Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ.. ΑΡΓΗΣΑ??ΧΑΧΑ.. ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΣΤΕ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

autes tis wres ithela sumparastash alla einai h monadikh fora pou.. telos pantwn kai pali euxaristw gia tis proigoumenes meres..!! apla den eimai katholou kala shmera den kserw giati.. :(((((((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???????

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ.....ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou voula mou.. ex wola ta sumptwmata..prostethikan kai oi zalades shmera kai kanonika einai na eixa periodo me vash 28 meres shmera.. alla edw kai mia evdomada exw pono xamhla.. prismeno sththos ktl..h psixologia mou shmera einai xalia..klaiw autes tis meres me to paramikro..mallon ean den erthei kai aurio h periodos pempth tha paw giatro.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to skefthka alla mhna kleinw thn pempth!! egw aisthanomai kapws perierga.. den ksew!! ean einai tha kanw thn pempth sto giatro.. ouf den kserw tipota alla san na aiathanomai kati.. a.. sto test shmera pou eipa na mhn to kanw alla to ekana.. eipia apo to prwi 3 mpoukalakia nero kai meta to ekana.. epireazei?? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΗΠΙΕΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕΙ.ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΣΤ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΥΡΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΥΓΡΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΣ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΟΥΤΕ ΠΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantws prin kanw to test eixa piei ena mpoukalaki..giati to ekana me to pou eirtha apo douleia!..euxaristw polu vre koritsia eilikrina!!!!!!! gia na doume tha ftasw 1000 thn xoriakh????? :P h aurio h thn pempth prwi..sas euxaristw!!!!!!!!!kai elpizw na ta anakoinwsw ta thetika apotelesmata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA ΜΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΟΥΤΕ ΠΕΙ.ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΥΓΡΑ ΕΝΝΟΩ ΟΧΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΞΡΕΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχω κάνει άπειρες αιματολογικές εξετάσεις στη ζωή μου: υπάρχουν αναλύσεις που πρέπει οπωσδήποτε να πας νηστικός, και άλλες που δεν παίζει ρόλο. Για τη χοριακή δεν παίζει. Το ξέρω γιατί το ρώτησα στο χημείο!!!!!!!!!

Βασούλα, αυτά τα συμπτώματα τα έχεις για πρώτη φορά;; Είναι και συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης, άλλωστε αυτά είναι ίδια τις περισσότερες φορές. :blink:

Σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eimai.. :( ekana xoriakh!! den peirazei katholou!!..kapoia stigmh tha ginei..thn epomenh.. kai twra mporei na parw mia kaluterh thesh sthn douleia..mporei!!..makari.. gia poio ksekourasta ennow gia na xalarwsw kai egw giati den mou kanei katholou kalo to agxos koritsia..sthn ugeia mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε βρε Βασουλα μου τουλαχιστον ηρεμησες.Σου εφυγε η αγωνια..

Παμε λοιπον γερα με αισιοδοξια και δυναμη για τον επομενο μηνα ε?

Κι εγω εχθες εκανα χοριακη και ηταν 0.1!!Μακαρι τετειες μερες τον αλλο μηνα να ειμαστε και οι δυο εγκυουλες!!!Ποτε περιμενεις?Εγω αυριο και ερχεται παντα στην ωρα της !!Παντως για τα πονακια χαμηλα που ελεγες το εχω κι εγω παντα 6 με 7 μερες πριν τη περιοδο...Να προσεχεις κοριτσακι μου και κυριως να μην αγχωνεσαι!!

Παρε κι ενα καρμα για καλη επιτυχια!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxristw para polu alitheia..aurio einai kanonika h periodos.. :) nai eimai mikrh kai mou leei o giatros exw gonimothta polu (mallon klhrwnomiko apo giagia) kai einai olo auto apo to agxos.. :( loipon den tha skeftomai poia tis gonimes meres.. otan tuxei tha tuxei..se euxaristw polu rose.. makari mom.. ton epomeno mhna na exoume kai idia mera..xaxa filakia!! a kai na sou zhsoun ta paidakia sou.. :)))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ "ΑΚΟΥΩ" ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!!!

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ,Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!

Κ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.....ΒΓΑΛ'ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw voula mou nai etsi tha kanw..douleuw ws pwlitria kai katalavenete pws prepei na to skeftomai kai ligo pou kai pou giati eimai polu ergasiomanhs kai shkwnw varoi..twra lew na rwthsw mhpws uparxei kamia thesh kaluterh kai mallon uparxei apo oti akousa.. se auto pou exw spoudasei..xixi.. makari giati einai penthimero kai savvatokuriaka free.. mono gia mena mporei na to skeftoun.. makari!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...