Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΥΠΟ-ΦΟΡΟΥΜ ΕΓΡΑΨΑ!ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ(?) ΔΕΥΤΕΡΗ


Pene_lope

Recommended Posts

ΛΑΘΟΣ ευχαριστη εκπληξη νομιζα οτι ειχα περιοδο και ειμαι εγκυος!μετα τη δευτερη εξωσωματικη εχω ομως αιμα και πονακια τιμή χοριακής 82 ξεκινησε καμια με τετοια τιμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙς ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΙΔΙΟ ΔΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9ΜΕΡΕς ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΟΤΙ ΜΟΥΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΑ Κ ΜΕΤΑΣ ΑΠΟ 8ΩΡΕς ΔΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΕΛΣΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ Κ ΗΜΟΘΥΝ ΕΓΚΥΟΠς ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙΑΠΟΚΟΛΗΣΗ Κ ΕΙΧΑΣΥΣΠΑΣΕΙς ΠΗΓΑ ΓΟΙΣΤΡΟ ΜΟΥΕΔΩΣΕ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΠΛΗΡΗ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΙΥ ΜΟΥ ΟΛΑΘΑΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΟΔΗΓΙΕς ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΙΑς Κ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΕΛΕΙΠΡΟΣΟΧΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΝΑΣΟΥΠΑΝΕ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!λιγο αιμα εχω σταγονες εδω και 3-4 ημερες καμια απο εξωσωματική? πρεπει αν δεν κανω λαθος να ειμαι στην 3η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετραμε απο την 1η μερα της τελευταιας περιοδου. Δηλ αν η τελευταια σου περιοδος αρχισε πχ στις 15 αυγουστου, μετρας απο τοτε τις εβδομαδες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην εξωσωματικη μου εχουν πει οτι μετραμε μια εβδομαδα μετα την περιοδο του προηγουμενου μηνα. αλλα με το κλασσικο συστημα ειμαι 4 εβδομαδων ο γιατρος μου ειπε ξεκουραση ειμαι ολη μερα ξαπλα αλλα οι σταγονες συνεχιζονται σε αραια χρονικα διαστηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ....

ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΗΤΑΝ 85!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη εγω θα σε συμβουλευα

να κλεισεις τον υπολογιστη και

να πας στο κρεβατι σου!

Να σηκωνεσαι μονο για τουαλετα

η για να φας. Αυτο εκανα και γω

και στα 2 μου παιδια αφου ειχα αιματακι

για 3 μηνες!:kiss:

Α! παρε κ ενα καρματακι! ετσι για τα συγχαριτηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα.....ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...............Εγω αυριο παω για ωοληψια εμβρυομεταφορα η πεμπτη η σαββατο μου ειπε ο γιατροσ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Πηνελόπη μου και σε διάβαζα με αγωνία και τρόμο (την Παρασκευή)...Είμαι ευαίσθητη στο θέμα, γιατί 24 αρχίζω ενέσεις DARONDA για την 1η μου εξωσωματική...Δεν άντεχα να σου απαντήσω τότε και σήμερα βλέπω τα ευχάριστα!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!:) :laugh: :kiss:

Αντε και στο κεφαλάκι μας!

Ολα να σου πάνε κατ' ευχήν! Κ με έναν πόνο!

Που ξέρεις μπορεί να ναι και διδυμάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κοριτσια!ελπιζω να παρουν θαρρος και αλλες και να κυνηγησουν το ονειρο τους με δυναμη!δεν ειναι τιποτα τρομερο!εγω ειμαι τοσο χ#$&ρα που την πρωτη εμβρυομεταφορα την εκανα με ναρκωση ΒΛΑΚΕΙΑ πιο πολυ ποναει...να πας στην τουαλετα:P τη δευτερη εκανα και ωοληψια και φυσικα εμβρυομεταφορα χωρις αναισθησια τιποτα φοβερο!

καλη επιτυχια irene μου υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να πετυχει με την πρωτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PENELOPE ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ Ή ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...