Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ.. ΑΡΓΗΣΑ??ΧΑΧΑ.. ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΣΤΕ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.. ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΩΡΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 15 ΛΕΤΕ?? ΜΑΚΑΡΙ.. ΕΧΩ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΛΥ.. ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ.. ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ.. ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΚΑΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ..!! ΧΑΧΑ.. ΛΕΤΕ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ..

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!! :P ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΑΓΧΩΛΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΘΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑ ΜΙΚΡΟ.. ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ (ΤΗΝ ΑΤΥΧΗ) ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ.. :( ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΧΙ.. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω την πατησα πριν 5μερες...ηθελα οπωσδηποτε παγωτο κ ο αγγελος νομιζε οτι ημουν εγκυος...αλλα ηταν περιοδος! ευχομαι εσυ να μην την πατησες...αλλα να ειναι η τυχερη σου στιγμη!!!!!!! χωρις αγχος ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑ.. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΜΑ ΧΙΝΑ.. :) Α.. ΝΑ ΝΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.. ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΩΣ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΡΟΖ.. ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕ ΜΕΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΞΑΔΕΡΦΗ..ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΡΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΕΜΑΘΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ..ΧΑΧΑ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου????τι κανεις???σε χασαμε καλε.....ελπιζω και ευχομαι να μας ανακονωσεις τα ευχαριστα αυτη τη φορα....βασικα εγω στην αρχη ειχα ερεθισμενο στηθος....και τα κλασικα πονακια περιοδου καιελεγα τωρα θα μου ερθει αυριο θα μου ερθει αλλα τελικα δεν ηρθε....βασικα ειχα κλασικα συμπτωματα....περιοδου...και γελαστηκα....τελικα ημουν εγκυος....χι χι χι.....οποτε σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να εισαι εγκυουλα/....αλλα μην αγχωνεσαι και μην το σκεφτεσαι....θα μου πεις τωρα εσυ...μα πως??αντε ντε....εγω βασικα δεν το σκεφτομουν καθολου και τσουπ ηρθε.....αντε φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η mama xina ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.. ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !! ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ!!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ? ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΚΣΕΙ ΚΤΙ ΕΣΤΩ? ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕΡΕΣ.. ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ.. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου….. καταρχήν καλώς μας ήρθες και πάλι!!!

Κατά δεύτερον….. ΟΧΙ!!!!

Μην κάνεις χοριακή ακόμη κι απογοητευτείς αγάπη μου άσχημα!!!!

Δεν δείχνει πριν την καθυστέρηση!!!

Ούτε η χοριακή ούτε το TEST!!!!!

Χαλάρωσε….. προσπάθησε να ξεχαστείς….. κι αν ήρθε….. ήρθε….. μην το σκέφτεσαι και τρελαίνεσαι στην αγωνία……

Χαλαρά δεν είπαμε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βασουλα μην κανεις ουτε χοριακη ουτε τεστ τζαμπα λεφτα θα δωσεις,εγω περιμενω την παρασκευη κ εκανα την βλακεια να κανω σημερα το σελφ κλιαρ εννοειτε βγηκε αρνητικο,το εκανα γιατι οταν πιεζω το στηθος μου βγαινει υγρο κ ειπα μηπως και...κανε λιγο υπομονη κ καλη επιτυχειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΟΚ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ.. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝΝ ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Βασουλα μου ...γνώμη μου είναι να μη το σκεφτεσαι καθολου και ο,τι ειναι να γινει -θα γίνει .το αχγος μπλοκάρει τα πάντα!και εγώ κάθε μήνα σχεδόν έχω συπτώματα..και στο τέλος απογοητεύομαι και τζίφος!Γιαυτο μη βάζεις και εσύ τον ευατό σου σε αυτή τη ταλαιπωρία_ΕΙΜΑΙ -ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!ΑΛΛΑ σε καταλαβαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΜΑΜΗΛΑ.. ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΗΠΟΘΕΤΕΙ ΒΑΡΟΙ..ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ.. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθησε να μην εισαι αυτο το διαστημα και η πιο"προκομμενη"στη δουλειά σου...κάνε λίγο τα σταβά ματια...ή ακομη πες τους οτι επειδη αυτό το διαστημα δεν αισθανεσαι καλά να μη σε βάζουν να σήκωνεις βάρος.φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΜΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ.. ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.. ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΙΜΑ..ΟΧΙ ΣΚΟΥΡΟ!..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΑΝ ΠΟΝΑς ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!! ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ..!! ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΟΧΙ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasouli mu!!!koritsaki mu gluko...giati agxonesai????eisai polu mikroula..kai exei apletoooooooooo xronoooooo!!!

xalarose kai tha deis poso eukola tha meineis...min dineis simasia sta oneira,sta sumptomata,alla kai stis meres...asta ola piso kai apolause tis stigmes me ton antrouli su..kai xexase ta ola!!

sou euxomai na exeis moraki..alla akoma kai na min exeis tora..na apoktiseis suntomaaaaaaaaaa!!!!!

se filo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..!! ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BASOULA MAKARI SE ESENA NA MHN GINEI ETSI.....

DEN THELO NA SE APOGOITEUSO ALLA.....

TA IDIA - AKRIBOS TA IDIA- SYMPTOMATA (PONAKIA XAMHLA,PONOS STH MESH)EIXA KAI EGO TON PROHGOMENO MHNA KAI DEN KRATHTHIKA......EKANA TEST.....ARNITIKO.....KAI FYSIKA APO TO AGXOS DEN MOU HRTHE H PERIODOS THN DEUTERA POU PERIMENA ALLA THN TRITH!!!!!!

OPOTE:MHN TO SKEFTESAI KAI MHN AGXONESAI!!!!!

OLA THA GINOUN STHN ORA TOUS KAI MAKARI H ORA AYTH NA PLISIAZEI GIA OLES MAS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) γεια σου βασουλα!!!!!!!!!αντε μας εχει φαει η αγωνια!για να δουμε αυτη τη φορα ;) ευχομαι ολοψυχα να εχεις μωρακι στην κοιλιτσα σου!περιμενουμε νεακια!φιλια :kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koriiiiiiiiitsiaaaaaaaaaaaa ponaw xamhla sunexeia twra h mesh me travaei kai anakateuomai polu!! shmera paraligo na pesw katw zalizomoun..kanonika me vash tis 28 meres pou exxw einai shmera..viasthka ekana test vghke arnitiko alla h mama mou leei na perimenoume........... apla mporei o organismos mou leei na proetimazetai.. den kserw apla agxonomai na dw ti einai auta ta ponakia edw kai mia evdomada..eleos!!..oloi lene oti exw agxos gia na dw ean eimai manoula alla den einai akrivws etsi.. agxwnomai ti einai ola auta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsiaa,

egw otan eixa kanei to test to xa kanei mi avdomada nwritera protou adiathetisw giati viazomoun poli na dw giati kourazomoun me toparamikro kai koimomoun polles wres.vgike thetiko alla me mia poli axni grammi vevaia etsi ekana kai deytero kai to idio me pio axni grami akoma mipws na kaneis allo ena???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to thelw polu glukia mou fwteinoula alla lew na stamathsw na to skeftomai mhpws kai dw to sumvanei alla thelw polu na mathw ti ginete.. alla pistepste me den einai agxos to ean eimai egkuos kserw..kapoia mera tha ginei eimai mikrh polu..alla thelw na mathw ti ginetai mesa mou.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...