Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ


katsaridoula

Recommended Posts

νονα ειμαι αλλα τον αγαπαω τοσο πολυ που θελω να ειμαι μαζι του συνεχεια.μολις παω σπιτι και με βλεπει πο πο σαν τρελος κανει να τον παρω αγκαλια και ακομα ειναι 6 μηνων.ναι εχουμε αποφασισει και το στολισμο ολα μαζι με την κουμπαρα μου τα καναμε.ο στολισμος θα ειναι γαλαγιος και η βαφτιση εχει θεμα τον μικρο πριγκιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παλι θα σου ελεγα να φτιαξεις ενα παπουτσι peep toe στο χρωμα που ειναι στο μπουστο ... πχ μωβ λιλα? κοινως βρες εναν παπουτσα, αν εισαι θεσσαλονικη θα σου πω εγω εναν καλο, ρωτα τον ποσο υφασμα θελει και καντο ετσι μονοχρωμο. το πεδιλο ειναι μια καλη επιλογη αλλα πολυχρησιμοποιημενη. επισης αν βλεπω καλα το σχεδιο ειναι χρυσο, αρα δεν γινεται να βαλεις ασημι πεδιλο καλη μου...

ασχετο ρωτησεσ τον παπα αν εχει προβλημα με το ντεκολτε? ειναι μερικοι που εχουν ξεφυγει τελειως

παντως ειμαι σιγουρη οτι θα σαι κουκλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ :P ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ.ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΜΙΑ PEEP TOE ΓΟΒΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΣΑΡΠΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ.ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΧΡΥΣΗ PEEP TOE Η ΠΕΔΙΛΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΞΑΝΑΦΟΡΑΣ.ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΚΟΥΝΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ(ΤΟ ΑΣΗΜΙ ΠΕΔΙΛΟ)ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΧΡΩΜΑΤΙΚΑ ΦΟΡΕΜΑ?ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΙΛ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΓΥΦΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ!ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ :) ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :kiss: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ :)
Να πω λιγο και εγω την γνωμη μου? καταρχην η καθεμια ξεχωριστο ατομο και φυσικα το συγκεκριμενο φορεμα ειναι πολυ ωραιο και με τα συγκεκριμενα χρωματα!Το θεμα ειναι ποσο μπορει να το στηριξει η ιδια!

Δεν ξερω βεβαια και την katsaridoyla,

αλλα αν εχει καποια παραπανησια κιλα, τα συγκεκριμενα χρωματα θα την τονισουν!

Τωρα, να πω την γνωμη μου με βαση της rose25,

την πρωτια την εχει το παιδι και αυτο πρεπει να λαμπει!

Η μαμα ειναι απλα η συνοδος, αυτη που θα παρει λιγο απο την λαμψη του παιδιου!

Δεν ειπαμε να ειναι σαν τον λετζο αλλα ενα φορεμα "πολυ" ισως δεν εχει αυτο που επυθημουμε!

Εξαλλου ενα απλο φορεμα μπορει να διξει πολυ ωραιο με ενα πολυ ωραιο χτενισμα και με ενα πολυ ωραιο μακιγιαζ.

Και εμενα μου αρεσουν αυτοι οι χρωμματισμοι, απλα εγω δεν θα το εβαζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θα το ραψω θα κανω πιο κλειστο το ντεκολτε.κανονικη ειμαι γιαυτο κοιταξα και αυτο το φορεμα,αν ειχα παραπανησια κιλα εννοειτε θα κοιταζα κατι αλλο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula έγραψε:

νονα ειμαι αλλα τον αγαπαω τοσο πολυ που θελω να ειμαι μαζι του συνεχεια.μολις παω σπιτι και με βλεπει πο πο σαν τρελος κανει να τον παρω αγκαλια και ακομα ειναι 6 μηνων.ναι εχουμε αποφασισει και το στολισμο ολα μαζι με την κουμπαρα μου τα καναμε.ο στολισμος θα ειναι γαλαγιος και η βαφτιση εχει θεμα τον μικρο πριγκιπα.
Νονα θα εισαι? μηπωσ να μηνκλεψεις εσυ την παρασταση αλλα η μαμα και το μωρο? Μην παρεξηγεις κοπελα μου!Γνωμη μου ειναι!

Αντε οτι και να αποφασισεις θελουμε φωτο με το τελικο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου ΜΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ.ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ Η katsaridoula ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ Η ΟΧΙ ΠΡΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ!Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα το βαφτηστηρι σου θα ειναι πολυ τυχερο! ευχομαι να γινεις η καλυτερη νονα και να μην το θυμασαι μονο στις γιορτες!!!

χαχαχα

αυτο ειναι το βασικο! να εισαι διπλα του και να νιωθει στα ματια σου ασφαλεια!

αυτο που σ ειπε η φραπεδια για τα παπουτσια ειναι φοβερη ιδεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειτε οτι εκεινη η μερα ειναι ΜΟΝΟ του μωρου και κανενος αλλου αλλα και εγω σαν νονα θελω να ειμαι ωραια και η μαμα θα ειναι ωραια,το φορεμα της θα ειναι τελειος διαφορετικο και δεν εχει προβλημα με το τι θα βαλω αρκει να μου αρεσει και να ειμαι ωραια.αληθεια αυτο με τα παππουτσια πως να το κανω.χαλκιδα μενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

καντινου ΜΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ.ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ Η katsaridoula ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ Η ΟΧΙ ΠΡΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ!Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΩΣ!
Σου φαινεται!Καθολου επιθετηκη δεν θελω να ειμαι! Συμφωνω με ολλα οσα ειπες παραπανω!

Κλεινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula :woohoo: ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΛΚΙΔΑ ΜΕΝΩ.ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟ ΚΟΙΤΑΞΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ?ΠΑΝΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΦΟΡΕΜΑ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΠΜ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ!

ΟΚ καντινου ΜΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλη Katsaridoula, να σου πω κι εγώ τη γνώμη μου, μιας κι είδα το θεματάκι σου! Καταρχήν, εμένα μου αρέσει πάρα πολύ...... το φόρεμα που φαίνεται αριστερά, με την πλάτη. Κι αυτό που είναι δεξιά βέβαια, είναι πανέμορφο. Εάν τελικά ράψεις κάτι τέτοιο, μπορείς να συνδυάσεις λαχανί γοβίτσα peeptoe κι αντίστοιχο χρώμα τσαντάκι.

Κι αυτό που προτείνει όμως η Καντινού (γεια σου Ελένη μου!!!!) είναι πάρα πολύ ωραίο φόρεμα κι ωραιότατα τα μαύρα πεδιλάκια!!! Επίσημο και γουστόζικο φόρεμα και σοβαρό για μία καθώς πρέπει περίσταση, όπως είναι η βάφτιση!!!!

Τώρα...... να σε μπερδέψω κι εγώ λιγάκι παραπάνω????? Γιατί δεν συνδυάζεις και τα 2???? Τί εννοώ????? Λαχανί ύφασμα από μέσα...... μαύρο διαφανές ύφασμα απ' έξω....... μαύρο γοβάκι και τσαντάκι..... δεν θα είναι ούτε πολύ έντονο, ούτε πολύ σκοτεινό, ούτε συνηθισμένο..... Καλή επιτυχία σε ό,τι κι αν ράψεις! Με το καλό και η βάφτιση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...