Μετάβαση σε περιεχόμενο

NAI STO EMBOLIO 'H OXI??????


didinoulis

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΡΙΠΗ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ??ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ....

ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ....

ΦΙΛΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μου έστειλαν ένα βιντεάκι για την γρίπη και είπα να σας το δείξω...

Για όποιον ενδιαφέρεται μπορεί να πάει στη διεύθυνση που παραθέτω..

Δεν θα ήθελα να αποτρέψω κάποιον που έχει αποφασίσει να κάνει το εμβόλιο απλά και για ιστορικούς λόγους σας το δείχνω..

Ενήλικοι είμαστε και με τις συμβουλές των ειδικών αποφασίζουμε το καλύτερο για εμάς και τα παιδάκια μας!!!

Σας φιλώ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na sou pw bre didinoulis,

Ki egw ereunitria bioxhmeikos eimai. Epsaksa se medical databases na dw ti tha brw ki egw. Lene oti exoun kanei kati klinikes ereunes alla den einai kai polu megales (400-600 atoma). Oi parenergeies einai elafries kai paromies me tou aplou emboliou ths griphs, alla sigoura tha kseroun otan tha arxisoun na emboliazoun mazika giati oi spanies parenergies tote tha fanoun.

Egw pantw prws to paron lew na mhn to kanw kai na prosexw. Twra otan tha emboliastoun oi alloi kai dw pws paei isws na to kanw (sto trito trimhno pou eisai kai pio epirephs se ious kai problhmata). Epeishs oso pio aneptugmeno to mwro sthn koilia toso ligoteres pithanotites na to epireasei arnhtika kapoio embolio.

Auta gia twra, an mathw tipota allo tha enhmerwsw

filia

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΟΤΙ ΑΡΡΩΣΤΟΦΟΒΗ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΔΙΑΒΗΤΙΚΟΣ ΔΛΔ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ 3 ΠΑΘΟΛΟΓΟΥΣ ΚΟΡΥΦΗ ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΕΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΠΛΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΚΟΥ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΤΠΤ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ Η ΚΑΙ ΠΡΟΟΛΗΨΗ ΑΚΟΜΗ...ΟΠΟΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τρελούς ψάχνουν?

εξάλλου πριν σε εμβολιάσουν σου λένε

βάλε μια υπογραφή ότι δέχεσαι...

κι άμα αρρωστήσω γω από το εμβόλιο?

μπαρούφες λένε, δεν είναι δοκιμασμένο.

εδώ το επαναληπτικό αντιδιφθερίτικο/αντιτετανικό δε μ άφησε να κάνω

θα κάνω αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...