Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!


Maria 84

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Μαρακι!!!! :woohoo:

Ο πρωτος υπερηχος θα ειναι μαλλον κολπικος κι αν εισαι μερικων εβδομαδων θα ακουσεις τη καρδουλα του και θα δεις ενα μικρουλικο φασολακι.... ;) αν ομως ειναι πολυ νωρις δε θα ακουσεις καρδουλα (οπως εγω..)αλλα παλι θα δεις μια κουκιδιτσα που σε λιγο θα γινει ενα ομορφο μωρακι.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια καλως ορισες κ συγχαρητηρια!!

καλη επιτυχια αυριο!! να το ευχαριστηθεις κ να μην εχεις αγχος!! εδω υπαρχουν ολα αυτα που ισως αναρωτιεσαι...πολλα ισως κ γιατι θα σου λυθουν εδω...

αυριο θα δεις με το καλο το σακο κι αν εισαι πανω απο 5 εβδομαδων μπορει να δεις και καρδουλα....μαγικη στιγμη!!!!

μπορεις να πας στα κοριτσακια που γεννανε μαιο..εχει αναλογο θεμα...Εισαστε σχεδον μαζι,οποτε θα σου λυσουν πολλες αποριες!!

με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera Maria, fantazomai tin agwnia sou...egw prin pao gia ton prwto yperixo evlepa oli nyxta (osi koimithika) roz grames opos sto test. Otan piga to prwi sto giatro perimena na dw to mwro mou ....kai eida ena fasolaki apogoiteftika ligo alla oi epomenes episkepseis me antamipsane. Twra gia tin diadikasia tou yperixou tin prwti fora me exetase apo ton kolpo gia na fanei...tis epomenes pano apo tin koilia.Efxomai na pane ola kala kai na exeis kali egymosini. Kali synexeia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαράκι!!!!!

Ξερεις κάτι????

Λεω να σε παραπέμψω σε ένα βιντεάκι! να μην σου τα πω με λόγια... οι εικόνες μιλουν μόνες τους!!!

Τι λες???

πήγαινε εδώ και δες το θαύμα της ζωής... εσύ πρέπει να είσαι περίπου ενός μήνα! θα δείς σάκο.... το έμβρυο ίσως να μην φαίνεται ακόμα!

Ευχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!

Και μετά από 8-9 μήνες να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα πανέμορφο υγιέστατο μωράκι!!!

:woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα νεα εγκυούλα .Να σου πάνε όλα καλα οπως πηγε και σε μενα , να εχεις την τελει α εγκυμοσυνη και ακόμη καλυτερηγ γεννα , ολα θα ειναι τελει α και θα εφχαρισστηθεις τα παντα.Να μην αγχωνεσαι και να εχεις παντα θετικη σκεψη για ολα , ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ (οπως προειπε και η φιλη happy mom) για οτι χρειαστεις.Αποριες και ερωτιματικα γελια και χαρες ορμονικα και αλλα ψυχολογικα ή μη ,συμπαρασταση ή απλη παρεα και γιατι οχι (οταν μας αφηνουν τα βρεφακια μας...) και απλό κους κους!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA 1984 έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...

Ετοιμασου για την πιο μαγευτικη εμπειρια της ζωης σου κοπελα μου!

Με το καλο!

Ο 1ος ο υπερηχος ειναι καπως περιεργος μια που θα δεις απλα κουκιδα-βεβαια εξαρταται και ποσων εβδομαδων εισαι-!

Παρ'ολα αυτα απο εδω και περα περιμενε μονο συγκινησεις και τελειες υπερηχογραφικες εικονες!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες και συγχαρητήρια!!!!

Η πρώτη επίσκεψη συνοδεύεται με κολπικό υπέρηχο που αν είσαι αρκετών εβδομάδων θα ακούσεις και την καρδούλα του μωρού σου!!! :woohoo:

Τέλειο συναίσθημα... :);)

Ο γιατρός σου θα σου δώσει διάφορες συμβουλές και κάποιεσ εξετάσεις που χρειάζονται.

Αυτά!

Μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! αλήθεια πως πας από συμπτώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...