Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΡΗΤΙΚΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!!!


zouzou21

Recommended Posts

VOYLA έγραψε:

ΝΑΙ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥ...ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ!!!!!ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ....

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΕΕΕ????

Ε ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ!!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο βρε κοριτσια οοοοολες πανεμορφες με τα μωρα σας

αντε με το καλο κ η επομενη συνατηση απο'τι καταλαβα κ εσεις περασατε τελειααααααααααααααααααααα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ειστε κουκλαρες κοριτσια!!!!Να γιατι στους διαγωνισμους ομορφιας βγαινουν οι Κρητικοπουλες!:woohoo: Μπραβο σας!!Και τα μωρα...κουκλακια σαν τις μαμαδες!Παντα τετοια κοριτσια!:laugh:

ΥΓ.Βουλααα,κουκλααα μου ..ο ''γαμπρος''σας ...μαγουλιτσος ειναι κι αυτος:P :laugh: :P :laugh: ταιριαξαν με τη μαγουλιτσα σου:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kyriaki78 έγραψε:

Τι ώρα πήγατε ? Εγώ έφυγα στις 12:20.

Έβλεπα ζευγάρια με καρότσια να κάνουν βόλτες αλλά όχι κάποιον να περιμένει στο πάρκινγκ. Εγώ περίμενα ακριβώς έξω απ' το λιμενικό σώμα..

Νόμιζα ότι το αναβάλλατε τελικά και επειδή σήμερα to πρωί δεν είχα μπει καθόλου στο internet, δεν το έμαθα..

12.10 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ,ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12.40 ΠΕΡΙΠΟΥ.....

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!

ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ?????

ΑΑΑΑΧ...ΑΝ Μ'ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΑΛΛΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ...ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOYΛΑ,ΕΤΣΙ..ΕΤΣΙ.. ;)

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ,ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ :) ΤΑ ΕΜΑΘΑ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ FB :)

ΥΒΟΝΝΑΚΙ ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ :kiss::kiss:

ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ..ΑΣΕ..ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

EΔΩ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ...:laugh: :laugh: :laugh:

DSC06320 DSC06320.JPG

ΑΧΧΧ ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΧΙ,ΡΕ ΣΥ,ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!!

ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΑ,Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ?ΟΛΟ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΣΕ.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kyriaki78 έγραψε:

Τι ώρα πήγατε ? Εγώ έφυγα στις 12:20.

Έβλεπα ζευγάρια με καρότσια να κάνουν βόλτες αλλά όχι κάποιον να περιμένει στο πάρκινγκ. Εγώ περίμενα ακριβώς έξω απ' το λιμενικό σώμα..

Νόμιζα ότι το αναβάλλατε τελικά και επειδή σήμερα to πρωί δεν είχα μπει καθόλου στο internet, δεν το έμαθα..

ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!:)

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ????

ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ....ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ:kiss:

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!

ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΒΟΥΛΙΤΣΑ.......ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ?!!!!

ΖΟΥΖΟΥ21 ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ! :P ΤΩΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΓΛΩΣΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΓΛΩΣΣΑ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ)!!!! :lol: :silly: :woohoo:

Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΟΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ! ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΜΩΡΑΚΙ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ! ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΑΘΟΣ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?:huh:

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ! ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΝ ΑΔΙΚΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ;):)

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ! (ΚΑΛΑ! ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ!) ΔΕΝ ΘΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ! ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΦΡΙΚΑΡΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΜΑΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΕΤΣΙ? :woohoo: :blink::S

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ! ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ! ΑΠΛΑ ΓΛΥΚΑΣ! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΚΡΟΥΤΖ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ!(ΚΑΛΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΕΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ!!!) ΑΠΑΠΑΠΑ! (ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΔΙΝΑ ΣΤΕΓΝΑ!:P )

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΎ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ! ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ! ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ.... ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ (17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ε? ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!) ΘΑ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΣΤΟΥΜΕ!!! ;):) :laugh:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Από ότι βλέπω η συνάντηση σας στέφθηκε με επιτυχία!!!!!!:)

Από τις φωτογραφίες φαίνεται ότι όχι μόνο εσείς, αλλά και οι άντρες σας - και τα παιδάκια σας ευχαριστήθηκαν.

Ελπίζω να συνεχίσετε τις συναντήσεις και αν κανονίσετε και καμοία συνάντηση κοντά στα Χριστούγεννα θα έρθουμε και εμείς!

:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα!!!! Μάλιστα!!!! Ταρακουνήθηκε η Κρήτη για τα καλά!!!!! :laugh: Μπράβο σας βρε κορίτσια!!! Είσαστε όλες σας υπέροχες!!!! Απλά υπέροχες!!!! Για τα μωράκια σας τί να πω καλέ η έρμη???? Οι φώτος τα λένε όλα!!!!!! Πάντοτε.... έτσι τέλεια να περνάτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια περασατε τελεια ε?????στο ρεθυμνο σπουδαζα 4 χρονια και εχω ωραιες αναμνησεις....ποτε θα συναντηθητε στο ηρακλειο να ερθω και γω????????:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έγραψε:Eleni_sk

κοριτσια περασατε τελεια ε?????στο ρεθυμνο σπουδαζα 4 χρονια και εχω ωραιες αναμνησεις....ποτε θα συναντηθητε στο ηρακλειο να ερθω και γω????????:P

Eleni_sk H ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΙΣ 17 ΟΚΡΩΒΡΙΟΥ 2009 ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ! ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΡΟΣΕΧΩΣ! ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια που βρεθήκατε! Είστε υπέροχες όλες! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και την επόμενη φορά να περάσετε ακόμη καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

έγραψε:Eleni_sk

Eleni_sk H ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΙΣ 17 ΟΚΡΩΒΡΙΟΥ 2009 ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ! ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΡΟΣΕΧΩΣ! ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ! :P[/quote:9jldpkle]

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ!!!!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ....ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ.....ΧΙ ΧΙ ΧΙ!!!!!!!!:laugh:

ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ?????

ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε θα το σπασω το λαπτοπ που βρισκει και κολλαει τις πιο ακαταληλες στιγμες!!!!:angry:

Ρε θηρια ποτε προλαβατε και γεμισατε 5 σελιδες;;;;;;;;:woohoo: :woohoo:

Να πω βεβαια οτι με καλυψατε πληρως με τις περιγραφες σας κρητικοτσουπριτσες μου!!!!:kiss::kiss:

Ζουζου να πρεπει αλλαξεις ψευδονυμο και να βαλεις κατι οπως το..."γλιστριδα","non stop","παρλαπιπα" κατι τελος παντων που να προιδεαζει τον ανυποψιαστο πολιτη..:laugh: :laugh: :laugh:

Βουλιτσα η αλλη συμπεθερα βλεπω να τα βλεπει σκουρα τα πραγματα!!!:laugh: :laugh:

Γιωργιτσα γιατι εφυγες νωρις και δε σε χορτασαμε εεεεεεε;;;;;;;!!!!!!:silly:(και δε προλαβα να σου φαω κι εσενα κανενα μωρομαντηλο..:blink: ) η επομενη το 'χει!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Νικουλα οντως sorry αν σε φρικαραμε...εισαι πολυ γλυκια εγκυουλα(αν και δε φαινεται καθολου οτι εισαι εγκυος με τετοια κορμαρα..;) )και σου ευχομαι να κανεις ενα μωρακι τοσο ομορφο και καλο οπως...τα δικα μας!!!:woohoo: :laugh:

Κοριτσια ουτε γω σας συμπαθησα καθολου μα καθολου αλλα.....

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Παω να βρω τη μηχανη να ανεβασω κι εγω τις φωτο!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!

Κ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΣΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ!!!!!

ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

ΚΑΛΕ...ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΡΦΩΣΕΣ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ????:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΝΙΑ-ΣΚΡΟΥΤΖ!!!!!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ....ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Η ΜΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ....ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ.....

ΑΝΤΕ...ΒΑΛΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες με εδωσε στεγνα η Γιωργια!!!!!:laugh: :laugh: ααααχ!!οντως βρε Βουλακι ποσο καλος ανθρωπος εισαι εντυπωση μου κανει....:blink::S :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Ελενη και να γεννησεις δε πειραζει θα δωσουμε meeting point στο καφε του ΜΗΤΕΡΑ!!!:laugh: :laugh:

Α Κυριακη κι εγω στεναχωρηθηκα μωρε...:( πως δε μας ειδες ρε γαμοτω;;;...:unsure: στις 17/10 θα συνεννοηθουμε πιο καλα και θα σε γνωρισουμε κι εσενα..;)

κοριτσια σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια!!!:kiss::kiss: κι εσεις ομως πολυ ωραια τα περασατε!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!

(Προσπαθώ από εχθές να σας γράψω και το internet με πετάει εξώ:angry: )

Δεν ξέρω από που να ξεκινήσω καθώς με κάλυψαν τα κορίτσια παραπάνω:)

Αυτό που θέλω να σας πω είναι ότι δεν περίμενα να ένιωθα τόσο οικεία

με άτομα που δεν είχα δει ποτέ στην ζωή μου και το κυριότερο δεν είχα μιλήσει μαζί τους ούτε καν στο chat!

Όταν ξεκίνησα το πρωί για Ρέθυμνο ήμουν κάπως επιφυλακτική γιατί νόμιζα ότι θα ένιωθα κάπως άβολα..

Κορίτσια.. μόλις σας είδα ένιωσα ότι σας γνωρίζω πολλά χρόνια!!:)

Οι άνδρες σας καταπληκτικοί (ο δικός μου αν και τον φοβόμουν γιατί είναι ντροπαλός, τον έκαναν να νιώσει πολύ καλά!!). Τα μωράκια σας τέλεια! Πολύ όμορφες φατσούλες!:kiss:

Ένα παράπονο έχω μόνο κορίτσια.. Η Ζουζού βρε παιδιά.. μα να μην μιλήσει καθόλου;; Η κόρη της μας ζάλισε στην μουρμούρα, αυτή εκεί, ακάθεκτη!! Ούτε κουβέντα!! Πώ πώ.. τί κομπλεξηκό άτομο...

Ζουζού μου είσαι θεά :P:kiss:

Τόνια, Βούλα, Γιωργία & Ζουζού από τα μάτια φαίνεστε ότι είσαστε πολύ καλοί άνθρωποι. Ανυπομονώ να ξαναβρεθούμε!!

Γιωργία στην αρχή φρίκαρα με αυτά που λέγατε για καθετήρες κ.α. αλλά μετά συνήλθα!! Πλάκα κάνω :) Είσασταν φοβερές. Με κάνατε να νιώσω πολύ άνετα. Όταν φύγαμε μουρμούριζε ο άνδρας μου που έπρεπε να πάμε στο γάμο και χάσαμε το αντικριστό :laugh:

Κορίτσια η επόμενη συνάντηση είναι στο Ηράκλειο το Σάββατο 17/10 ή Κυριακή 18/10;

Φιλιά σε όλες!!:kiss::kiss:

Πολλά ευχαριστώ και στα κορίτσια που μας ευχήθηκαν!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...