Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυναικολογοι σε δημοσια μαιευτηρια


lianaa

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια! ειμαι νεα στο φορουμ κια θελω να με βοηθησετε! εχω μια υποψια οτι μπορει να εχει γινει το θαυμα!! ομως επειδη τα οικονομικα δεν ειναι κια τοσο καλα ψαχνω να βρω εναν γιατρο που να ειναι σε δημοσιο μαιευτηριο αλλα να ειναι καλος! ξερετε κανεναν??? περιμενω απαντηση σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θέλεις να σου συστήσω τον δικό μου γυναικολόγο. Δεν ξέρω αν είναι και σε κάποιο δημόσιο μαιευτήριο. Παλαιά ήταν και στο Μαιευτήριο Αθηνών που ήταν δημόσιο. Πάντως είναι εξαιρετικός γιατρός...

Αν θέλεις πολύ ευχαριστως πές μου να σου δώσω τη διεύθυνση του!!!!

Και φυσικά αν έχει γίνει το θαύμα εύχομαι όλα να σου πάνε υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ευχομαι να είναι αλήθεια και να το ζήσεις το θαύμα σου. Υπάρχουν αρκετοί αξιόλογοι γιατροί στα δημόσια μαιευτήρια αν θες γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη για πιο μαιευτήριο ενδιαφέρεσαι για να σε παραπέμψουν τα κορίτσια και σε γιατρούς σύμφωνα με την εμπειρία τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω κατα νου απλα να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλος! εχω ταμειο τεβε δεν ξερω ομως τι σου πληρωνει το ταμεο σου ! ο δικοσ μου γιατρος εινια με το τεβε οποτε καθε φορα που πηγαινω για εξεταση δεν πληρωνω πολλα! στην εγκυμοσυνη ομως δεν ξερω τι γινετε! γιαυτο κια σκεφτηκα εναν που να εινια στο δημοσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω κατα νου απλα να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλος! εχω ταμειο τεβε δεν ξερω ομως τι σου πληρωνει το ταμεο σου ! ο δικοσ μου γιατρος εινια με το τεβε οποτε καθε φορα που πηγαινω για εξεταση δεν πληρωνω πολλα! στην εγκυμοσυνη ομως δεν ξερω τι γινετε! γιαυτο κια σκεφτηκα εναν που να εινια στο δημοσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βασικα αν θελεις θα ηθελα να μου την δωσεις,αλλα δεν καταλαβα ηταν καποια στιγμη στο δημοσιο κια μπορει να εχει φυγει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα! Τα υπόλοιπα θα τα συζητήσεις με τους γιατρούς... Δεν ξέρω κάτι περισσότερο εγω να σου εξηγήσω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι ξέρω στο είπα. Είναι και οι 2 πολυ καλοι γιατροί τους ξέρω πολύ καλα...

οι ανθρωποι αυτοί ξεγεννουν σε μαιευτηρια... θα σου τα πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εμένα ο τράχηλος είναι πάντα εκεί στο 4,5.. αναρωτιέμαι αν θα μικρύνει για να γεννήσω..😕 Απ' ότι διάβασα γύρω στο 3,5 είναι ο μέσος όρος για αυτές τις εβδομάδες..μόνη μου τονίζω το έψαξα δεν είναι απάντηση γιατρού..μη σας παραπλανήσω..
    • Μια χαρά είσαι, τι να πω κι εγώ; 😀
    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...