Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΩΝ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΣΧΩ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ! Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ: ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

STAR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!NAI ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ!ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ Η ΜΗΤΡΑ! ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ

STAR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 μηνων και εισαι για δευτερο?Μπραβο!

εμενα ο γιατρος μου μου ειχε πει μολις σαραντισα και εκανα το ΠΑΠ οτι μπορω να ξαναμεινω,εχω γενησει με καισαρικη. Και ξαναμεινα,αλλα 7 μηνες μετα :) περα απο το σωματικο κοιταμε και το ψυχολογικο.Αν νιωθεις καλα και ετοιμη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου χαρά στο κουράγιο σου!! Εμένα είναι 2 μηνών και κάτι το παιδάκι μου, είναι πολύ καλόβολο κι ήσυχο μωράκι.. αλλά για 2ο ούτε λόγος ακόμα!! Απ'όσο ξέρω καλό είναι να περιμένεις λιγάκι, αλλά ρώτα και τον γιατρό σου! Μόνο αυτός θα σε συμβουλέψει καλύτερα! Με το καλό σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,να σου ζήσει το μωράκι σου!Δεν νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα σωματικό τουλάχιστον για μια 2η εγκυμοσύνη αμέσως.Σιγουρα ο οργανισμός δεν εχει επανέλθει,χρείαζεται τουλάχιστον 6μήνες,ειδικά και αν εχεις σκοπό να θηλάσεις αρκετά.

Σκεψου ομως τον ψυχολογικό τομέα και ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια μαμα,πεθερα.

Εγω, στο δεύτερο έμεινα έγκυος όταν χρόνισε η κόρη μου και πάλι ζορίστηκα,δεδομένου οτι δεν είχα βοήθεια.

Η απόφαση είναι δική σου αφού επι το πλείστον οι μπαμπάδες απέχουν.

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...