Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....


molly

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΤΟ CONCEPT ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΒΑΤΡΑΧΟΣ.ΕΔΩ ΣΤΗ ΧΙΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΑ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ.

ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΚΟΥΡΝΙΑΖΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΊΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΑ ΕΤΣΙ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ(2,5 ΜΗΝΩΝ!!!!)ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗΝΕ ΤΟΝ ΛΕΩ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΤΕΛΗΞΑ Σ ΑΥΤΟ.(ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΙΟΡΤΙΝΗ ΜΕ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΔΕΣ ΚΛΠΘΑ ΧΕΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΩΣ ΤΟΤΕ).

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ

1)ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ Κ ΔΕΞΙΩΣΗΣ,ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ SITES ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,Η΄ ΥΛΙΚΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΩΝ

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΕ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ(ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ?)ΠΧ ΜΠΡΕΛΟΚ,ΚΟΥΠΑ......ΑΛΛΑ ΘΑΛΩ ΚΑΤΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ.ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

2)ΕΙΧΑ ΔΕΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ,ΟΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΜΕ ΚΟΡΩΝΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΤΙΚ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠ ΟΨΙΝ ΣΑΣ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ(ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ)Η΄ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΤΡΟΝ ΤΟΥ ΒΑΤΡΑΧΟΥ?

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Κ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ?

Α!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ!!!!!!

THANKS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟLLY!!!!!!!!!

TO ΘΕΜΑ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ-ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...

Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ....

http://www.evendi.gr/DCD6B117.el.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ VOULA ΜΟΥ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΟΛΥ.ΟΝΤΩΣ ΩΡΑΙΟ sITE.

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΣΤΕΡΕΨΑΤΕ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟLLY,ΓΡΑΨΕ ΣΤΟ GOOGLE ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ SITE...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΔΩ.....

http://www.invitations.webtype.gr/shop/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκει που εκανα τα δικα μου ειχε κατι με βατραχους αλλα μαλλον σου πεφτει μακρια ειναι στη θεσσαλονικη!!! χαχαχα

παρολαυτα αν θες τους εχω καταχωρησει στους καταλογους του site αν θες να επικοινωνησεις μαζι τους λεγονται evento.

συμφωνω να κανεις μια μπουμπουνιερα για ολους ... εγω ειχα κανει ενα χαρτονενιο χωνι που μεσα ειχε κουφετακια (στο θεμα βαφτισα τη

μαργαριτουλα μου εχει φωτο αν θες να δεις)

τα βαφτιστικα ειναι για παιδια απο 1 - 1,5 χρονων και πανω. γιαυτο αν θες παρε ενα καλο μπεμπε και τελειωσες. εμεις πηραμε ρουχο αγκαλιας αλλα δε νομιζω οτι εχει και για αγορια

χμμμ αν σκεφτω κατι αλλο θα σου γραψω. με το καλο η βαφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

εγω εκει που εκανα τα δικα μου ειχε κατι με βατραχους αλλα μαλλον σου πεφτει μακρια ειναι στη θεσσαλονικη!!! χαχαχα

παρολαυτα αν θες τους εχω καταχωρησει στους καταλογους του site αν θες να επικοινωνησεις μαζι τους λεγονται evento.

συμφωνω να κανεις μια μπουμπουνιερα για ολους ... εγω ειχα κανει ενα χαρτονενιο χωνι που μεσα ειχε κουφετακια (στο θεμα βαφτισα τη

μαργαριτουλα μου εχει φωτο αν θες να δεις)

τα βαφτιστικα ειναι για παιδια απο 1 - 1,5 χρονων και πανω. γιαυτο αν θες παρε ενα καλο μπεμπε και τελειωσες. εμεις πηραμε ρουχο αγκαλιας αλλα δε νομιζω οτι εχει και για αγορια

χμμμ αν σκεφτω κατι αλλο θα σου γραψω. με το καλο η βαφτιση!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ.

ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΒΑΠ[ΤΙΣΗ ΣΑΣ!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΑΝ ΣΟΥ ΡΘΟΥΝ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOLLY ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΟ ΣΑΣ!

ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΟ ΒΑΠΤΙΣΗ - ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΩΜΑ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΑΛΟΝΙΑ!

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΓΛΥΚΟ ΣΤΑΦΥΛΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΣΩ ΑΠΕΞΩ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΚΟΥΦΕΤΑΚΙΑ! ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥΓΚΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΜΕ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ, ΜΕΡΙΚΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ, ΛΙΓΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΠΕΞΩ ΘΑ ΔΕΣΩ ΜΙΑ ΞΥΛΙΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΣΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! ΒΡΗΚΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΕΔΩ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΙΝΑΝ 1,50€ ΧΑΤΗΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ 0,85€! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ 440 ΚΟΜΜΑΤΙΑ! ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΧΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΕΣ! http://www.narlis.gr/

ΛΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΔΙΑΦΙΜΗΣΗ!

ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΒΗΣΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζομαι κοιταξες στο google για να παρεις γενικα ιδεες ε?

κοιταξε και αυτην την ιστοσελιδα, ....

http://sketiglyka.blogspot.com/

για μπομπονιερα μπορεις να βαλεις ενα γλυκο του κουταλιου ή μαρμελαδα ή μελι σ'ενα βαζακι και απο πανω να βαλεις βατραχι-μαγνητης ή απλο βατραχακι...

η κορωνα του βατραχου να'ναι κιτρινη ή χρυση για να σπασει το πρασινο... και αναλογως το χρωμα κιτρινο ή χρυσο να το διακοσμησεις με κορδελες...

απλα και διακριτικα γενικα αφηνουν συνηθως τα καλυτερα σχολια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...