Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!


maraki24

Recommended Posts

Κορίτσια από που να αρχίσω?? Πριν λίγο γύρισα στο σπίτι με το τεστ εγκυμοσύνης, δεν έχω καθυστέρηση..Περίμενα περίοδο σήμερα ή το Σάββατο, γιατί κάποιες φορές μου έρχεται στις 28 μέρες κι άλλες στις 30.Πίστευα ότι δεν είμαι έγκυος παρά τα συμπτώματα, που βασικά είναι ίδια με της εγκυμοσύνης. Το έκανα κ έδειξε κατευθείαν +, θετικό!!!

Εδώ και μισή ώρα το βλέπω κ το ξαναβλέπω κ δεν το πιστεύω. Από τη μία τρελλάθηκα από τη χαρά μου κι από την άλλη φοβάμαι λόγω ιστορικού αποβολής..Δεν το πιστεύω κορίτσια..Είμαι ΕΓΚΥΟΣ!! Λέτε να κάνει λάθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑράκι συγχαρητήριααααααααααααααααα!!!!:) Μπράβο κορίτσι!!!:) Δεν είναι φοβερό συναίσθημα να συνειδητοποιείς ότι είσαι έγκυος;;; :) Ευχομαι όλα να πάνε όμορφα στην εγκυμοσύνη σου!!!:) Με το καλο να κρατήσεις σε 9 μηνες αγκαλιά το σποράκι!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Μαρακι!!! :laugh: Αποκλειεται να κανει λαθος μπορεις να πανηγυρησεις!!! :laugh: :laugh:

Μη φοβασαι τιποτα!επειδη ετυχε μια φορα μια ατυχια δε συμαινει οτι θα ξαναγινει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μέσα από τη ψυχή μου..Στο μεταξύ αυτές τις μέρες δεν έχω σταματήσει να τρώω!! Αν συνεχίσω έτσι δεν ξέρω τι θα απογίνω!!

Πείτε μου όσες έχετε εμπειρία τι πρέπει να προσέχω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λάθος δε κάνει το τεστάκι!!!

Άπλα πρόσεξε να μη πολυκουράζεσαι, να μη σηκώνεις βάρη, να μη στενοχωριέσαι και όλα μα όλα θα πάνε τέλεια!

Σου εύχομαι μια τέλεια και απολαυστική εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κοριτσάκι μου!!!! Θερμά συγχαρητήρια!!!! Θετικές σκέψεις και σου εύχομαι ολόψυχα να γεννήσεις ένα κουκλί!!!! Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Κοίτα να χαρείς αυτήν την περίοδο της εγκυμοσύνης, να μην αγχώνεσαι, να μην κουράζεσαι, να μη σκύβεις και να μη σηκώνεις βάρη! Κατά τα άλλα φυσιολογικά να είσαι. Όσο μπορείς πιο ήρεμη.

Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!

Τα βάροι να προσέχεις πιο πολύ, να μην στεναχωριέσαι, μην κουράζεσαι και βουρ στο γιατρό σου για συμβουλές και πληροφορίες!!!!! Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!

Περιμένουμε νέα σου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΓΕΝΝΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα!!!!Καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει στην ζωουλα σας το νινακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...