Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΞΑΝΑ......Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Balentina mou,

Ki emena mou sterhse o theos thn korh, to aggeloudi mou, mou logo anwmaliwn sta nefra ki egw twra eimai pali egkuos kai elpizw.

Makaru na sou pane ola kala kopela mou, to aksizeis

oles mou tis euxes exeis

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα

τι υπεεεεεεροχα και καταπληκτικαααααααααα νε ειναι αυτά!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ. Χαρηκα τόσο πολύυυυυυυυυυ!!!! :):):):):):):):):)

Αμέτρητες ευχές, ολα να πανε καλά, που θα πανε εννοειται.

Νιώθω τι φόβο σου... κι εγώ χθες που έμαθα για τη δική μου θετική χοριακή, ένιωσα τρελλή χαρά, αλλά υπήρχε και υπα΄ρχει αυτό το κάτι που με κρατάει συγκρατημένη... δε χρειάζεται να το περιγραψω, με πιάνεις. ;)

Αλλά όλα είναι στάδια που θα τα ξεπερνάμε ένα ένα και θα φτάνουμε σιγά σιγά όλο και πιο κονά στο θαυματάκι μας.

Καλή συνέχεια και πολλά πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου,αυτη τη φορα να πανε ολα πολυ πολυ καλα και κρατησεις ενα υγειεστατο παιδακι στην αγκαλια σου!!!!!!!!πολλες πολλες θετικες ευχες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ,ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ;; ΜΠΡΑΒΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ! ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ

ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.......

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινακιιιιιιιιιι μου κοριτσαρααααααααα μου τι διαβασα πρωι πρωι;;

μπραβο και πολλα συγχαρητηρια ολα τελεια θα πανε ακουσε με που στο λεω και οταν μεγαλωσει το νινακι θα κανουμε μαζι μια επισκεψηηηηηηηη με μια μικρη εκδρομουλα μαζι ;)

φιλακιαααααααα κοριτσαραααα μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν ετυχε να μιλησουμε στο μαμυ χαρηκα παρα πολυ με την χαρα σου..ο Θεος ποτε δεν μας εγαταλειπει!!!Ευχομαι να πανε ολα καλακ να κρατησεις συντομα το μωρακι σου στην αγκαλια σου....Σου ευχομαι το καλυτερο κ περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα το θέμα και σκέφτηκα: τι καλά! … επιτέλους καλά νέα για κάποια από εμάς!!!

Όταν είδα ποιος άνοιξε το θέμα … ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΟΥΝ…

ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρια βαλεντινα μου

σου ευχομαι μια καλη ηρεμη κ υγιει εγκυμοσυνη

κ πολυ γρηγορα να κρατας το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα κ να μην θυμασαι τπτ

πια απο τα παλια μονο χαρες απο δω κ περα ετσι????

να προσεχεις φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει στο mammyland,σου ευχομαι μέσα από την καρδίά μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωρό ( ή και μωρά ποιος ξέρει?) και να περάσεις αυτή την τόσο όμορφη περίοδο της ζωής σου με χαρά και πολύ πολύ ευκολα!

Όλα να σας πάνε καλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα σου ευχομαι τα καλυτερα και με το καλο ενα -δυο- πεντε δεκα μωρακια υγιεστατα!!!

Πολυ τιμητικο για σενα που σκεφτεσαι ετσι! μπραβο και παντα χαρες να εχετε !!!!!

ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου συγχαρητήρια!!!! :)

Εύχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να σου πάνε όλα καλά, να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να πάρεις το ωραιότερο δώρο που μπορεί να δώσει ο Θεός... ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!

Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΝΕ!!ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ..ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΒΑΣΤΑΚΤΟ!!!!

ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...