Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΡΙΖΟΜΑΣΤΕ (ΑΠΟ ΚΑΤΩ);;;


apis

Recommended Posts

χαχαχαχα....Πάει κι αυτή...απολωλάθηκε η καημένη...από σοβαρή ψυχολόγος...κατάντησε Τζούλια Αλεξανδράτου!!

Φανή τα πόδια και τις μασχάλες τα ξυρίζουμε για λόγους αισθητικής και μόνο! Δε σημαίνει απαραίτητα ότι έχει βρώμικα πόδια όποια δεν τα ξυρίζει! Ή βρώμικες μασχάλες! ΑΠλώς συγκρατούν μυρωδιες. Αλλά και πάλι επιμένω πως δεν εννοουμε το παρθενο ακοπο δάσος με την τρίχα να ανεμιζει! Εννουμε την περιποιημένη τρίχα, την κουρεμένη! (εκτός κι αν κάποια άλλη κοπέλα εννοεί ότι δεν το κουρεύει καθόλου και το αφήνει αφάνα,οπότε έχουμε και άλλη μια κατηγορία!!:) )

Αpis επειδή μου τα είπε κι εμένα γιατρός τα λέω..και τα πιστεύω! Αν παιζόταν θέμα υγειας θα το κουρευα σίγουρα! Αλλά αφου αρέσει και στον άντρα μου το καλοκουρεμένο και οχι το γουλι είμαι οκ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ

ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ

ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΙ!!! :woohoo: :laugh: :laugh: :silly:

ΠΑΝΤΩΣ ellada, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ

ΘΕΜΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ...ΕΓΩ Π.Χ. ΕΧΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ

ΔΕΡΜΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΙΑ...ΚΙ ΑΠΟ ΦΑΓΟΥΡΑ

ΝΑ ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΩ...

ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΓΜΤ :P :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλάδα.. μια χαρά σε βλέπω!! Όσο για το στρινγκ..θα διαφωνήσω!!! Εχω βαρεθεί τα σεξοεσώρουχα! Είναι πάρα πολύ άβολα!! Προτιμώ όμορφα και σέξι απλά εσώρουχα. Οτι είναι μόνο σε κορδόνι ή με ενοχλεί...δεν μου είναι χρησιμο!!! Συγγνώμη..αλλά πάνω από όλα η βόλεψη μου!! όχι ότι προτιμώ και τα εσώρουχα της γιαγιάς αλλά ουτε και τα πολύ σεξουλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι βρε zaxarenia! Ειδικά τώρα που με τις ορμόνες στα ύψη όλα μου φταίνε και μου έρχεται να σκοτώσω άνθρωπο... το να γελάω επιβάλλεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ellada χαίρομαι που έχουμε τις ίδιες επιλογές στα εσώρουχα γιατι νόμιζα πως είμαι η μόνη! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: Και ένιωθα και τύψεις χαχαχαχα

Κορίτσια μου,δεν παίζεστε! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα.να σας πω και εγω!με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο τα 19 μου και τωρα ειμαι 28-πολυς καιρος περασε :blink: .λοιπον η ιδεα του ξυρισματος απο κατω ηταν δικια του :blush: .τι να κανω και εγω του εκανα το χατηρι :laugh: .παιρνω το ξυραφακι και ξεκιναω με μια χαρα!οταν το τελειωσα θεε μου ενιωσα σαν ξεπουπουλιασμενο κοτοπουλο :woohoo: μεχρι να το συνηθισω ειδα και επαθα.αλλα τωρα βρε κοριτσια δεν το μπορω αξυριστο-βεβαια τωρα το χειμωνα αφηνω τα ποδια μου για πολυυυυυυυυ καιρο.τα κανω με την μηχανη αλλα τωρα εχω να τα κανω απο τελη αυγουστου. :S οι τριχες μου εχουν περιπου το ιδιο μεγεθος με του ανταρα μου :laugh: σε λιγο θα τα κανω πλεξουδακια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!Κορίτσια μου να είστε καλά, μου έχετε φτιάξει τη διάθεση!!BEBISNIK συμφωνώ μαζί σου και λίγο πολύ ακολουθώ την ίδια τακτική!Και ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη και τις ορμόνες αισθάνομαι σαν τον κινγκ-κονγκ!χαχα!!Αλλά τι να κάνω τη μια μέρα τα ξυρίζω και την επόμενη είναι λες και τα έριξα λίπασμα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια.μα τι τρωμε τεσπα και μεγαλωνουν σε μια νυχτα!!!!το απιστευτο κολλημα το εφαγα στους τελευταιους μηνες τις εγκυμοσυνης μου.με την κοιλια ως απενταντι να προσπαθω να το ξυρισω στα τυφλα!!!!μια μερα πηγα στα hondos και πηρα ταινιες αποτριχωσεις!ακουσα μια ηλιθια.το εκανα και η βλαμμενη ενα βρακι εχω που ειναι συνθετικο και πηγα και το φορεσα!!!!!!!γεμισα μικρα μικρα σπυρακια και πονο αλλο πραγμα.δεν μπορουσα να κατσω λιγο τραβιοταν το δερμα λιγο τριβοταν το υφασμα θεε μου ουρλιαζα απο τον πονο.δεν το ελεγα στον αντρα μου γιατι θα τα ακουγα κανονικα για την βλακεια που εκανα.ξυραφακι και παλι ξυραφακι λεμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένα θέμα κι αυτό.Κι εγώ είμαι φαν του ξυραφιού.Έχω κάνει αποτρίχωση με κερί στο μπικίνι 3 φορές όλο κι όλο, δεν λέω, πολύ ωραία η αίσθηση μετά και το γεγονός οτι το ξεχνάς για κανα μήνα.Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν αισθάνθηκα καμια από τις 3 φορές πραγματικά άνετα με την εκάστοτε αισθητικό κ η αλήθεια είναι οτι την τελευταία φορά ξενέρωσα λιγάκι.Με προβληματίζει όμως από δω και πέρα που θα φουσκώνω και δεν θα βλέπω τι κάνω :laugh: Οπότε πρέπει να βρω μια λύση :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα δεν φοριεται το βρακυ χαμηλομασχαλα δεν εχει αξια......και ο αντρας με σκελεα ...ξερετε εκεινο το μακρυ με το ανοιγμα μπροστα για να προεξεχει...το τριτο ποδι......αχ κλασσικα ελληνικα βρακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναιιιιι κι εγω μι τετοια φτιαχνομιιιιιιιι μι αρεσουνιιιιιιιιι.....μι τριλαινουν....μι ξεσηκωνουν!!!!!!!!!

ΣΩΒΡΑΚΑ ενωμενα ποτε ΝΙΚΗΜΕΝΑ!!!!!! :-) χιχιχιχχιχιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axaxa πολυ πλακα εχετε!!!

Λοπον στο θεμα εσωρουχο θα συμφωνησω με την Φανη. Και για να ποω της αληθεια στον ανρουλι μου αρεσουν τα κοριτσιστικα, με διαφορα χρωματα σχεδια κλπ αλλα βρακια οχι στρινγκ. Τζαμπα η συλλογη που ειχα.χιχιχιχιχ.

Αχ περαν τουου εμενα μια φορα μια πελαστησε στην αισθητικο, που ακουσε την κοπέλα να μου λεει οτι θα τον κανω αποτρυχωση ολο, μου λεει " τι δουλεια κανεις και κανεις τετοια αποτριχωση" και την λεει η κοέλα ειναι χωρευτρια σε στριπτιτζαδικο!!!! χιχιχιχ το τι γελιο εκανα...γιατι εγω ειχα μινει παγωτο με την αδιακρισια και δεν μπορουσα να της απαντησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Αχ ναιιιιι κι εγω μι τετοια φτιαχνομιιιιιιιι μι αρεσουνιιιιιιιιι.....μι τριλαινουν....μι ξεσηκωνουν!!!!!!!!!

ΣΩΒΡΑΚΑ ενωμενα ποτε ΝΙΚΗΜΕΝΑ!!!!!! :-) χιχιχιχχιχιιιιιιιιι

Τρελάρα πρωί πρωί! :P :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...