Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΞΑΝΑ......Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Η ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤE........H ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΩΜΑΛΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΛΑΣΙΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΑΙΤΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ.........ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.........ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ......ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΑ ΕΝΑ 100 ΣΤΑΡΙΚΟ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΜΟΥΦΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ..........Η ΔΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙΕΙ.......ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΒΗΜΑΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

ΘΕΕΕ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΣ...........

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ Σ ΟΛΕΣ ΤΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΔΕΙΧΝΑ ΔΥΝΑΤΗ......ΣΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βαλεντινα μου!!!!!

κοριτσακι μου!! η ευτυχια ειναι κατι που σου αξιζει και ευχομαι να την γευτεις και να την γευεσαι καθε μερα!!!

ο Θεος σου ξαναεστειλε το θαυμα..ολα θα πανε καλα!!!!!!ολα!!!!!

να προσεχεις , να ξεκουραζεσαι και..χαμογελα....τα ονειρα γινανε κ παλι πολυχρωμαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Με το καλό το μωράκι σου να γεννηθεί και να ναι γερό και καλότυχο!

Ο Οκτώβριος είναι πολύ γουρλίδικος τελικά, ελπίζω και για μένα που θα κάνω την εξωσωματική μου!

Να στε γεροί να καμαρώνετε το/α παιδάκι/α σας!!!!!

Σε φιλώ γλυκά! Να προσέχεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ....ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ....ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Ο ΛΑΟΣ , ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΧΝΑ....ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΠΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ...ΕΧΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ!!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙ ΜΩΡΑΚΙΑ....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΣΥΝΤΟΜΑ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

αχ!!!!!!!!!!!!δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ χαιρομαι για σενα!!!!!!!

ευχομαι ο θεος να σου δωσει ενα γερο μωρακι!!!!!!

ολα θα πανε καλα!!!!! :)

με το καλο γλυκια μου!!!!

πολλα πολλα γλυκα φιλια στην κοιλιτσα σου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε βαλεντινακι μπραβο κοριτσι μου πολυ το χαρηκα αληθεια!!!!!!!!!!! θα σε βοηθησει ο θεουλης δεν σου ελεγα να περιμενεις λιγακι??? να το τωρα το αχνο τεστακι αχ μωρε ποσο χαρουμενη ειμαι κοριτσακι μου σου αξιζει ολη η ευτυχια του κοσμου γιατι εισαι ενα υπεροχο κοριτσι αν αυτη η ευτυχια μεταφραζεται με ενα παιδακι ευχομαι ενα υγιεστατο μωρακι στην κοιλιτσα σου και στην αγκαλια σου!!!

ολα θα πανε καλα αυτο να το πιστευεις!!! φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Ο ΘΕΟΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΧΑΡΙΖΕΙ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΠΙΟ ΜΑΓΑΛΟΥΣ ΑΠ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ

Κ ΝΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου,δεν είμαι σίγουρη αν γνωρίζω την ιστορία σου...Απο τα λίγα που μας είπες κατάλαβα πως πρόκειται για ένα τραγικό γεγονός που σε πόνεσε πολύ.

Χαίρομαι πολύ που ένα χρόνο μετά ένα σποράκι έχει φωλιάσει στην κοιλίτσα σου!

Τώρα είσαι πιο δυνατή,μετά απο όσα πέρασες και θα γίνεις μια καταπληκτική μανούλα! :laugh:

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να μην σταματήσεις λεπτό να σκέφτεσαι θετικά! :P

Να έχεις μια πανέμορφη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!

Συγχαρητήρια για το κουράγιο σου,που τελικά ανταμοίφτηκε και θα ανταμοίβεται μέσα απο αυτή την νέα ζωούλα...! :)

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ :(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Κ Ν ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα μου τι χαρα ειναι αυτη!!!!

Ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου ολα να πανε κατ ευχην και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!

Πολλα πολλα φιλια και ολες μου οι ευχες στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΠΑΝTA

Όλα καλά θα πάνε. Να σκέφτεσαι πάντα θετικά και με την βοήθεια του Θεού σε 9 μήνες θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου.

Μας συγκίνησες. Σου αξίζει το καλύτερο. Και ήρθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααα!!!

Να είσαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!!

Εχε πίστη...

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα μπραβο κοριτσακι μου!!!!! :woohoo:

Η ζωη,λενε,δινει παντα αυτα που χρωσταει στο καθενα..μαλλον ηρθε η ωρα να σε ξεχρεωσει!!! ;)

Ευχομαι να πανε ολα τελεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου συγχαρητήρια!!

εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου!!!προσπάθησε όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι(ξέρω οτι είναι δύσκολο)σκέψου οτι είναι μια διαφορετική εγκυμοσύνη...

να προσέχεις..και σίγουρα ο Θεός και η κόρη σου θα σε προσέχουν από εκεί ψηλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου, περάσαμε σχεδόν το ίδιο και εγώ μετά από 3μήνες από τη διακοπή μένω ξανά έγκυος..και μένω σε μια μέρα που δε θεωρείται γόνιμη..εμένα που ο κύκλος μου ήταν στάνταρ 30-32 ημέρες μένω έγκυος την 25η μέρα!!! Ξέρω ότι ήθελε να μου το δώσει..γιατί ήταν άδικο αυτό που συνέβη στο προηγουμενο μωράκι μου..έπρεπε να έρθει στη ζωή και αποφάσισε να μην αργήσει να μου το στείλει..κι εγώ με πολύ αργά βηματα, με φόβο καθημερινό ότι θα τελειώσει το όνειρο ξανά όπως την προηγουμενη φορά αφήνοντάς με με μια άδεια κοιλίτσα και δάκρυα στα μάτια..αλλά όχι..θέλω να ελπίζω ότι αυτό το μωράκι είναι τυχερό και ευλογημένο..ότι είναι γραφτό του να έρθει στη ζωή..άλλωστε πόσο πιθανό είναι πια να έχει και αυτό πρόβλημα;; Αν είναι δυνατόν!!!!Εϊπαμε ..αυτά τυχαίνουν!!Δεν είναι κάτι που ακολουθεί σε κάθε εγκυμοσύνη!!!!!Κι αυτό είναι ελπιδοφόρο!!!:)Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου σε 9 μήνες να κρατάς το παιδάκι σου αγκαλίτσα και να νιώσεις από πολύ κοντά τη μητρότητα!!!:) Επίσης θέλω το ίδιο να ευχηθώ σε ολες τις μανούλες αλλά και σε εκείνες που παλεύουν..ότι κάποια στιγμή θα ανταμοιφθούν..έτσι είναι η ζωή..τίποτε δεν πάει χαμένο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι απο τ αβαθη της ψυχης μου να σου πανε ολα καλα....συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου....με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΑΝ ΟΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ.ΜΑΣΓΕΜΙΖΕΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΤΡΙΣΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ!!!!! :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ μου γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις ένα ψηφιακό τεστ σαν της Ρούμπι; Μου φαίνεται πιο αξιοπιστο..κορίτσι..μου φαίνεται κουλό ναμην είσαι έγκυος..πρέπει να έίναι νωρίς κι αυτός ο βλάκας το έβαλε αραιωμένο γι αυτό βγήκε αρνητικό!! Μην πτοήσαι..θα δεις που θα έχεις καθυστέρηση..πότε περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...