Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΣΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΡΟΥΜΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :woohoo: :woohoo:

ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ???????????????????? :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Ε ? ;)

ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΣ ΑΠ'ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ !!!!!!! :P

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ (ΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ?) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

RUBELA έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ 1-2 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ!![/quote:m6teckeh]

ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΝΟΜΙΖΩ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ/Α ΝΙΝΑΚΙΑ!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου να ρωτήσω κάτι χαζό :blink: : ένοιωθες κάτι μετά την εμβρυομεταφορά; Εγώ είμαι στην 5η μέρα (από το Σάββατο) και δεν νιώθω κάτι. Ούτε πονάκια ούτε τσιμπήματα ούτε υψηλή θερμοκρασία ούτε καφέ υγρά ή αίμα. Νιώθω σαν να μη συμβαίνει τίποτα! :( Έχω αρχίσει να απογοτεύομαι και έχω αρκετές μέρες μπροστά μου ακόμα για το τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Rubela μου να ρωτήσω κάτι χαζό :blink: : ένοιωθες κάτι μετά την εμβρυομεταφορά; Εγώ είμαι στην 5η μέρα (από το Σάββατο) και δεν νιώθω κάτι. Ούτε πονάκια ούτε τσιμπήματα ούτε υψηλή θερμοκρασία ούτε καφέ υγρά ή αίμα. Νιώθω σαν να μη συμβαίνει τίποτα! :( Έχω αρχίσει να απογοτεύομαι και έχω αρκετές μέρες μπροστά μου ακόμα για το τεστ!!!

ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 7η ΜΕΡΑ....ΤΟ ΕΚΑΝΑ 26-9 ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ 6-10..... :):):):)

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ!! ;););)

ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΒΑΛΕΣ? ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

marygeo έγραψε:

ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 7η ΜΕΡΑ....ΤΟ ΕΚΑΝΑ 26-9 ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ 6-10..... :):):):)

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ!! ;););)

ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΒΑΛΕΣ? ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ? :dry:[/quote:3tfkf60p]

Μακάρι να είναι έτσι, γιατί μου φαίνεται περίεργο που δεν νιώθω κάτι οσο περνάνε οι μέρες! Ξέρεις πώς είναι το άγχος της αναμονής! :unsure:

Μικρογονιμοποίηση κάναμε και μου έβαλαν 4 εμβρυάκια (όχι βλαστοκύστες) από κατάψυξη γιατί το Ιούλιο που ξεκίνησα τη διαδικασία είχα πάθει υπερδιέγερση και δεν κάναμε εμβρυομεταφορά. Οπότε έγινε τώρα και είναι η πρώτη μου φορά! Ελπίζω και η τελευταία! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kitten έγραψε:

χιχιχι το κατάλαβα μετά που έστειλα το μήνυμα. αργώ λίγο....αλλά το μυαλό μου είναι στα bebe

ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??? ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ??? ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι είμαι λίγο άσχετη με την τεχνολογία, είμαι κ και καινούργια στη παρέα, θα κάνω νομίζω πολλές χαζούλικες ερωτήσεις. εσύ πώς είσαι? ευχαριστώ για το καρματάκι. σου στέλνω άλλο ένα γιατι σου αξίζει, έχεις θετική ενέργεια μεταδίδεις τη χαρά σου κ πιστεύω πως είσαι πολύ γλυκό παιδί!! :P:P:P τη Δευτέρα που θα κάνω την πρώτη μου ένεση θα σας ζαλίσωωωωωω :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kitten έγραψε:

:P:P:P τη Δευτέρα που θα κάνω την πρώτη μου ένεση θα σας ζαλίσωωωωωω :huh::huh::huh:

ΝΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!! :P :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :):side::side::side:

ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙΣ

ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΝΕΑ :dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ 3 ΩΡΙΤΣΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ.....ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 6 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΛΛΟ.... ;);););)

ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου θα με τρελάνει η αναμονή! Στην αρχή το πήρα ψύχραιμα αλλά όσο περνάνε οι μέρες αρχίζω και τα παίζω. Ψάχνω για συμπτώματα που δεν υπάρχουν :S . Πώς θα αντέξω μέχρι την άλλη Παρασκευή τουλάχιστον (κανονικά Δευτέρα 19 πρέπει να πάω για εξέταση αλλά δεν νομίζω να αντέξω να περάσω κι άλλο Σαββατοκύριακο!!!! :blink: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-ΑΥΡΑ!!!!!!!!!

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΦΤΑΣΕ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ....ΣΤΕΛΝΩ ΑΒΕΡΤΑ!!!!!

(ΑΒΕΡΤΑ = ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!!)

EVERYBODY THINK PINK!!!! :) :laugh: :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ ο άντρας μου το έχει σίγουρο ότι έχει γίνει (πού τη βρίσκει τόση αισιοδοξία;;;;) κι εγώ ανησυχώ μην απογοητευτούμε όλοι μαζί μετά!!! :dry:

Χτες από το μεσημέρι μου φαινόταν ότι ένιωθα ένα σαν τράβηγμα ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά στο κέντρο (όχι δεξια αριστερά στις ωοθήκες). Μέχρι το βράδυ αλλά μπορεί να ήταν και κατά φαντασίαν ενόχληση :P (ούτε καταλαβαίνω τι νιώθω!). Σήμερα που ξύπνησα δε νιώθω τίποτα πάλι.

Μου φαίνεται μέχρι το τεστ θα σας πρήξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Εντωμεταξύ ο άντρας μου το έχει σίγουρο ότι έχει γίνει (πού τη βρίσκει τόση αισιοδοξία;;;;) κι εγώ ανησυχώ μην απογοητευτούμε όλοι μαζί μετά!!! :dry:

Χτες από το μεσημέρι μου φαινόταν ότι ένιωθα ένα σαν τράβηγμα ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά στο κέντρο (όχι δεξια αριστερά στις ωοθήκες). Μέχρι το βράδυ αλλά μπορεί να ήταν και κατά φαντασίαν ενόχληση :P (ούτε καταλαβαίνω τι νιώθω!). Σήμερα που ξύπνησα δε νιώθω τίποτα πάλι.

Μου φαίνεται μέχρι το τεστ θα σας πρήξω!!!

ΒΡΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ??

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-ΑΥΡΑ!!!!!!!!!

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΦΤΑΣΕ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ....ΣΤΕΛΝΩ ΑΒΕΡΤΑ!!!!!

(ΑΒΕΡΤΑ = ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!!)

EVERYBODY THINK PINK!!!! :) :laugh: :laugh: :)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!! ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕ :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!

ρουμπηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!! βρηκα και τι μαρσιπο θα σου παρω!!!!!!!! μιλαμε οταν θα τον δεις,θα κατουρηθεις στο γελιο!!!! εκπληξηηηηη!!!!!!

κοριτσακια μου υπομονη,και εμεις θατα καταφερουμε οπως η ρουμπη μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Αχ κορίτσια μου θα με τρελάνει η αναμονή! Στην αρχή το πήρα ψύχραιμα αλλά όσο περνάνε οι μέρες αρχίζω και τα παίζω. Ψάχνω για συμπτώματα που δεν υπάρχουν :S . Πώς θα αντέξω μέχρι την άλλη Παρασκευή τουλάχιστον (κανονικά Δευτέρα 19 πρέπει να πάω για εξέταση αλλά δεν νομίζω να αντέξω να περάσω κι άλλο Σαββατοκύριακο!!!! :blink: )

Σου στέλνω ένα καρματάκι γαι καλή επιτυχία.

Ελπίζω να πιάσει όπως και στην Rubela. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...