Μετάβαση σε περιεχόμενο

καινούρια στην παρέα


nandia25

Recommended Posts

κορισια s.o.s!!!!!!!!!!!εξηγηστε μου λιγο.μπορω να μπαινω σε οποια κατηγορια θελω και να γραφω?φαινεται καπου οταν σου ερχεται απαντηση? πως βαζουμε φωτο η ζωγραφιες απο κατω?please βοηθεια! :(:(:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Angelanastasia συνομιλικη και συνονοματη!!!

Αστερακι μπαινεις οπου θελεις και διαβαζεις ο,τι θελεις.Οταν θελεις να δημοσιευσεις νεο θεμα επιλεγεις μια κατηγορια με την οποια εχει σχεση αυτο που σε απασχολει πατας 'νεο θεμα' και γραφεις!Σιγα σιγα θα μαθεις!!!

Μπορεις να επιλεξεις να ενημερωνεσαι για απαντησεις σε οποιο θεμα συμμετεχεις αρκει να το επιλεξεις απο τη φορμα της απαντησης μηνυματος(ειναι κατω κατω).

Επισης μπορεις να στειλεις προσωπικο μηνυμα σε οποιο μελος θελεις.

Π.χ αριστερα στη σελιδα διπλα στην απαντηση καθε μελους φαινεται το εικονιδιο του,απο κατω οι δημοσιευσεις και απο κατω το pm.

Το pm λοιπον ειναι το προσωπικο μηνυμα.Πατας πανω σαυτο και γραφεις μετα ο,τι θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσηρθες στην ομορφη παρεα μαρεα μας!!! :):):) να σου ζησει το μωρακι σου!!και γω εχω ενα γιο 7 μηνων και απ οτι ειδα ειμαι και ενα χρονο μεγαλυτερη!!! :silly: :silly:

φιλακια πολλα θα τα λεμε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστερακι έγραψε:

κορισια s.o.s!!!!!!!!!!!εξηγηστε μου λιγο.μπορω να μπαινω σε οποια κατηγορια θελω και να γραφω?φαινεται καπου οταν σου ερχεται απαντηση? πως βαζουμε φωτο η ζωγραφιες απο κατω?please βοηθεια! :(:(:S:S

αστερακι ειναι πολλα αυτα που θελεις κ θα σε μπερδεψω...αμα θελεις μπες στο chat να τα πουμε καλυτερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ!οπως λες και εσυ ελπιζω να τα μαθω γρηγορα η μπουμπου σου ειναι γλυκα!πες μου τη συνταγη πως εκανες κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστερακι έγραψε:

σε ευχαριστω πολυ!οπως λες και εσυ ελπιζω να τα μαθω γρηγορα η μπουμπου σου ειναι γλυκα!πες μου τη συνταγη πως εκανες κοριτσακι

Για τη συνταγη μαλλον τον αντρα μου πρεπει να ρωτησω!!!!!!!!!

Να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!αστερακι!πηγαινε πανω αριστερα που λεει αρχικη σελιδα κ πατα εκει...μετα πηγαινε δεξια εκει που θα σου ανοιξει κ λεει προσωπικα μνμ,chat...αυτο πατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14 ΧΡΟΝΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ Λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλωσόρισες στην περέα μας! :)

Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και να τον καμαρώνεις πάντα υγιή και ευτυχισμένο! :kiss:

Εγώ είμαι η Νέλλυ,20 ετών,μανούλα της Αννούλας που είναι μόλις 5 μηνών και περιμένω το δεύτερο μπεμπάκι μου μέχρι 22/4/10 :P

Θα χαρώ να τα λέμε!

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...