Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φωτογραφίες των αντρών μας!!


tirogaridaki

Recommended Posts

Νομίζω πως τέτοιο θέμα δεν έχει ανοιχτεί οπότε λέω να σας προτείνω να βάλουμε φωτογραφίες των αντρών μας. Μπορείτε να αν το προτιμάτε να βαλετε φωτογραφία που είστε μαζί να σας θαυμάσουμε!! Κάνω εγώ την αρχή.Α και πείτε μας και λίγο το στόρυ γνωριμίας σας!!Λοιπόν στη δικήμαςπερίπτωση πριν6 χρόνιαπερίπου δουλεμε και οι δύο στο αεροδρόμιο.Εγλω σαν συνοδός εδάφους κ εκείνος σαν αντιπρόσωπος σε αεροπορική εταιρεία. Συναντίομασταν συχνά σε gates όπου διώχναμε τους επιβάτες.Ε μέρα με τη μέρασ άρχισε ναμου φέρνει καραμελίτσες και ναπιάνουμε την κουβέντα. Ώσπου μετά από 2 μηνες αποφασίσαμε να πάμε για τάβλι σε μια καφετέρια.ήταν και η μοναδική φορά πουτ παίξαμε τάβλι!!χεχε! Βλέπετε ήταν η αφορμή! Στην πρώτη φωτογραφία είναι μια μέρα μετά το γάμο μας όπου ξαναντυθήκαμε για φωτογράφηση σε παραλία της Ρόδου. (Λούτρα Καλλιθέας αν ξέρετε) και η άλλη είναι πάλι την ίδια μέρα όπου πήγαμε για φαγητό με τους συγγενείς μου. Εγω έχω βγει λίγο σαν χαζοβιόλικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σας!

Εμείς γνωριστήκαμε όταν εγώ ήμουν 17 και αυτός 19. 3η Λυκείου εγώ 1ο έτος στη σχολή αυτός! Βρεθήκαμε σε μια κοινη παρέα. Αυτός ήταν πολύ ήσυχος και ντροπαλός. Εγώ ατιθασο νιάτο, δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κι όλας, αλλά δεν είχα και τιποτα άλλο να κάνω! Για ποτε του την έπεσα, για πότε τα φτιάξαμε ούτε αυτός το κατάλαβε! Μετά από ένα χρόνο "σχέσης" που εγώ ήμουν στον κόσμο μου και τον έγραφα συνέχεια, τον χωρίζω κιόλας. Μετά από 6 μήνες μούρθε να τα ξαναφτιάξουμε και του την ξαναέπεσα. Μετά ακολούθησε σχέση λίγο "ελεύθερη" από απόσταση. Αρχικά αυτος Αθηνα, εγώ Κόρινθο, Μετα αυτός Αθήνα εγώ Ηγουμενιτσα, αυτος Καλαματα εγω Ηγουμενιτσα, αυτος Πάτρα εγώ Αθήνα. Κάπου ανάμεσα σε όλα αυτα τα ταξίδια πάνω κάτω και μετα από πολλές φουρτουνες ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ! Και γίναμε ΕΝΑ! Είναι απίστευτο αυτό που πάθαμε! Και κάθε μέρα ερωτευόμαστε όλο και περισσότερο!! Ετσι και εγώ λοιπόν μάζεψα τα μπογαλάκια μου και ήρθα στην Πάτρα και τα προπροηγούμενα Χριστούγεννα στο Λονδίνο μου είπε το μεγάλο ΝΑΙ! (ναι... πάλι εγώ του την έπεσα!:laugh: :laugh: ) Δεν είναι και πολύ ρομαντική η ιστορία μας. Εμείς τώρα ζούμε τον έρωτά μας, στον γάμο μας ουσιαστικά.

Σας στελνω φωτο από γαμήλιο ταξίδι.

(Συγνωμη για το μεγάλο μνμ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Εμείς γνωριστήκαμε όταν εγώ ήμουν 17 και αυτός 19. 3η Λυκείου εγώ 1ο έτος στη σχολή αυτός! Βρεθήκαμε σε μια κοινη παρέα. Αυτός ήταν πολύ ήσυχος και ντροπαλός. Εγώ ατιθασο νιάτο, δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κι όλας, αλλά δεν είχα και τιποτα άλλο να κάνω! Για ποτε του την έπεσα, για πότε τα φτιάξαμε ούτε αυτός το κατάλαβε! Μετά από ένα χρόνο "σχέσης" που εγώ ήμουν στον κόσμο μου και τον έγραφα συνέχεια, τον χωρίζω κιόλας. Μετά από 6 μήνες μούρθε να τα ξαναφτιάξουμε και του την ξαναέπεσα. Μετά ακολούθησε σχέση λίγο "ελεύθερη" από απόσταση. Αρχικά αυτος Αθηνα, εγώ Κόρινθο, Μετα αυτός Αθήνα εγώ Ηγουμενιτσα, αυτος Καλαματα εγω Ηγουμενιτσα, αυτος Πάτρα εγώ Αθήνα. Κάπου ανάμεσα σε όλα αυτα τα ταξίδια πάνω κάτω και μετα από πολλές φουρτουνες ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ! Και γίναμε ΕΝΑ! Είναι απίστευτο αυτό που πάθαμε! Και κάθε μέρα ερωτευόμαστε όλο και περισσότερο!! Ετσι και εγώ λοιπόν μάζεψα τα μπογαλάκια μου και ήρθα στην Πάτρα και τα προπροηγούμενα Χριστούγεννα στο Λονδίνο μου είπε το μεγάλο ΝΑΙ! (ναι... πάλι εγώ του την έπεσα!:laugh: :laugh: ) Δεν είναι και πολύ ρομαντική η ιστορία μας. Εμείς τώρα ζούμε τον έρωτά μας, στον γάμο μας ουσιαστικά.

Σας στελνω φωτο από γαμήλιο ταξίδι.

(Συγνωμη για το μεγάλο μνμ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Εμείς γνωριστήκαμε όταν εγώ ήμουν 17 και αυτός 19. 3η Λυκείου εγώ 1ο έτος στη σχολή αυτός! Βρεθήκαμε σε μια κοινη παρέα. Αυτός ήταν πολύ ήσυχος και ντροπαλός. Εγώ ατιθασο νιάτο, δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κι όλας, αλλά δεν είχα και τιποτα άλλο να κάνω! Για ποτε του την έπεσα, για πότε τα φτιάξαμε ούτε αυτός το κατάλαβε! Μετά από ένα χρόνο "σχέσης" που εγώ ήμουν στον κόσμο μου και τον έγραφα συνέχεια, τον χωρίζω κιόλας. Μετά από 6 μήνες μούρθε να τα ξαναφτιάξουμε και του την ξαναέπεσα. Μετά ακολούθησε σχέση λίγο "ελεύθερη" από απόσταση. Αρχικά αυτος Αθηνα, εγώ Κόρινθο, Μετα αυτός Αθήνα εγώ Ηγουμενιτσα, αυτος Καλαματα εγω Ηγουμενιτσα, αυτος Πάτρα εγώ Αθήνα. Κάπου ανάμεσα σε όλα αυτα τα ταξίδια πάνω κάτω και μετα από πολλές φουρτουνες ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ! Και γίναμε ΕΝΑ! Είναι απίστευτο αυτό που πάθαμε! Και κάθε μέρα ερωτευόμαστε όλο και περισσότερο!! Ετσι και εγώ λοιπόν μάζεψα τα μπογαλάκια μου και ήρθα στην Πάτρα και τα προπροηγούμενα Χριστούγεννα στο Λονδίνο μου είπε το μεγάλο ΝΑΙ! (ναι... πάλι εγώ του την έπεσα!:laugh: :laugh: ) Δεν είναι και πολύ ρομαντική η ιστορία μας. Εμείς τώρα ζούμε τον έρωτά μας, στον γάμο μας ουσιαστικά.

Σας στελνω φωτο από γαμήλιο ταξίδι.

(Συγνωμη για το μεγάλο μνμ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτος ειναι ο αντρας μου με τον μικροτερο γιο μου.Ειμαστε μαζι απο το 1996 και 7 χρονια παντρεμενοι.ΣΤΙς 21 ΤΟΥ μηνος ειχαμε επετειο και γαμου και γνωριμιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτος ειναι ο αντρας μου με τον μικροτερο γιο μου.Ειμαστε μαζι απο το 1996 και 7 χρονια παντρεμενοι.ΣΤΙς 21 ΤΟΥ μηνος ειχαμε επετειο και γαμου και γνωριμιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτος ειναι ο αντρας μου με τον μικροτερο γιο μου.Ειμαστε μαζι απο το 1996 και 7 χρονια παντρεμενοι.ΣΤΙς 21 ΤΟΥ μηνος ειχαμε επετειο και γαμου και γνωριμιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...