Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρρωστησαμε!!!


bell

Recommended Posts

Ο μπεμπάκος μου είναι αρρωστούλης!

Το πρωί έβηχε(του έδωσα σιροπακι συμφωνα με τις οδηγίες γιατρού)

και τωρα το απογευμα έχει και δεκατάκια! :(

Έχω αγχωθεί! Τωρα είναι ήσυχος και κοιμάται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στενοχωριεσαι γλυκουλα μου,αλλωστε εχεις και εμπειρια απο το 1ο σου μωρουδελι,ετσι δεν ειναι??? ;)

Ευχομαι περαστικα του και να τον προσεχεις και ολα θα πανε τελεια!!!ειναι απλα μια ιωσουλα.Να ελεγχεις συχνα τη θερμοκρασια του και ολα θα τακτοποιηθουν.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙς ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελλίτσα μου περαστικούλια σας! :(

Θα περάσει,περισσότερο η ανησυχία είναι :dry:

Φιλάκια πολλά στον μπεμπούλη και ενημέρωσε μας για τις εξέλιξεις! :):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια σας και εμεις τωρα ειμαστε με 38 βηχα και μυξουλες αλλα πλεον το συνηθησα (την πρωτη φορα που ειχε κρυωσει ειχα τρομοκρατηθει)τωρα πια τα εμαθα τα κολπα

ιωσουλες ειναι,ειναι η εποχη τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις βρε Μπελλακι θα γινει γρηγορα καλα..τωρα και με αυτο τον αστατο καιρο ολο ιωσεις θα κυκλοφορουν και ολο και καποιοα θα αρπαξουν..εσυ θα τα εχεις περασει με τη μικρη και θα τα ξερεις! ;)

Εμενα ηταν 3 μηνων οταν αρπαξε τη πρωτη(και καλη!)και επινε και το δικο μου γαλα ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell μου καλημέρα! Χαίρομαι που σήμερα ο μπομπιράκος σου είναι καλύτερα! Μακάρι αυτό να ήταν...

Κι εγώ μία από τα ίδια.. με τον μπέμπη σου.. Καταρροή, πονόλαιμος, βήχας και δέκατα. Πήγα χθες σε στρατιωτικό νοσοκομείο και όταν τους είπα στην είσοδο ότι έχω δέκατα με φορέσανε μάσκα και όλοι οι φαντάροι- στρατιωτικοίμε κοιτούσαν σαν εξωγήινη απειλή! :P

Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Ίωση της μιας ημέρας μάλλον πάθαμε ο γιόκας σου κι εγώ! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας!Αν και διαβασα οτι ειναι ηδη καλυτερα!και μεις το περασαμε,μια μερα δεκατα και συναχι,κολλησα και γω κ ο μπαμπας του.Αλλα περασε γρηγορα.Ειναι στο προγραμμα και οι ιωσεις δυστυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...