Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια κοριτσια


Recommended Posts

καλησπερα σε ολες σας

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ 309 ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ {ΑΝ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ] :(:(

ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ , ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ ΜΕΧΡΙ 37.2 ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ Κ Τ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ????????

ΧΑΛΑΣΑΝΕ ΟΙ ΚΕΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΕΣ Κ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ [ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ]

ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ

ΜΑΛΛΩΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ??????? :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου εγω θα σου πρότεινα να το βγαλεις από το μυαλο σου παντελώς, να κανεις υπομονη μερικες μερες και εφοσον συνεχιστει--που στο ευχομαι ολοψυχα-- η καθυστερηση πηγαινεις κατευθειαν για χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΝΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...!!!

ΕΓΩ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ) ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ (ΣΑΝ ΑΠΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ,ΚΑΤΙ)Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡ8ΟΥΝ ΟΛΑ ΕΥΝΟΙΚΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ

ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ

ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ :(;):huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι μου ποτε δεν ξερεις ποτε μπορει να γινει το θαυματακι!!!εδω αλλες κοπελες μενουν εγκυος τη 22η μερα κυκλου η ακομη και λιγο πριν την περιοδο τους.εφοσον εχεις καθυστερηση θα μπορουσες να κανεις χωριακουλα,προ θεου οχι τεστ φαρμακειου!!αλλα αφου βλεπω οτι εισαι υπομονετικο κοριτσακι μιας και κρατηθηκες ως τωρα κανε μια υπομονουλα ακομη και πηγαινε για χωριακη τη δευτερα ετσι σε περιπτωση που εγινε πιο προσφατα η συλληψη να εχει προλαβει να ανεβει ικανοποιητικα η ορμονη εκτος κι αν δεν μπορεις να κρατηθεις αλλο..σου το ευχομαι πραγματικα να εχεις το θησαυρακι σου στην κοιλιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ " ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΘΟ

ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΣΑΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ

ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΠΑΛΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...