Μετάβαση σε περιεχόμενο

relax.. κουνιστο με δονηση ή απλο?


Recommended Posts

το κοριτσακι μας ειναι ηδη στο σπιτι για τριτη μερα... :cheer:

και διαπιστωσα οτι δεν εχουμε παρει ριλαξ.. τι ριλαξ να παρω?

με δονηση ή κουνιστο? και απο ποτε το βαζουμε στο ρηλαξ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας να σου ζησει η μπεμπουλα! Τα μωρα μπορεις θεωρητικα να τα βαλεις στο ριλαξ απο τις πρωτες κιολας μερες, εχουν κατι σα μαξιλαρακι που στηριζει τη μεσουλα τους κ ειναι σχεδον ξαπλωμενα. Θα σου προτινα να παρεις απλο ριλαξ, η δονηση δεν προσφερει κ τπτ το ιδιαιτερο. Ο δικος μου δεν εκατσε καθολο στο ριλαξ... Μια δυο φορες που εμεινε κ του εβαλα τη δονηση πατησε κατι ουρλιαχτα :P:P Καλυτερα ειναι το κουνιστο, για να μπορεις να την αφηνεις εκει κ να κουνιεται κ να νανουριζεται κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ...

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΛΕΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΑΠΛΟ.

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξεκινησα να τον βαζω στο relax μολις σαραντησε... του αρεσε... στην αρχη καθοταν με τις ωρες και κοιμοταν επισης με τις ωρες... αλλα μωρακια δεν καθονται... το καθε μωρο εχει τις δικες του προτιμησεις... εγω θα σου ελεγα να παρεις αυτο με τη δονηση και αν δεν της αρεσει μη της την βαζεις... το κουνημα το θελουν παντως για να ηρεμουν και να κοιμουνται... απο το να λες μετα "αν ειχε τωρα τη δονηση θα ηρεμουσε"; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ , ΜΟΥ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΤΗΣ CHICCO (EXEI DONHSH ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΠΡΟΧΤΕΣ :P )

ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΩΤΑ , ΑΛΛΑ ΞΑΠΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ( Ε ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!)

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΒΟΛΕΨΕΙ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ! ( ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΟΥΜΠΙ)

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΙΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΕΙ , ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΙΜΑΙ! :kiss:

ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΠΟΥΚΑΡΙΝΑΚΙ ΑΡΕΣΕ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ (ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΕΔΩ) ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΑΝΟΥΡΙΟ ΡΗΛΑΞ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ΕΙΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΤΑ ΜΕΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 9 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΞΑΠΛΩΤΟΣ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΗΛΑΞ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΦΕΥΡΟΥΝ ΕΝΑ ΡΗΛΑΞ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΟΥΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΓΑΜΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα εκατσε στο ρηλαξ αφοτου σαραντησε και μετα μεχρι πριν ενα μηνα περιπου που το σταματησα γιατι μου εσκυβε μπροστα και φοβηθηκα μη μου ερθει ολη τουμπα.

τα ρηλαξ με τη δονηση δε τα μπορω

με ανατριχιαζει αυτο το πραγμα

εβαλα μια φορα, σε ενα μαγαζι που ειχαν δειγμα, το χερι μου πανω και ανατριχιασα.

φανταστειτε αυτο το πραγμα πως ταρακουναει ενα μικρο κορμακι :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis exoume k relax aplo k kounia pou kounietai me mousiki paromoia me afti tis yuki,ena tha po ,petamena lefta...giati?dioti i paidiatros mou apagorepse na tin vazo protou ginei 4 minon k k ta 2 legane mexri 9 kila k mesa se parenthesi 6 minon, i mikri apo ton 5o konteve na pidiksei k na toumparei to relax k apo to xoropidima na riksei tin kounia ,apotelesma 120 i kounia k 60 to relax= 180 petamena europoulakia,opote tha sou elega na pareis ena aplo relax na kaneis ti doulitsa sou k vlepeis pos paei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα κυριως για τις ευχες για την μπεμπα... χθες ειδα σε γνωστο καταστημα πολλα και μαλλον θα παρω το παρακατω αν και ειναι απ τα ακριβα γιατι μου φανηκε πολυ καλυτερο κατασκευαστικα και με την λογικη ενα και καλο και χαλάλι της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ? ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ? ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ Η ΤΡΕΛΗ ΜΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τον ρωτησα χθες και μου ειπε οτι πρεπει να ειναι οσο γινεται σε πιο οριζοντια θεση.. και οχι για πολυ ωρα ή για υπνο εκει... παντως σε γενικες γραμμες αν και δεν το απαγορευεσε μου ειπε να μην βιαζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

perry έγραψε:

.. pegperego_sdraietta_melodia_2-7c0521a9685331da4c78c1c526969f52.jpg

perry ελπιζω να'ναι καλα το μωρακι σου! φανταζομαι μεγαλωσε πολυ τωρα!

πολυ ωραιο το ριλαξ! τελικα το αγορασες? τι μαρκα ειναι? εχει δονηση?...κτλ???

σ'ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...