Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιστορια ζωης-τοκετου..happy mom


Recommended Posts

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΕΙΑ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom, Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ... ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ

ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ !

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ !!! :kiss:

ΠΑΝΤΑ Η ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ

ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!! :kiss:

Anastacia :laugh: :laugh: :P:P :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο σε χαίρομαι γι' αυτά που γράφεις! Τυχερά τα παιδάκια σου που έχουν εσένα μανούλα...Να είσαι γερή και ευτυχισμένη και να καμαρώνεις την πανέμορφη οικογένεια που δημιούργησες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ..! ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ..ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ..ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΤΥΧΙΑ..ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ!! ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom να ειναι γερα και σιδερενια και τα δυο παιδακια σου και το αντρακι και το βρεφακι χιχι

εδωσες ενα μηνυμα ζωης παλεψες πολυ και τα καταφερες μπραβο σου κοπελα μου σου αξιζει καθε ευτυχια αν και την εχεις ηδη μεσα στην αγκαλια σου απο τα 2 αγγελουδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY B) :laugh: MOM εΦΟΎΛΑ ΚΑΤΑΡΧΑΣ Να σου ζησει ο παιδαρος να τον βλεπεις να μεγαλωνει γελαστος ευτυχισμενος και πανω από ολα γερός!!Και οταν με το καλο ερθει και η ωρα η καλη στο πλαι της Τσαχπινουλας η ευτυχια που θα γεμιζει τα προσωπα σας να μην εχει προηγουμενο...

Καλη μου Εφουλα πραματικα διαβασα και εμαθα την ιστορια σου για να γινεις μανουλα πρωτη φορα και τα δακρυα μου τρεχουν με ανακουφιση για το happy end αγαπη για σενα που το χα χαμπαριασει καιρο τωρα ποσο υπεροχη εισαι.

Η δυναμη και η ιασιοδοξια που σκεφτηκες και εδωσες στα κοριτσια που εχει καταβαλλει η απελπισια αξιζει μια τεραστια αγκαλια και πολλες ευχες για να χει μονο χαρουμενες μερες η ζωη σας!! :laugh: :P

Τιποτα αλλο κοπελα μου δεν μπορω να σου πω παρα Μπραβο σου γιθα αυτο που εισαι!Τιμη μου που σε γνωρισα! :)

ΥΣ σημερα λατρεψα ενα κλικ πιο πανω το αστερι σου...εχουμε μαζι γενεθλια..δεν θα ξεχασω και γω ποτε πως την ημερα των γεννεθλιων μου μια υπεροχη γυναικα ,φιλη μου,εφερε στον κοσμο εναν υπεροχο αντρα!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΦΟΥΛ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom, με κανες κ δακρυσα πρωι πρωι αλλα χαλαλι σου!!!Τα γραφεις υπεροχα μπραβο σου...να χαιρεσαι τα παληκαρακια σου...σου ευχομαι κ με μια κορουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας συγκινησα μονο εγω...με συγκινησατε κ σεις...

τετοια λογια δεν ακουω συχνα..μπηκαν βαθια στην καρδια μου..

λετε γιαυτο αυτη η εγκυμοσυνη να ηταν πιο ομορφη? επειδη σας γνωρισα..επειδη μου φτιαξατε την ψυχολογια..επειδη συμπασχατε μαζι μου..επειδη κρατιομασταν χερι χερι στα ευκολα κ στα δυσκολα...

σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες σας!

για τα κοριτσακια που προσπαθουν..ειπα ολη την ιστορια..κ θα μπορουσα να πω παραα πολλες λεπτομερειες...θελω να ξερουν οτι τις νιωθω..

αν μου ελεγαν μετα τις αποβολες οτι θα ζησω ολα αυτα..δε θα τους πιστευα..Ειχα βαρεθει να ακουω λογια παρηγοριας..νομιζα οτι κανεις δεν νιωθει τον πονο μου..Αλλο να το περνας εσυ..σκεφτομουν..απ εξω απ το χορο....τι μου λενε τωρα?....................

επειδη λοιπον ειμαι μια απο αυτες..τους λεω ..οχι οτι η ελπιδα πεθαινει τελευταια..ΑΛΛΑ οτι η ελπιδα ποτε δεν πεθαινει!!κ οτι στο τελος καποιος τα βλεπει ολα αυτα απο εκει ψηλα.........

δεν ειναι ολα ροδινα στη ζωη..απλα οταν κρατας το μεγαλυτερο ονειρο σου αγκαλια...φορας τα γυαλακια με τους ροζ φακους ..κι ολα ειναι υπεροχα!!!!

φιλες μου σας ευχαριστω για ολα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίαααα Κυρίαααααα

να πωωωωωωω;;;;;

Ξέρω την απάντηση!!!

Η ευτυχία έχει χρώμα: ΣΟΚΟΛΑ(τα)...

Μερεντένιο!!!!!!!

Ευχαριστώ Εφη μου για όλα όσα «απλόχερα»

μου έμαθες κατα την διάρκεια των κυήσεων μας...

Είσαι σπουδαίο κορίτσι

και ο Θεός δεν σε άφηνε ...παραπονεμένη!

Πόσο χαρούμενη είσαι (λοιπόν;) με 4 άντρες!

Σύζυγος, έφηβος, βρέφος κ σκύλος...!

Συγχαρητήρια ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Σας εύχομαι υγεία κ χαρά στο σπίτι σας

και όταν με το καλό ...γεράσετε

να καμαρώνεις 2 αντράκια σπουδαία

οοοοσο κ οι γονείς τους...!

Σας αξίζει κάθε καλό κ σας το εύχομαι

από την καρδιά μου....

Θα σας κάνω αγκαλίτσα κ θα σας δώσω από 1 φιλί

στο ...ραντεβού μας!!! Δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω

γιατί όταν συγκηνούμαι «τα χάνω»...

Σας αγαπάμε πολύ

και σας στέλνουμε πολλά φιλάκια ...γάλακτος!!!

Υγ: Εγω πάντως ...εύχομαι και μια κόρη!!!

Όπως είπε κ εσυ: η ελπίδα πάντα ζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY MOM ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΟΝΤΩΣ ΑΜΑ ΑΠΟΚΤΑΣ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ,ΜΟΝΑΔΙΚΟ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ,ΤΡΥΦΕΡΗ ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...