Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσιααα.......ειμαι εγκυοςςςς!


Recommended Posts

:woohoo: ηρθε η ωρα να σας ανακοινωσω οτι μετα απο πολυ κοπο......ναι ειμαι εγκυος!

δεν μπορω να το πιστεψω...

φυσικα εκανα εξωσωματικη και πετυχε!!!

σημερα εκανα την δευτερη χωριακη και προγεστερονη. και περιμενω αυριο οδηγιες- γιατι παιρνω κατι χαπακια ακομα ουτροτζεσταν και σιρκουλαρ νομιζω λεγονται.

η προγεστερονη μου ειναι 71,6. καλη να'ναι??

φιλια σε ολες σας και καλα αποτελεσματα να εχουμε παντα... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ!!!!ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΠΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ , ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....

ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ....Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ....Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου πολες ευχες για μια ομορφη κ ηρεμη εγκυμοσηνη :kiss: εχω αποκτησει κ εγω το αγορακι μου απο εξωσωματικη να προσεχεις κ να ξερουζεσαι το πρωτο τριμηνο κ τα φαρμακα που λες τα ειχα παρει κ εγω μεχρι τη 12 εβδομαδα φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nastazia έγραψε:

:woohoo: ηρθε η ωρα να σας ανακοινωσω οτι μετα απο πολυ κοπο......ναι ειμαι εγκυος!

δεν μπορω να το πιστεψω...

φυσικα εκανα εξωσωματικη και πετυχε!!!

σημερα εκανα την δευτερη χωριακη και προγεστερονη. και περιμενω αυριο οδηγιες- γιατι παιρνω κατι χαπακια ακομα ουτροτζεσταν και σιρκουλαρ νομιζω λεγονται.

η προγεστερονη μου ειναι 71,6. καλη να'ναι??

φιλια σε ολες σας και καλα αποτελεσματα να εχουμε παντα... :silly:

ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....................!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλόοοοοοοοο!!!!!

Τι τέλεια νέα είναι αυτά από όλες; Ο Οκτώβριος είναι υπέροχος έτσι κορίτσια; :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ελπίζω να και για μένα που θα κάνω την εμβρυομεταφορά μου τώρα κοντά!!!!!!!!!!! :huh::huh::huh:

Με έναν πόνο και να ναι γερό και τυχερό!!!!!!

Φιλάκια!!!!! Να προσέχεις!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου!!!!!!!Ολα απο δω και περα να πανε καλα!!!

Μακαρι ο Οκτωβριος να ειναι για ολες μας γουρλιδικος!!!

Ευχομαι σε σενα οτι το καλυτερο.....και για μας.......να πετυχει Θεε μου!!!!!

:):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΚΟΥΩ

ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι ευχομαι να σου πανε ολα τελεια....και να εχεις τους πιο υπεροχους 9 μηνες....με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα το μωρακι σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ :kiss::kiss::kiss:

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΥΧΟΥΛΕΣ....

ΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟ ΜΑΜΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοπέλα μου!!σου εύχομαι οτι καλύτερο και να φέρεις στον κόσμο ένα γερό μωράκι!!καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...