Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα γινω μια δυνατη χηνα εγω!


mama_xina

Recommended Posts

την ιστορια μου πανω κατω την ξερετε η την εχετε ακουσει η εχετε περασει κατι παρομοιο... θελω λοιπον να σας δηλωσω οτι θα γινω δυνατη...πιο δυνατη απο ποτε!

αποφασισα να σας κανω "περηφανες"....θα παλεψω και δεν θα αφησω τιποτα να με πτοησει!!

οχι δεν θα σταματησω να σκεφτομαι το γιο μου...απλα προσπαθω καθε που τον σκεφτομαι να σκεφτομαι τις ομορφες στιγμες που τον ειχα στην κοιλια μου...και οχι οσα ακολουθησαν!

ναι θα προσπαθησω για αλλο μωρακι...και ναι ξερω οτι θα ειστε διπλα μου οπως παντα!

σας ευχαριστω που ειστε τοσο καλο παρεακι! σας ευχαριστω για την στηριξη και την αγαπη σας!ειστε ΦΙΛΕΣ και ας μην σας εχω δει ποτε...ευχαριστω!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χαρηκα παρα πολυ για αυτα που εγραψες!!!! :) τοτε που σου ειχα πει για να προσπαθησεις για μωρακι ηταν λιγο καπως νωρις να το αισθανθεις ομως τωρα εισαι ετοιμη ευχομαι οπως μου συνεβει και μενα να μεινω εγκυος μετα την απωλεια ετσι και εσυ ευχομαι με ολη την ψυχη μου να το βιωσεις ξανα το θαυμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γίνεις και μία εύθυμη ΧΗΝΑ γιατί είσαι πολύ δυνατή και μόνο που τα λές αυτα!!!!

Καθε μερα θα κανουμε ασκήσεις...ΕΙΜΑΙ Η ΧΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ

ΧΗΧΧΗΧΗΧΗΧΗΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα μου ξέρω την ιστορία σου και χαίρομαι αφάνταστα για αυτό σου το μήνυμα!!! :laugh:

Έτσι πρέπει να σκέφτεσαι καλή μου!!!Θετικά!!!Θα γίνεις πολύ δυνατή και είμαι σίγουρη πως κανένα άλλο θλιβερό γεγονός δεν θα επισκιάσει την ζωή σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina την ιστορία σου δεν την ξέρω, αλλά υποθέτω οτι έχασες ένα μωράκι...

χαίρομαι για την αισιοδοξία και τη δύναμη σου!!!!

σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις ένα γερό παιδάκι!!μέσα από την καρδιά μου!!

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι η χηνα και θα γινω κουνελλα!!! χαχαχαχα

ειμαι η Ραμονα και με κανατε καλα με την θετικη σας ενεργεια και την καλη σας αυρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ

ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ...

ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΜΩΣ ΠΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ

ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΣΟ ΚΛΑΨΑΜΕ ΚΛΑΨΑΜΕ...

ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ...

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΗΣΜΟΝΟΥΜΕ..

ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ..

ΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΜΑΣ...

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΒΑΡΥ ΠΟΝΟ..

ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ...

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...

ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χηνάκι μου..η ιστορία σου με είχε συγκινήσει απίστευτα..και σίγουρα ο πόνος σου έγινε έστω και για λίγο , έστω και μέσα από το ιντερνετ δικός μου..δεν είναι εύκολο αυτό που έζησες..είναι άδικο και πονάει πολύ...Μην ξεχάσεις το αγοράκι σου..όχι..απλώς να το ξεπεράσεις σαν άσχημη εμπειρία. Κράτησε μόνο τις ομορφες στιγμές..και μην φοβηθείς να κλάψεις οποτε το νιώσεις..αρκεί μετά από κάθε δάκρυ που θα κλάψεις να πεις..οκ..πάμε παρακάτω τώρα! Κι εγώ μη νομίζεις..ώρες ώρες σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που άφησα πίσω και στενοχωριέμαι..όμως δεν πρέπει να αφήσουμε αυτές τις στιγμές να στοιχείωσουν τη ζωη μας..το οφείλουμε πάνω από όλα σε μας που συνεχίζουμε να ζουμε και η ζωή είναι μικρή και φεύγει μέσα από τα χέρια μας! Και μέσα στις ασχήμιες της υπάρχουν και οι ομορφιές της που την κάνουν καταπληκτική...Θα σου πρότεινα σαν <<φάρμακο>> ένα ομορφο ταξιδάκι με τον άντρα σου..θα δεις που θα ξανανιώσετε όπως παλιά..η ζωή θα αποκτήσει ξανά νοήμα για σας..Εύχομαι η ζωή να σου το ανταποδώσει γρήγορα το λάθος που έκανε..σου χρωστάει κάτι και πρέπει να στο δώσει..:) Φιλάκια...:) Εϊσαι ήδη δυνατή!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετοια θελω να ακουωωωωω!!!

σου ευχομαι λοιπον να γινεις μια μαμα χηναρα ναααα να περπατας κ απο πισω να σε ακολουθουν φωναζωντας ενα σωρο μικρα χηνακια που θα μοιαζουν εσενα κ τον κυρ χηνο σου!!! :)

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YES!YES!YEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Ν ΑΚΟΥΣΩ!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ?

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΧΗΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ...ΚΟΥΝΕΛΑ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ειμαι η χηνα και θα γινω κουνελλα!!! χαχαχαχα

ειμαι η Ραμονα και με κανατε καλα με την θετικη σας ενεργεια και την καλη σας αυρα!

Τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και είμαστε όλες εδώ για να σε ακούμε!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα μου πολυ χαρηκα που σε ξαναειδα και εισαι καλα ειχα καιρο να μαθω νεα σου και ομολογω οτι ειχα ανυσηχησει οτι δεν θα σε ξανακουσω

ετσι δυνατη να εισαι παντα κοπελα μου εγω παντως ημουν εδω και σε περιμενα

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ( ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΧΑΣΑ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Η ΜΙΑ ΠΡΟΧΟΡΗΜΕΝΗ)

ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου χαρηκα παρα πολυ οταν διαβασα το μυνημα σου :cheer: ετσι πρεπει αγαπη μου η ζωη συνεχιζεται κ τα καλυτερα ερχονται, φυσικα θα θυμασαι το αγγελουδι σου παντα κ θα συγκινησε καποιες φορες, ομως ειμαι σιγουρη πως κ αυτο θα χαμογελα απο ψηλα ξεροντας πως εισται ευτιχισμενοι.... ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σε ξέρω μαμά χήνα, αλλά σου εύχομαι το καλύτερο δυνατό θαύμα που υπάρχει σύντομα στην ζωή σου.

Αν συνεχίσεις έτσι σίγουρα θα έχεις ευχάριστα νέα να μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...