Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ!!!!


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

καθε εμποδιο για καλο.... η αποζημιωση νομιζω ειναι 5 μισθοι αφου ησουν στην δουλεια 5 χρονια. οι τελευταιοι μισθοι. θα εχεις και την αναλογια απο το δωρο των χριστουγεννων και αδεια αν σου χρωστανε θα πρεπει να στην πληρωσουν. για τον οαεδ δεν ξερω τι δινουν και το ποιο σημαντικο ... ποσο καιρο μπορεις να μεινεις στο ταμειο ανεργιας? παντως λογω του παιδιου παιρνεις κατι παραπανω απο τον οαεδ. μην στεναχωριεσαι. να χαρεις το παιδακι σου. σε λιγο θα αρχισει το περπατημα και θα τρεχεις απο πισω του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αποζημειωση που θα παρεις εξαρτατε απο το αν ησουν σαν μυσθωτη η ορομισθια , τωρα δνε ξερεις βρε Αναστασια πως λειτουργει το συστημα τωρα θα παρουν καμια αλλοδαπη με πολλη λιγοτερα χρηματα απο σενα θα δουλευει αμετρητες ωρες καιθα ειναιμια χαρα αυτοι .

Να τους κυνηγησεις καινα παρεις και συστατικη επιστολη να μην τους αφησεις σε χλωρο κλαρεις αν δεν σου βγαλουν ποσα χρηματα θα παρεις μην υπογραψεις τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικσιουμαι 3 μισθους και δωρο χριστουγεννων (μικτα)αδεια καλοκαιρινη εχω παρει και δωρο πασχα δεν δικαιουμαι εκανα τον υπολογισμο και ειναι 4200 μια χαρα ειναι!!! αν σκευτειτε οτι προσπαθουσε να με κανει να φυγω απο μονη μου τοσο καιρο και θα τα εχανα αν το εκανα!!!!

ο οαεδ ειναι για ενα χρονο ξερω περιπου οτι ειναι 500 ευρω αλλα καπου ακουσα για 800 θα ρωτησω αν ισχυει αυτο

η εταιρεια απο οτι καταλαβα παει για κλεισιμο σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκυκιά μου καλησπέρα,

τα λέγαμε και το ποστ που άνοιξα εγώ, τελικά σε απολύσανε εεεεε?

Γλύτωσες εσύ, εγώ να δω τι θα κάνω. :S

Δεν πειράζει κοπέλα μου, κάθε εμπόδιο για καλό και όποιος έχει όρεξη βρίσκει δουλειά. Έτσι κι εσύ δεν θα πας χαμένη....τα λέω για να πάρω θάρρος κι εγώ. :blush:

Καλή τύχη να έχεις και υγεία σε όλη την οικογένεια.

Καληνύχτα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου κουράγιο, είναι μια δύσκολη εποχή να μείνεις από δουλειά ειδικά μετά τις 5 ασφαλιστικές που κλείσανε, αλλά αφού δεν ήσουν ευχαριστημένη εκεί έχεις και ένα καλό, θα πάρεις αποζήμιωση όσα κι αν είναι αυτά, γιατί να τα χάσεις;

Μην ανησυχείς πάντως για την δουλειά η λογιστική είναι από αυτές που έχουν πάντα κίνηση.

ΜΙΤΣΙ2 : Οι περισσότεροι εργοδότες έχουν οικογένεια και παιδιά όπως είπες αλλά μην ξεχνάς ότι οι πλειοψηφία τους είναι άντρες. Έχεις δει πολλούς άντρες εσύ να τρέχουν όταν τα παιδιά τους είναι άρρωστα; ή να κάνουν ότι άλλο πρέπει για τα παιδιά; Η μάνα τρέχει. (υπάρχουν σίγουρα και εξαιρέσεις).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασια μου κ γω μου φαινετε ετσι θα καταληξω...

απολυμενη..

το κρατος δε βοηθαει της μητερεσ...

ευχομαι να παρεις οοοοοτι δικαιουσε...

φιλια στο γιοκα σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ

ΟΧΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΕΛΥΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ

ΣΕ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ :dry:

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΙ

ΟΧΙ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ

ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ...

ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΛΕΩ ΕΓΩ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εγω δεν καταλαβαινω το αλλο κοριτσια. το συζηταω πολυ τελευταια και με αλλους ειδικα πατεραδες. μενει η γυναικα τους εγκυος, "τολμανε" να παρουν το εξαμηνο και με το που κλεινουν χρονο τις απολυουν. το κρατος οταν εβγαλε εκεινο το ρημαδι το εξαμηνο δεν μπορουσε να βγαλει και ενα νομοσχεδιο επιπλεον που να μην μπορουν να ακουμπησουν την μανα για 2 χρονια πχ? με τοι που γυρναει στην δουλεια της φευγει λες και εκανε εγκλημα που πηρε το εξαμηνο..... ελεος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...