Μετάβαση σε περιεχόμενο

ma einai dynaton?????


lili29

Recommended Posts

geia sas koritsia!!!!!!!!!!

hthela na moirastw mazi sas to provlima pou exw me ton antra mou.

prospathoume gia to mwraki edw kai 6mines,egw pleon to exw apovalei to agxos kai to afinw sti tyxh tou theou efosoun den exoume kapoio provlima.alla me apasxolei h stash tou antra mou...

exthes hthela na kanoume "agapoules",htan h mera pou mou teleiwse h periodos.kai kserete ti gyrise kai mou eipe??? "koufio tha paei"!!!!

ma einai dunaton vre koritsia?antilavanomai pws pleon exei sto mualo tou oti prepei na to kanoume mono kai mono gia na piasoume paidi.

stenaxwrethika para polu....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε φιλενάδα….. σοβαρά μιλάς????? Αντί να σε υποστηρίξει????? Συγγνώμη που θα το πω….. αλλά μήπως έχει αγχωθεί κι εκείνος πάάάάρα πολύ??????? Μήπως αν…… ρε παιδί μου….. μην του αναφέρεις ποτέ…… πότε τελείωσε η περίοδος….. ή ξέρω γω….. δεν ξέρω αν το κάνεις…… μη λες ποτέ "είναι η ωορρηξία μου"……. (εγώ το έκανα αυτό κάποια στιγμή όμως είπα να το κόψω, γιατί μας άγχωνε πολύ περισσότερο!!!!) Τι να πω????? Στενοχωρέθηκα…… και στο κάτω-κάτω????? Δεν κατάλαβα????? Γιατί κάνετε σεξ????? Για παιδί????? Ή μήπως….. επειδή αγαπιέστε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίλη μου καλησπέρα!

Εύχομαι σύντομα να γίνετε γονείς και είναι ευχάριστο που έχεις αποβάλλει το άγχος ;)

Προφανώς ο σύζυγος σου το θέλει πάρα μα πάρα πολύ το μωράκι...Όμως δεν είναι όμορφο να λέει κάτι τέτοιο :dry:

Δηλαδή εσύ δεν υπάρχεις;Δεν έχεις ανάγκες;Δεν είσαι γυναίκα που χρειάζεται τρυφερότητα; :dry:

Εγώ θα το έπαιρνα πολύ κατάκαρδα,είμαι και λίγο ευαίσθητη... :blush: Τελοσπάντων!

Θα σου πρότεινα να το συζητήσετε...Να του πεις οτι σε πείραξε και οτι κατανοείς την αγωνία του αλλά ο έρωτας είναι πρώτα απ'όλα για να ευχαριστεί εσάς και να σας φέρνει πιο κοντά. ;)

Σίγουρα δεν ήθελε να σε προσβάλει...Απλά μάλλον έκανε λάθος διατύπωση:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΥΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ Η ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΕΟΙΑ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΨΑ ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ.ΜΕΤΑ ΣΕΞ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΩΡ ΑΥΤΑ,ΟΤΙ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΛΗΓΩΝΟΜΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ :(:blush: ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΝ ΑΓΧΩΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΦΕΥΓΕ Η ΟΡΕΞΗ ΕΚΕΙΝΟΣ ΙΣ ΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΜΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗ.ΜΗΠΩΣ ΗΤΝ ΑΠΛΑ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;ΓΕΝΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μην το επαιρνα και κατακαρδα...σιγα μωρε...τι ειπε ο ανθρωπος?μπορει να το ειπε απο την επιθιμια του να κανει παιδι,η ακομη και για να σε πειραξει για πλακα...σιγα μην στενοχωριομουνα κιολα!αμαννννννν,μην το κανεις αυτο ρε κοριτσακι μου και στενοχωριεσαι για χαζα!

ολα καλα!!!!βαλε κανα σεξυ εσωρουχο,κερακια ,ποτα,μουσικη και περιμενε τον να σου πω μετα αν θα σου πει το ιδιο!μπορει ακομη και να ηταν κουρασμενος και να το δικαιολογησε ετσι,για να μην πει δεν μπορω!

αντε μην σκας και κανε τρελιτσες ρομαντικες και μη.....και περιμενε τον!!!φιλακια πολλα και μην εισαι τοσο ευαισθητη,οι αντρες ειναι λιγο γουρουνακια αλλα ειναι γλυκουληδες ενιοτε και γιαυτο τους λατρευουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχετε σκεφτει πως φαινεται στους αντρες μας οταν στις γονιμες μερες τους λεμε τα κλασικα: ειμαι στις μερες μου, για τις επομενες μερες να κανουμε αγκαλιτσες, η θερμοκρασια μου ειναι τοση, ελα αποψε να βρεθουμε μην χασουμε κ αυτη τη μερα και ολα αυτα που ολες καθε μηνα τους λεμε; και τι ειναι οι αντρες μας δηλαδη;ρομποτ;

τα εχω κανει κ ξερω πως και οι αντρες μας θελουν να κανουμε παιδια αλλα καμια φορα νομιζω οι γυναικες τα θελουμε ολα δικα μας. παλιοτερα δεν τα καταλαβαινα αλλα τωρα που τα κανω νιωθω πολυ ασχημα απεναντι στον εαυτο μου και στον αντρα μου. παιζουν πολλα θεματα και αντε να βγαλεις ακρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw polu koritsares pou mou apantisate.

eilikrina to pira polu katakarda ayto pou eipe.prwspathisa na to suzitisoume alla dustuxws den einai kai polu suzitisimos,ki ayto logo tou egoismou tou.kai opws sas eipa egw pleon oute suzitaw oute perimenw tis "kales" meres ki aytos panta elege oti otan einai na erthri tha erthei alla exw ki egw tis anagkes mou kai den perimena na mou pei aytin tin kouventa.eksallou eimaste kai freskopantremenoi.

eilikrina den kserw pleon pws na antidrasw.

tha mou peite kammia simvoulh???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

κοριτσια εχετε σκεφτει πως φαινεται στους αντρες μας οταν στις γονιμες μερες τους λεμε τα κλασικα: ειμαι στις μερες μου, για τις επομενες μερες να κανουμε αγκαλιτσες, η θερμοκρασια μου ειναι τοση, ελα αποψε να βρεθουμε μην χασουμε κ αυτη τη μερα και ολα αυτα που ολες καθε μηνα τους λεμε; και τι ειναι οι αντρες μας δηλαδη;ρομποτ;

τα εχω κανει κ ξερω πως και οι αντρες μας θελουν να κανουμε παιδια αλλα καμια φορα νομιζω οι γυναικες τα θελουμε ολα δικα μας. παλιοτερα δεν τα καταλαβαινα αλλα τωρα που τα κανω νιωθω πολυ ασχημα απεναντι στον εαυτο μου και στον αντρα μου. παιζουν πολλα θεματα και αντε να βγαλεις ακρη.

Έχεις απόλυτο δίκιο Λιονταράκι…… αυτά….. δεν τα σκεφτόμαστε ποτέ όμως…… μήπως σκεφτόμαστε μόνο…… τον εαυτούλη μας????? Τουλάχιστον για μένα μιλάω….. έτσι????? Να μην παρεξηγηθώ κιόλας…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επρεπε να του πεις οτι θελεις να κανετε προβα για τις γονιμες μερες.

Εγω του λεω στις μη γονιμες μερες: "Παμε να δοκιμασουμε για τριτο παιδι; Η προσπαθεια ειναι που μετραει!". Στις γονιμες του το λεω παλι, αλλα του δινω και ενα προφυλακτικο!

Χαλαρωστε! Ερωτας ειναι, οχι καταναγκαστικο εργο με μοναδικο στοχο τη συλληψη. Απολαυστε το τωρα που μπορειτε, ακομα και αν ειναι τζουφιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως….. εάν "έφτιαχνες κλίμα" που λέμε????? Δλδ. τι εννοώ….. κεράκια….. χαμηλός φωτισμός….. απαλή μουσική….. λαδάκι για μασάζ…… να του δώσεις να καταλάβει αυτό που σου είπα και πιο πάνω…… δεν κάνετε έρωτα για παιδί…… για σύλληψη….. αλλά επειδή υπάρχει ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!

Για να καταλάβεις τί εννοώ..... από τότε που..... ο αντρούλης μου..... πήρε αυτές τις πρωτοβουλίες..... θέλω να κάνουμε σεξ..... όχι για το παιδί..... αλλά για το σεξ..... αυτό καθ' αυτό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να συμπληρωσω... Είμαι εγκυος 6 μηνών και του γκρινιάζω ότι δεν κάνουμε παιχνιδάκια για 2 αλλά πιο πολύ εκείνος το χαιρεται. Και γυρναει και μου λέει "είναι μάταιο να προσπαθω έτσι όπως εισαι". Ναι το ξέρω, είπε χοντράδα. Άλλα ήθελε να πει, άλλα είπε και έγινε Ο χαμός. Δυο μέρες του το χτυπούσα. Με πείραξε και ακόμα το θυμάμαι! Τα λένε, το θέμα είναι τα εννοούν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΛΕΩ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ Ή ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ Ή ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ? ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exete dikio re filenades alla ap ton proigoumeno mina exoume ena themataki sto sex.na fantastite mesa se ena mina to kaname 3fores ki ayto me tin dikia mou protovoulia.kai oses fores prospathisa na to sizitisoume den ta katafera mono mia fora kati me eipe gia to varos pou pire.mipws einai psixologiko to thema???

alla to provlima einai oti den mporei katholou tin syzitish dustuxws.

tha mporouse to mualo mou na paei sta asxima alla kserw oti einai polu erwteymenos ara allou einai to thema.alla to na sketomai oti to kanei mono kai mono gia ena mwraki me pligonei polu...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλη μου κι εμεις μονο 5 φορες αυτον το μηνα και θελουμε και μωρο....αλλα δεν θελω να τον πιεσω και να τον αγχωσω και να νομιζει οτι θελω σεξ μονο για το παιδι...καταλαβαινεις??ξερω κι εγω τα περναω και θελω πολυ περισοοτερο ασχετα με το μωρο και ενα παρα πανω τωρα που θελω και μωρο βεβαια αλλα τι να κανω οταν γυριζει πτωμα απο την δουλεια???και ημαστε κι εμεις παντρεμενοι μονο 1 χρονο !αλλα..μαγαπαει ειναι σπιτογατος δεν βγαινει ουτε για καφε μονος του και δεν του το επιβαλλω ...τι να κανω ομως?αμα αρχισω να του λεω,΄΄τωρα ειναι η μερα,σημερα οι γονιμες,ελα να μην χασουμε το μηνα αυτο΄΄ε...τοτε θα κανουμε σεξ σαν ρομποτακια και μονο επειδη πρεπει και δεν θα το ευχαριστιομαστε!

δειξε του οτι τον ποθεις!!!κανε ατμοσφαιρα και καντου το τραπεζι!!!θα δεις που θα περασετε υπεροχα!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έρχομαι να ρωτήσω τώρα, γιατί αντιστράφηκαν οι ρόλοι και θέλουμε εμείς τα κοριτσάκια πιο πολύ sex??? Πέρασα κι εγώ κατι ημέρες να αναρωτιέμαι μήπως με βαρέθηκε (είμαστε παντρεμένοι 4 χρόνια), αλλά τελικά μιλήσαμε και είπε οτι δεν συμβαίνει τιποτα απλα είναι κουρασμένος από την δουλειά και να μην φανταζομαι βλακείες. Όσο ομως κοριτσακια για την ατμοσφαιρα πόσες φορες να το κανεις, πόσες φορες να βαλεις ωραια εσωρουχακια??? Τελοσπάντων, εγω ακομα δεν του λεω πια είναι Η ημέρα, όσο κι αν μου λεει οτι πρεπει να του το πω, γιατι μετα το ξερω θα το σκεφτεται συνεχεια εκεινη την ωρα!!!Κι ας βουρλίζομαι εγώ που είδα το χαμογελακι και καναμε αγκαλίτσες μόνο εκείνη την ημέρα και μετά από 5 ημέρες!!!Δεν πει΄ραζει κι αν δεν είναι αυτός ο μήνας για νινί θα είναι άλλος!!!Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ.ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕΧ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΑΣ ΣΧΕΣΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΞΕΛΟΓΙΑΖΕ ΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ki egw sunfwnw oti kalutera na min kserei pote eisai gonimh. Alla an thes kati na tou peis tha prepei na kserei oti otan prospatheis gia mwro xreiazetai sex kathe 2-3 meres gia ananewsh tou spermatos. Kai auto den to ebgala apo to mualo mou ontws isxuei. Apla tis gonimes meres kaneis kathe mera. Opote xreiazontai oi epafes kai stis alle meres tou kuklou.

Bebaia eswrouxa ktl panta bohthane.

Ante makaru na sas erthei to mwraki suntoma

filia

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia eiste polu kales kai sas eyxaristw polu gia tis sumvoules sas.eytyxws pou uparxei to mammyland kai exoume tin dunatotita na suzitame ta provlimata mas!!!

nelh mou mallon exeis dikio kai o dikos mou o andras den einai ap autous pou to exoun polu anagkh! :(

oso koritsia gia tis meres kai ta sxetika,den einai gnwstis tou thematos kai den asxolite m ayta. ti na pw? elpizw kapoia stigmh na vroume tis isoropies mas...

na ste kala pantws kai pali sas euxaristw polu polu polu!!!!!!

oti kalutero se oles euxomai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να μιλήσετε αρκετά σοβαρά! Καλό είναι που θέλει να κάνετε παιδάκι αλλά μην σας γίνετε εμμονή! Έτσι να του πεις! Κι επίσης δεν είναι απαραίτητο ότι θα πιάσεις ντε και καλά στις υποτιθέμενες γόνιμες μέρες! Καλή επιτυχία κι εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις για την εγκυμοσύνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

geia sas koritsares mou kai pali!!!!!!

thumaste pou sas eipa gia to provlima me ton andra mou....

loipon prin mia vdomada anakalipsa mia koutsoukela pou mou kane,oxi xontri alla thixtika polu!!!!

telos panton apla thelw na sas pw oti apo keinh tin hmera exei allaksei para ma para polu kai elpizw vevaia na paramhnei gia panta etsi...storgikos,suzitisimos,glukos kai polu erwtikos :)))))

ayto pou thelw na erwtisw, kai eyxomai mallon, einai oti 15 twra tou minos eixa ooreksia kai tin katalava kai polu,kai 13,14,15,kai 16 tou dwsame kai katalave.vevea den ton eixa pei tipota gia ooreksia!!!

lete na ginei to thayma????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s eyxaristw para polu marianda mouto elpizw ki egw!!!!!!!!!!!!

ante na dw pws tha kanw ypomonh mexri tis 29 tou minos pou einai na adiathetisw kanonika!an kai kserw pws se 5 meres den tha tin palepsw kai tha parw to test toso anupomonh pou eimai!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα έχεις πολλές πιθανότητες!! Το "κυκλώσατε"!! :laugh: :P :silly:

Άσε που όταν έχεις επαφές λίγο πριν την ωορρηξία αυξάνεις τις πιθανότητες σύλληψης, γιατί όταν σκάει μύτη το "αυγουλάκι", τα "πιτσιρίκια" είναι ήδη εκεί τριγύρω! :woohoo: Καλά εε;;; Περιγραφή εεε;;! Δε μπορείς να πεις!!! :laugh: :P Αρκεί να σου πω πως έχω μείνει δυο φορές έγκυος με επαφή 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία!!

Πάντως, μην κάνεις τόσο νωρίς τεστ γιατί το πιο πιθανό είναι να απογοητευτείς άδικα από ένα αμφίβολο αρνητικό αποτέλεσμα.. :unsure:

Εύχομαι να'σαι εγκυούλα!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apisteyth perigrafh crazy mou!!!!!!

mou ftiakses tin diathesh!!!!!!!

s euxaristw polu pantws.ki egw kserw oti to pio pithanon einai na apogohteytw giati to exw ksanakanei alla epeidi pote ksana den exw aisthanthei toso endona tin ooreksia kai o kuklos mou exei ginei statheros tous teleyteous 3 mines gi ayto thelw na pisteyw pws isws aythn tin fora na aisthanthw tin eytyxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...