη ζωη μας δεν αλλαζουν δυστυχως..

Οτι και να κανεις σ΄αυτο το ΤΕΡΑΣ δε θα φερει τα παιδακια σου πισω.

Μονο κακο σε σενα θα κανεις.

Μερικοι ανθρωποι εχουν την "κωλοφαρδια" να κανουν οτι γουσταρουν

και να μη βρισκουν τιμωρια απο πουθενα..

Ο θεος να σου δινει δυναμη και κουραγιο για νεες προσπαθειες,

κι αυτη τη φορα με αισιο τελος..

Ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου καταρχάς οτι και ναγινει να ξερεις οτι ολες μασ σε ποναμε και σε υποστηρίζουμε. Να ξέρεις οτι τετοιοι γιατροι ειναι σαν τους βιαστες, αν δεν το μαθει ο κοσμος δεν προκειτε να βγει τιποτα. Καταρχας πρωτου προχωρησεις σε μηνησεις πρεπει να βρεις και άλλεκ κοπέλες που ειχαν παρομοι αντιμετωπιση- δεν ειναι δυσκολο, σηγουρα δεν εισαι η μονη στην οποια φερθηκαν ετσι σε αυτο το κ...ο που θελει να λεγετε νοσοκομειο- ειδικά αυτό ο γιατρός. Ψαξε με το ονομα του στο Ιντερνετ. Τι σκ...α του πληρωνουμε την εφημερια αμα καθετε σπίτι του ο μ...σ. Αν ειστε πολλές κοπελες και κινηθείτε δικάστικά θα ειναι ποιο δυσκολο για το νοσοκομειο και για την "κλικα" τους να σας βγαλουν τρελες. ΕΛΕΟΣ δηλαδή σε τι κόσμο ζουμε!!!!

Πάντως αν θέλεις θα σου δωσω τα στοιχεια του δικού μου γιατρού Ξεγεννάει στο γεννεσης και στο Διαβαλκανικό -μεταξύ μας τα ιδια σ...α ειναι και αυτά αλλά ως γιατρός και ως ανθρωπος ειναι απαιχτος. Εγω οντας εγγυος και Χριστουγγενα και Πάσχα τον επριζα- και τα Χριστουγεννα ο ανθρωπος ηταν και ταξίδι. Πάντα μου μηλούσε ποτε το κινητο του δεν ηταν κλειστο ακόμα καιόταν το μωρο μου τυληχρικε ναυτικός κόμπος δε με τρομαξε. Ολα κιλησαν καλά!!!

Σου εχομαι απο καρδιάς στην επόμενη προσπαθεια να εισαι ποιο τυχερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστός και η Παναγία μα τι πράγματα είναι αυτά; Συγνώμη αλλά δεν ξέρω τι να πώ απο τα νεύρα μου. Έχουμε ακούσει διάφορα αλλά αυτό ούτε επείτηδες να γινότανε.Δεν έχω λόγια να πω.Ευχομαι μέσα απ'τη ψυχή μου να ξαναμείνεις σύντομα έγκυος και απανωτές φορές. Ο θεός να σου στείλει τα αγγελούδια σου στην αγκαλιά σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι ειλικρινα για οσα σου συνέβησαν ... Να σκεφτεσαι πως τα μωράκια σου ειναι δυο αγγελάκια στον ουρανο και σου χαμογελουν .

Εχω αντιθετη αποψη με τα κοριτσια . Μην αναλώνεσαι σε μυνήσεις κλπ κλπ ... Φροντισε τον εαυτο σου , αγκάλιασε και τον συντροφο σου και προσπαθήστε χερι χερι να προχωρήσετε μπροστά . Το μονο που θα σου έλεγα να κυνήγήσεις και να βγάλεις αν θελεις το αχτι σου εκει ειναι το ΙΚΑ / ΟΑΕΔ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια για την υποστήριξη!!! Πραγματικά δεν έχω το κουράγιο να ασχοληθώ με δικαστήρια και μηνύσεις μιας και ξέρουμε πως λειτουργεί το σύστημα. Με ενδιαφέρει να προχωρήσω την ζωή μου αν και ποτέ δεν θα είναι οπως πριν. Πάντα αυτό το τσίμπημα στην καρδιά θα μου θυμίζει τις μπεμπούλες μου. Ας είναι καλά εκεί που είναι και ξέρουν ότι εγω τις αγαπώ πολύ και τις σκέφτομαι. (Κάνω τι κάνω το κλάμα πάντως δεν το γλιτώνω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω. Ειναι πολυ ψυχοφθορο...ομως αν εσυ και όλες οι άλλες κοπέλες το αφηνουν ετσι χωρίς να δημοσιοποιουν το ονομα του...χωρίς ουτε καν μια καταγγελία στον Ιατρικο συλλογο αυτός θα κανει τα ιδια και σε αλλες κοπέλες. Δεν ειναι κριμα να χαθούν και άλλα αγγελούδια.

Οθτε εγω να πω την αμαρτια μου θα ειχα το κουραγιο να ασχοληθώ αλλά πραγματικά αυτό ο ...μη τον πω ειναι τόσο κα...ι που δεν αξίζει να ασκει το επαγγελμα του. Θα επρεπει τουλαχηστον να τον θέσουν σε διαθεσημοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ε οχι ρε γαμωτο...τι βοδια..ελεος πια,και γω σε νοσοκομειο γεννησα το αγγελακι μου,και αισθανομουν αυτο που λες,σαν ζωο...και μενα αυτο μου πε ο καραγκιοζης ο γιατρος,δεν πειραζει θα κανεις αλλο..και τι ειναι βρε γελοιε το μωρο?αντικειμενο που το παραγγελνεις και στο φερνουν ετοιμο?τι να πω ρε παιδι μου,αγανακτηση.(εγω γεννησα νεκρο μωρο,αλλα η συμπεριφορα ολων στο νοσοκομειο,το λιγοτερο,απαραδεκτη.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...