Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ALKOST ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????


Αργυρω 27

Recommended Posts

Οποιες θα μπαινετε συχνα στο μαμμυ σιγουρα θα ξερετε την ALKOST !AYTO TO MHNA EIXE MIA MEGALH ATYXIA!!!

Εδω και μερες δεν την βλεπω στο μαμμυ και στενοχωριεμαι...ξερω δεν ειναι φιλη μου ομως ετυχε παρα πολλες φορες να με συμβουλεψει σε διαφορα ποστ και δεν αρνηθηκε ποτε την βοηθεια της προς εμενα.Λεει εξυπνα αστεια και ειναι χαρουμενος ανθρωπος.

Ξερω τωρα περναει μια φαση πολυ δυσκολη και ισως δεν θελει καν να μπαινει να βλεπει ποστς ομως ALKOST μου ,αν μπαινεις στο μαμμυ σαν επισκεπτης σου εχομαι να ξεπερασεις γρηγορα ολα τα ασχημα κοριτσακι μου και να ξερεις πως σαποθυμησαμε!ολα θα φτιαξουν κουκλιτσα μου και καποια μερα θα μπαινεις στο φορουμ μονο για να συμβουλευεις αλλα ατομα

και οχι για να μαθαινεις απο αλλους ;)

Κοριτσια να καποια κοπελα εχει προσωπικη επικινωνια με την ALKOST μας,ας μας πει νεα της,μας ελειψε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου, τώρα που το λες, ναι, όντως έχω πολλές μέρες κι εγώ να την "δω"!!!!! Μάλλον.... αποφεύγει να μπαίνει.... την καταλαβαίνω απόλυτα.... δεν είναι και λίγο αυτό που πέρασε.....

Alkostaki, σε σκεφτόμαστε, να το ξέρεις! Κοίτα να "ξεκουραστείς" γενικότερα.... και το Mammy και τα κορίτσια του.... θα σε περιμένουμε!!!!

Να προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε τι ατυχια το αλκοστακι μας ρε γαμωτο..εκεινη την ημερα ημουνα μεσα και εζησα ολες τις στιγμες της ...αστα να πανε,ομως τα καλυτερα ερχονται ...δεν θα αφησει καμια μας ο καλος θεουλης!!!

Αλκοστακι μας???μας ελειψες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω σημερα την σκεφτομουνα!

Δεν ξερω τι εχει η κοπελα και αν ειναι αυτος ο λογος που δεν μπαινει, αλλα ευχομαι να ειναι καλα, και γρηγορα να ειναι ξανα στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως βρε παιδιά. Δεν την έχω "δει" και εγώ.Επειδή και εγώ δεν μπαίνω συχνά να της πω ότι μας λείπει.Επίσης έχω καιρό να πετύχω την Αφροδίτη.Εγινε κάτι και αποχώρησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ανησύχησα τώρα.

Τι ατυχία είχε η κοπέλα?

Έτσι όπως το γράφετε φαίνεται σαν να έχει να κάνει με το μαμμυ.

Τι συνέβη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Οντως βρε παιδιά. Δεν την έχω "δει" και εγώ.Επειδή και εγώ δεν μπαίνω συχνά να της πω ότι μας λείπει.Επίσης έχω καιρό να πετύχω την Αφροδίτη.Εγινε κάτι και αποχώρησε;
:laugh: Η αφροδιτη, ζει και βασιλευει στο σπιτι της μανουλας της!

Εναν μηνα ειπε θα κατσει!

Βασιλισσα τωρα η Αφροδιτη!

Αλλος της μαγειρευει, αλλος της καθαριζει!

Ουυυυυυυυ!

Καλα να περναει εκει που ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Panayiota έγραψε:

:laugh: Η αφροδιτη, ζει και βασιλευει στο σπιτι της μανουλας της!

Εναν μηνα ειπε θα κατσει!

Βασιλισσα τωρα η Αφροδιτη!

Αλλος της μαγειρευει, αλλος της καθαριζει!

Ουυυυυυυυ!

Καλα να περναει εκει που ειναι![/quote:3vifk0bd]

Γεια σου ρε Αφροδίτη πριγκιπέσα!!!! :woohoo: :lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου επειδη αυτο το θεμα ηθελα ναναι χαρουμενο και να της λεμε ποσο μας ελειψε χωρις να θυμιζουμε τα παλια...γιαυτο δεν εγραψα την ατυχια της...μπειτε στο θεμα να διαβασετε,μονιζω το θεμα αχνο θετικο...

Αλκοστακι?????μπες οταν θασαι ετοιμη,ειμαι σιγουρη πως σου λειψαμε κι εμεις!!!σαγαπαμε πολυ και ημαστε κοντα σου!!!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ "ΔΩ" ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ..

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑΤΑ ΜΩΡΩΝ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ,ΑΠΟΤΥΧΙΩΝ ΚΛΠ ΓΙΑ ΛΙΓΟ..ΣΟΡΙ ΓΙΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ!!!!! :kiss:

ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ(ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΣΜ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΖΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΓΥΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΑΜΕ,ΧΡΩΜΑΤΑ,ΠΕΤΡΕΣ,ΣΧΕΔΙΑ ΚΛΠ !!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ!!!ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι δεν εχει τυχει να γνωριστούμε μέχρι τώρα.

Έχει τυχει ομως να διαβασω απόψεις & συμβουλές σου και εχω την αισθηση ότι είσαι ευγενική και μετρημένη ψυχή :)

Χαιρομαι που σε εισαι εδω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου κοριτσάκι μου γλυκό... καλώς επέστρεψες στην παρεούλα μας! Δεν είχα αντιληφθεί την απουσία σου γιατί.. απουσίαζα κι εγώ! Διάβασα το θεματάκι σου και στεναχωρήθηκα πολύ! Ελπίζω να είσαι καλύτερα και να διαλέξεις τα πιο σούπερ και τρέντι υλικά για το τζάκι σας! :cheer: Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!!!!

EL_NINIO ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΑΣ ΣΕ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΑΚΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ..ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ???? :kiss::kiss::kiss:

ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ Ε??? :lol: ΜΠΑ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΛΛΟ.ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ (:blink: ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΛΕΩ "ΘΑ ΡΘΕΙ ΔΕ ΘΑ ΡΘΕΙ"..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ).ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΩ ΕΚΕΙ..ΑΡΚΕΤΑ,ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..

ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΛΕΩ "ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ,ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ!!!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ,ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε κοριτσάκι μου! Πολύ καλά έκανες που "αποχώρησες" προσωρινά.... λίγη αποτοξίνωση.... ποτέ δεν κάνει κακό!

Συγχαρητήρια που επικεντρώνεσαι στο Πτυχίο σου.... έτσι... πάλεψέ το κοπέλα μου, να ξεχαστεί και το μυαλουδάκι σου!!!!

Να προσέχεις!! Με το καλό το σπιτάκι..... κι ό,τι επιθυμείς!!! Καλή επιτυχία στις σπουδές σου, μάτια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εσυ γλυκια μου pipitsazouzouna γρηγορα να γινεις μανουλα, και να ξεχασεις ολες τις απογοητευσεις που ενδεχομενως να ενιωσες μεχρι τωρα.υπομονη και επιμονη.εγω μαλλον δεν ειμαι αρκετα δυνατη ωστε να επιμεινω..

δε σου κριβω οτι νιωθω ενα κενο τωρα που παιρνουμε προφυλαξεις γιατι δεν εχω κατι να περιμενω,αλλα πιστευω οτι τουλαχιστον δε θα απογοητευτω οταν θα ερθει η περιοδος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkostaki!!!!χαιρομαι παρα πολυ που εισαι καλα!!!με το καλο να τελειωσεις τις σπουδες σου,αληθεια τι σπουδαζεις?

Φανταζομαι το τζακι σου θα γινει τελειο!!!εχω κι εγω τζακι και να ξερεις ειναι παρα πολυ ρομαντικο...χαχαχαχ θα κανετε τις ωραιοτερες αγκαλιτσες πλαι στη φωτια!!!στειλε μας φωτο οταν το ετοιμασεις!

φιλακια πολλα και ανυπομονω να σε δω και παλι οπως πριν με το χαμογελο και την επιμονη σου!!!ξερεις εσυ!!!!τα καλυτερα επαναλαμβανω-ΕΡΧΟΝΤΑΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα μου,δεν ξερεις ποσο με συγκινησε που με "εψαξες"...

σποδαζω τεχνολογος πολιτικος μηχανικος εργων υποδομης(για γεφυρες,φραγματα,δημοσια εργα γενικοτερα)...

ενδιαφερουσα δουλεια αλλα και δυσκολη..

την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο το τζακι μας,ανυπομμονω.ειμαι πολυ ενθουσιασμενη.. ;)

και βεβαια θα σας το δειξω!!!αμεσως μολις ετοιμαστει!!!!

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

αργυρουλα μου,δεν ξερεις ποσο με συγκινησε που με "εψαξες"...

σποδαζω τεχνολογος πολιτικος μηχανικος εργων υποδομης(για γεφυρες,φραγματα,δημοσια εργα γενικοτερα)...

ενδιαφερουσα δουλεια αλλα και δυσκολη..

την αλλη εβδομαδα θα ειναι ετοιμο το τζακι μας,ανυπομμονω.ειμαι πολυ ενθουσιασμενη.. ;)

και βεβαια θα σας το δειξω!!!αμεσως μολις ετοιμαστει!!!!

φιλακια πολλα...[/quote

Αντε κοπελαρα μου,ευχομαι ολα απο εδω και περα να σου πανε τελεια!!!ΑΑΑΑ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:::ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΣΟΥ ΤΖΑΚΙΟΥ ΚΑΙ Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...