Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε yOlle μου, αυτοί οι άντρες μας τα τραβάνε όλα!! Αλλα έτσι είναι...ας μοιραστούν κι αυτοί λίγο τις φρίκες μας! Κι εγω μη νομίζεις τα παίζω πολύ συχνα, κυρίως λόγω κλεισούρας, αλλα ψυχραιμία κορίτσια!!! όπως λέει και η Ρενάτα μόλις φάμε την κλοτσια ερχόμαστε στα ίσια μας!!!

Γι'αυτή την εξέταση που αναφέρω πως θα κανω, το υπερηχοκαρδιογράφημα, γίνεται για να δεις αναλυτική λειτουργεία καρδιας, αγγείων κλπ. γιατι στην β'επιπέδου μόνο 25% των πιθανων προβλημάτων ανιχνεύεται. Γίνεται σε παιδοκαρδιολόγο και σε περιπτώσεις οικογενειακού ιστορικού καρδιακων νοσημάτων κλπ. Εγω επειδή έχω σάκχαρο επιβάλλεται γιατι εαν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο μωρούλι μου αυτό θα είναι στην καρδούλα του, όλες οι "ζαχαρομαμάδες" το κάνουν. Και σε άλλες περιπτώσεις βέβαια επιβάλλεται αλλα δεν ξέρω σε ποιες...τώρα περισσότερες λεπτομέρεις θα ξέρω την Πέμπτη που θα το κάνω! Κάντε καμια προσευχούλα και για ΄μένα γιατί τρέμω λίγο...!

Να τελειώσω και με αυτή την εξέταση και θα αρχίσω κι εγώ με το δωμάτιο του άντρα της ζωής μου, απο που θα ξεκινήσετε? βαψίματα κλπ ή έπιπλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexdim m ola θα πανε τελεια........και σε λιγες μερες θα συζηταμε για τις αγορες μας....βλεπω αλλα Post poy συζητανε και ζηλευω!!!!εγω εχω ξεκινησει ηδη αλλα δεν εχω βαψει το δωματιο ακομα και τα πραγματα απλα τα εχω κλεισει αλλα εχω κανει τοση ερευνα που οτι θελετε ειμαι εδω|:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΥΧΙΑ !!! ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΘΑ ΔΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΕΙΧΑ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΜΜΕΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΘΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΗΔΗ ΕΝΑΣ ΔΙΛΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΤΣΑ. Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ. ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες...........

Μην αρχίσετε τις υστερίες από τώρα!!!!Μετά που θα γεννηθούν με το καλό, ποιος θα αντέξει τα κλάματα και τα ξενύχτια??????

yolle μου από που έκλεισες τα έπιπλα???Ούτε που άρχισα να κοιτάω και νομίζω πως πρέπει να το κάνουμε σιγά σιγά.Εγώ όταν έχω χρόνο μπροστά μου βαριέμαι να ασχοληθώ και στο τέλος τρέχω να προλάβω!!!!!!!!!!!!

Το δωμάτιο δε θα το βάψω κορίτσια γιατί είναι καινούριο το σπιτάκι μας και είναι σε μπεζ χρωματισμούς.Απλά θέλω επιπλάκια σε καρυδί χρώμα και θα ναι τέλειο για τα γούστα μου!

Κορίτσια ο γιος μου δε σταματάει να κλωτσάει....όλη μέρα κινείται, νομίζω πως παίζει μποξ!!!!Είναι τέλεια......

Λέω γιος τόσους μήνες αλλά τη Πέμπτη που θα πάω για τη β επιπέδου θα σιγουρευτούμε!!!!!!Ο άντρας μου λέει φαντάζεσαι να είναι κορίτσι και εμείς λέμε ο γιος και ο γιος????χαχαχα

Ότι να ναι δεν έχει σημασία φτάνει να ναι γερό.

Φιλάκια πολλά

dev141pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες στις γλυκες κοιλιτσες...σημερα μας πλακωσε το παπλωμα πάλιιιι!!!Σηκωθηκαμε ομως.. φαγαμε τα δημητριακά μας,ηπιαμε το γαλα μας και αρχισαμε τις κλωτσιες (σημερα ειναι ησυχη ομως!!προςτο παρον) :P

Ρενατα μου ωραια !!!μια δουλεια λιγοτερη απο την λιστα σου...το βαψιμο ειναι ενας "βραχνας" που μακαρι να το ειχα ετοιμο...και για τα πραγματακια οτι γλιτωσεις τοσο το καλυτερο..δυστυχως και παλι ειμαι απο τους πρωτους στην "παρεα"που ειμαι εγκυουλα και κανενας δεν εχει να μου δωsει τπτ...

marinah μου αρχικα καλα αποτελέσματα για την β επιπέδου...αυτο εχει σημασια.... :kiss:

και εγω σχεδον μετα την β επιπέδου τα εκλεισα τα πραγματα αν και ειχα κανει ερευνα πριν...Τα εκλεισα σε ενα καταστημα κοντα μου στον Δημα-Κορωπι (δουλευει μια καλη μου φιλη εκει και με εξυπηρετησε αρκετα)...και μου κανουν και μια γενναια δωροεπιταγη..Φυσικα πηγα και στα λητώ και στα Mothercare και σε αλλα μικροτερα καταστηματα αλλα σκεφτηκα οτι καλυτερα το καταστημα να με εξυπηρετει και να ειναι κοντα μου ...αλλα και οι τιμες και η εξυπηρετηση στο Δημα ειναι εξαιρετική!!!Ημουν ενα 4ωρο μεσα και εκλεισα τα παντα...Ετοιμαζω μια λιστα να σας δειξω τι εκλεισα...;)

Α!!!και εγω βαριομουν αλλα οταν μου ειπε και ο γιατρος λογω ενος προβληματος στην μέση οτι θα πρεπει να ειμαι λιγο νωριτερα ετοιμη με τα πραγματακια γιατι μπορει να χρειασθει να κατσω στο κρεβατι...ΣΗΚΩΘΗΚΑ :)φυσικα να σου πω αν πας με μια λιστα στο χερι και δεν χαθει με πραγματα που δεν χρειαζεσαι θα δεις θα ειναι τελεια ...θα νιωσεις οτι ο ερχομους του ειναι πιο κοντα...shopping therapy... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα με πειτε ψωνιο αλλα περιμενα πως και πως αυτη την στιγμη wohoo!!!

Ξεκιναω ενα-ενα να ανοιξω τα τευτερια μου...γιατι εχουμε οργανωση σου λεω!!! :)

-κρεβατακι(κουνια)Leander

http://www.trikiklo.com/Childrens_room/ ... otbed.html

ειναι προσωπικη επιλογη του αντρουλη μου!!!

Το κλεισαμε σε πιο χαμηλη τιμη ευτυχως αλλα οχι απο το τρικυκλο αλλα απο το Δημα οπως ειπα !!!Μας αρεσε γιατι ηταν διαφορετικο απο τα κλασσικα και αν δειτε τις φωτο κανει μεχρι και 6-7 χρονων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχεια....κλεισαμε το http://www.inglesina.com/en/collection/ ... ree-system ...θα την κοιμησω μεχρι να παει στο δωματιο της στο πορτ-μπεμπε απλα πηρα αλλο ειδικο στρωματακι αρα δεν εκλεισα καλαθουνα ...

το επιλεξαμε γιατι ανοιξα και εκλεισα (believe me!!)σχεδον ολες τις μαρκες αλλα το συγκεκριμενο κυριολεκτικα ειναι ενα κλικ...εχω καλες κριτικες κ απο αλλες μανουλες!!!Τα χρωματακια δεν με ενθουσιασαν αλλα μπρος στην ευκολια...εκλεισα το ροζ ειναι αρκετα καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) και συνεχιζουμε...

προικα της εκλεισα την παρακατω...στον μπαμπα μας δεν πολυ αρεσουν οι ηρωες και επειδη την φωναζει Princess απο τωρα...μας αρεσε αρκετα!!!

αλλα δεν πηραμε και ολο το σετ απλα τα απαραιτητα δηλαδη σεντονακι-κουνουπιερα-πικε κουβερτουλα-παντα και κατι αλλα...

εχω παρει και σεντονακια-κουβερτουλες κτλ τα μαζικα τα πιο οικονομικα γιατι κοριτσια δψεν αξιζει θα τα αλλαζουμε τοσο συχνα και θα φθαρουν τοσο γρηγορα και δεν αξιζει να τα δωσεις...απλα και τα πιο οικονομικα πρεπει να ειναι βαμβακερα και καλης ποιοτητας...θα βρειτε!!!

πηρα επισης ενα μπουρνουζακι,πετσετουλες μπανιο,σελτεδακια,πανακι κτλ με κατατοπισαν στο καταστημα αλλα και αλλες μαμαδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-μπανιερα OK

http://e-shop.planetz.gr/product_642014 ... tails.aspx

δεν εχω τεραστιο μπανιο και δεν χωραγε κατι αλλο αυτο το τοποθετεις πανω απο το μπανιο και δεν σκυβεις συνεχεια...παρολαυτα το τι μας βολευει που ειπαν οτι ειναι αναλογα το μπανιο και εμας... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle μου δεν ξέρω για το πορτ-μπεμπε αλλά το κρεβατάκι είναι τέλειο!!!!!!!!!!!Άψογο και θα το έχει 5-6 χρόνια.......καταπληκτικό.....

Και η μπανιέρα καταπληκτική.........μπράβο

Πολύ καλές επιλογές!!!!!!!

Ζήλεψα τώρα....θα αρχίσω κ γω το ψάξιμο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Υollaκι κ α τ α π λ η κ τ ι κ α τα πραγματάκια που πήρες,μεγια σας!!!! Την πλάκα μας την πάθαμε με το κρεββάτι, στείλε μου please διεύθυνση απο πού το αγόρασες γιατι και ο αντρούλης μου ξετρελλάθηκε και ξαφνικά τον έπιασε κωλοπιλάλα να πάμε να το πάρουμε...λές και θα κλείσει το εργοστάσιο!

ΡΕΝΑΤΑ μου κι εγω μια απο τα ίδια, απο το άγχος μου να πάνε όλα καλά δεν ασχολήθηκα καθόλου ακόμα με αγορες, ρε κορίτσια ειλικρινά ώρες ώρες ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω αυτό που μου συμβαίνει...3-4 μήνες ακόμα και τσούπ!

κι εγω είχα βάψει την άνοιξη και το δωμάτιο είναι ενα πολύ γλυκό και φωτεινό μπεζάκι αλλα λέω μήπως προσθέσω καμια λεπτομέρεια...το θέμα μου είναι άλλο τώρα που το σκέφτομαι όμως. Τον πάνω όροφο τον έχουμε ντυμένο όοοολο με μοκέτα λευκή κολλημένη, μαθαίνω όμως οτι πολλά μωράκια παρουσιάζουν αλλεργίες απο μοκέτες κλπ και επειδη σκεφτόμουνα να αλλάξω χρώμα (γιατι με τοσο πάμπερς η ζαχαρι μοκετα,,,είναι θεμα...!, μήπως να την ξηλώσω τελείως και να ξύσω το παρκε? τι λέτε?

Είχα δεν είχα προβληματίστικα βραδυατικα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexdim ...τι κανεις???πως ειναι η κοιλιτσα???

Λοιπον...εγω εκανα την λιστα μου στο Δήμα στο Κορωπι γιατι μενω Αγ.Μαρινα-Λαγονησι και ειναι αρκετα κοντα...και το πηρα σε πολυ καλη τιμη λογω του τελικου συνολικου ποσου ειχα εκπτωση...παροαυτα πηγα...στα Λητω (to exoyn sthmeno), στο Τρικυκλο και στa Μothercare...εμενα μου αρεσε πολυ το λευκο αλλα δυστυχως ειπα να κανω λιγο πισω και να παρω το εκρου γιατι αρεσε στον αντρουλη μου...στο συστηνω ανεπιφυλακτα...ειναι κουκλι!!!γενικα παντως αν το τρικυκλο ηταν κοντα μου εχει καταπληκτικα πραγματα..εχει δεξια BANNER με διαφημιση και το Link!!Που να το δεις και με τα σεντονακια του!!!

σχετικα με την μοκετα και εγω θα σου προτεινα να βγαλεις την μοκετα και να βαλεις κατι που ευκολα θα τα βαζεις στο πληντηριο και θα το πλενεις συχνα...φαντασου οτι αργοτερο το μπεμπακι σου δεν θα καταλαβαινει το ποσο ομορφο εινα το λευκο στο χαλι σου και θα θελει να του αλλαξει χρωμααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε κι εγω γι'αυτό σκεφτόμουνα την αλλαγή χρώματος μοκέτας σε πρώτη φάση...την βλέπω να γίνεται σοκολατί πουα! Μπα...τελικά μάλλον θα φτιάξω το παρκέ απο κάτω, θα είναι πιο καθαρό έχεις δίκιο να πάρω και κάτι που να πλένεται εύκολα.

Κι εγω μένω Μελίσσια και ο Άλιμος είναι λίγο μακριά αλλα δε βαριέσα...θα πάω! Ο Δήμας που είναι στο Κορωπί? Σ'εκείνη την μεγάλη κεντρική λεωφόρο? Ποιο κοντά μου φαίνεται...Θα το ψάξω πάντως αυτές τις μέρες, πορώθηκα τώρα!

Η κοιλίτσα μου καλά είναι, έχει κέφια το αγοράκι μου τέτοιες ώρες και κάνει τουμπίτσες, ή μπορεί και να σου στέλνει χαιρετίσματα!!!!

Εσένα η ζουζούνα σου???? Μου άρεσε πολύ και η πρόικα της πριγκίπισσας...θα είναι πανέμορφη εκεί μεσα!!! Για τα κοριτσάκια νομίζω πως έχει τραγικά μεγαλύτερη ποικιλία σε όλα τα είδη ή μου φαίνεται? Είναι κουκλίστικα όλαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Alexdim μου ειναι στην αρχη του Κορωπιου οπως ερχεσαι απο αττικη οδο μετα το ατλαντικ στο δεξι σου χερι...εγω εκανα την λιστα σε ενα μαγαζι για να αποφυγω τις ερωτησεις "τι να σου παρω??" ετσι οι δικοι μου ξερουν οτι εχω μια λιστα στο συγκεκριμενο μαγαζι, η οποια θα κλεισει 1 Μαρτιου (τοτε υπολογιζω να παρω τα πραγματα σπιτι)και αν μεινει υπολοιπο το βαζουμε εμεις!!!

Το αγορακι σου καλα κανει...θυμασαι που λεγαμε ποτε θα τα ακουσουμε...ε τωρα θα βαρεθουμε!!λεμε τωρα :)ενα χαδακι στην κοιλιτσα απο εμας κ ενα φιλακι!!!η ζουζουνα ειναι ησυχη γενικα...μαλλον μου τα φυλαει για μετα η απλα ειναι κυρια και καταλαβαινεις...

Κοιτα σχετικα με την προικα εχεις δικιο οτι η ποικιλια στα αγορακια ειναι περιορισμενη...αλλα...

Συμβουλη...

1.Ξεκινα με το τι χρωμα θελεις(baby blue h kati allo prasino ktl)προσωπικα το baby blue με τρελαινει ειναι τελειο!!!

2.Σκεψου αν θελεις να εχει καποιο ηρωα η απλα ενα σχεδιακι?

3.οταν πηγα στο ΔΗΜΑ με γεμισαν προσπεκτους και γυρισα σπιτι και τα ξεφυλισσα για μια εβδομαδα και μετα κατεληξα...

4.Σκεψου πως θελεις το δωματιο και τι θεμα θα εχει γενικα...εγω ετσι κατεληξα :)

Αυτα για σημερα!!!μακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου??

Yolle μου το baby blue απλά το λατρεύω!!Εξ'αρχής το μόνο που έχω αποφασίσει είναι αυτό το χρώμα!τελος!

Επίσης χάρη σ'εσένα αποφάσισα και για την κούνια...αυτά προς στιγμη!

Τώρα για τα υπόλοιπα δεν είμαι καθόλου αποφασισμένη...λέω όμως να μη το "φορτώσω" με ήρωες κλπ γιατι όσο να'ναι και απο τα κουκλάκια,δωράκια κλπ που μαζεύονται δε θελω να μου γινει καραγκιοζ-μπερντε στο τελος!

Αχ, θυμάσται πότε ήταν που λέγαμε "εγώ πότε θα το ακούσω"???

Τι αγωνία κι αυτη...όμως περνάνε γρήγορα τελικά οι μέρες...σε λίγο θα τα έχουμε αγκαλιτσα μας, να πάνε όλα καλα Θεούλη μου!!!!!

Σήμερα ξύπνησα και αισθάνομαι ΤΟΦΑΛΟΣ! Έχω πάρει πολλά κιλά μου φαίνεται...τελευταία είχα +8 και ήμου 73 αισίως!!!για να δουμε τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!εχουν χαθει ολες του Πανμαικου....εχουν χασει...στις ετοιμασιες...παντως για το δωματιο του μπεμπε ειμαστε στην ιδια γραμμη (απλα σε διαφορετικο χρωμα!)και εγω ετσι σκεφτομαι!!!!

Πολυ χαιρομαι που βοηθησα με την κουνια:)

Κιλα!!!δεν θελω να ξερω...και εγω εχω τσακωθει με την ζυγαρια...ειμαι αισιως 65 (δηλαδη +6)(και ο γιατρος ηδη φωναζει!!)το κακο ειναι οτι αν βαλω πολλα κιλα θα πρεπει να κατσω στο κρεβατι με το προβλημα στην μεση δεν με παιρνει :(

Εγω ετοιμαζομαι για πισινα μπλουμ!!!μπλουμ!!!:))

Ευτυχως γιατι η σημερινη μερα δεν ηταν οτι καλυτερο αλλα θα σας τα πω αργοτερα...

αα!Επισης με ξαναεπισκεφτηκαν οι καουρες παλι σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποφάσισα να συνοψίσω τα αποτελέσματα της ομάδας του Πανμαϊκού.....

yolle ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσάκι) Νεφέλη

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10

monkey ΠΗΤ:03/05/10(αγοράκι)

Gasper ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

tsofi ΠΗΤ:07/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

michaelitsa ΠΗΤ:12/05/10(αγοράκι)

alexandra27 ΠΗΤ:13/05/10 (κοριτσάκι)

ΡΕΝΑΤΑ71 ΠΗΤ:14/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

alexdim ΠΗΤ:20/05/10 (αγοράκι)

marinah ΠΗΤ:21/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

MARIA1984 ΠΗΤ:21/05/10 (κοριτσάκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ: 26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

Koritsaki 9220 ΠΗΤ:28/05/10

tirogaridaki ΠΗΤ:29/05/10

georgia11a ΠΗΤ:30/05/10

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

hopa ΠΗΤ :02/06/10

maraki24 ΠΗΤ:04/06/10 (κοριτσάκι)

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι)

mama again ΠΗΤ: 09/06/10

RUBELA ΠΗΤ:12/06/10 (κοριτσάκι)

Zena (κοριτσάκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

Αυτή είναι η 38άδα του Πανμαϊκού με τους αναπληρωματικούς του Ιουνίου.

Συγχωρέστε με για τυχόν λάθη και αν μπορείτε να συμπληρώσετε ή να διορθώσετε κάποια στοιχεία πολύ ευχαρίστως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares moy na to proxwrhsw kai ligo parapanw...An thelete symplhrwste kai se poia kliniki-nosokomeio perioxh tha gennhsete gia na doyme an yparxoyn koritsia poy gennane mazi...na kanoyme kerkida sta dwmatia!!!Kanw thn arxh!!!

yolle ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσάκι) Νεφέλη( Μητέρα- Αθήνα)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10

monkey ΠΗΤ:03/05/10(αγοράκι)

Gasper ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

tsofi ΠΗΤ:07/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

michaelitsa ΠΗΤ:12/05/10(αγοράκι)

alexandra27 ΠΗΤ:13/05/10 (κοριτσάκι)

ΡΕΝΑΤΑ71 ΠΗΤ:14/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

alexdim ΠΗΤ:20/05/10 (αγοράκι)

marinah ΠΗΤ:21/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

MARIA1984 ΠΗΤ:21/05/10 (κοριτσάκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ: 26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

Koritsaki 9220 ΠΗΤ:28/05/10

tirogaridaki ΠΗΤ:29/05/10

georgia11a ΠΗΤ:30/05/10

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

hopa ΠΗΤ :02/06/10

maraki24 ΠΗΤ:04/06/10 (κοριτσάκι)

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι)

mama again ΠΗΤ: 09/06/10

RUBELA ΠΗΤ:12/06/10 (κοριτσάκι)

Zena (κοριτσάκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυ!!

Καλε τι ομορφο ειναι αυτο που φτιαξατε??

Πολυ συγκινιτικο!!!

Εχω μερες να σας γραψω, γιατι ζω τη δικη μου αγωνια για την Παρασκευη!!!Αλλα υπομονη, μια και σημερα!!! :P:P

Ας συνεχισω λοιπον κι εγω την λιστα της ομαδας μας...

Koritsares moy na to proxwrhsw kai ligo parapanw...An thelete symplhrwste kai se poia kliniki-nosokomeio perioxh tha gennhsete gia na doyme an yparxoyn koritsia poy gennane mazi...na kanoyme kerkida sta dwmatia!!!Kanw thn arxh!!!

yolle ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσάκι) Νεφέλη( Μητέρα- Αθήνα)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10

monkey ΠΗΤ:03/05/10(αγοράκι)

Gasper ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

tsofi ΠΗΤ:07/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

michaelitsa ΠΗΤ:12/05/10(αγοράκι)

alexandra27 ΠΗΤ:13/05/10 (κοριτσάκι)(ΛΗΤΩ-ΑΘΗΝΑ)

ΡΕΝΑΤΑ71 ΠΗΤ:14/05/10(αγοράκι)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

alexdim ΠΗΤ:20/05/10 (αγοράκι)

marinah ΠΗΤ:21/05/10

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

MARIA1984 ΠΗΤ:21/05/10 (κοριτσάκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ: 26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

Koritsaki 9220 ΠΗΤ:28/05/10

tirogaridaki ΠΗΤ:29/05/10

georgia11a ΠΗΤ:30/05/10

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

hopa ΠΗΤ :02/06/10

maraki24 ΠΗΤ:04/06/10 (κοριτσάκι)

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι)

mama again ΠΗΤ: 09/06/10

RUBELA ΠΗΤ:12/06/10 (κοριτσάκι)

Zena (κοριτσάκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

Φιλακιαααααααα!!! μουτσς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...