Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω τοοοοσο πολυ να γινω μανουλα..


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσια..είμαι καινουργια στη παρέα...

εδώ και 6 μήνες κάνω ελεύθερα έρωτα με τον αρραβωνιαστηκο μου αλλα τιποτε,μιας και απο το σπερμοδιαγραμμα που έκανε..εδειξε χαμηλη κινητικοτητα (24% την πρωτη ωρα)..εχει κυρσοκοιλη ,όπως και να έχει όλα γίνονται σε αυτη τη ζωη!!!!!:P

απλά αυτό το μηνα αν και είχα τις λίγοτερες επαφες (λόγω οτι μας επισκέφτηκε η ΜΑνουλα του!!) νιώθω λίγο περίεργα, τα συμπτώματα της περιόδου ξεκίνησαν 10μερες πριν και συνεχιζονται μεχρι τωρα.ποναει το στηθος μου ,η κοιλια μου ,τελευταια μου περιοδος ήταν στις 28/8 και ο κύκλος μου 26-28ημερες.ΜΑΚΑΡΙ!!ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΟΝΑΓΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρα και καλώς ηρθες!!

Μην σκέφτεσαι αρνητικά, τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης μοιάζουν πάρα πολύ τα σκασμένα. Μακάρι να μην έρθει...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σου Χαρα, και γω Χαρα ειμαι! τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ακριβως τα ιδια με της περιοδου! η διαφορα ειναι στο στηθος! το πονουσα παρα πολυ, το ενιωθα πιασμενο, ερεθισμενο, φουσκωμενο! και τα ενιωθα ολα αυτα στο στηθος μου 10-15 μερες πριν! υπαρχει πιθανοτητα θα ελεγε μιας και το μυαλουδακι σου, σου το απασχολουσε η πεθερουλα σου και ετσι πηγε αλλου!

ηρεμησε, χαλαρωσε και περιμενε!

ελπιζω ολα να πανε...ΘΕΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χαρά...

Θέλω να σου πω ότι εγώ έμεινα έγκυος με 2 επαφές συνολικά όλο τον μήνα.

:)

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης μοιάζουν με τα συμπτώματα της περιόδου και διαφέρουν από κοπέλα σε κοπέλα.

Εύχομαι το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!!ΜΑΚΑΡΙ !!ΑΝ ΕΙΜΑΙ ,ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ...:S:ohmy: ? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ..,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xara mou kalimera!! K egw adia8etisa stis 28/08...k an den kanw la8os eise i 2 i 3 kopela pou adia8etises 28/08 k anipomonei me agwnia na MHN adia8etisei auto to mina k na exei ena spopraki stin koilitsa tis..K egw eime mia apo autes tis kopeles fisika hehehhehe)... Les na mas efere gouri auti i imerominia? MAKARI :)...Me efae i agwnia...8a trella8w!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω andria μου...να μας ειναι τυχερη αυτή η ημερομηνία!!!εσύ έχεις καποια ενόχληση λες και θα αδιαθετήσεις?εχω καπιοες ψιλοενοχλήσεις λες και ειναι να αδιαθετήσω.ε...και αυτό με ξανα επαναφέρει στη πραγματικότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ne exw k egw simptwmata k polla malista...edw k 5-6 meres ponw fovera to sti8os mou, exw igra, ponokefalo, fagoura k pono apo katw mou, ponw tin mesi mou k kourazome eukola...ne xara mou alla min 3exnas pws ta simptwmata egkimosinis k periodou einai ta idia epomenws.....den 3erw :(...AXXX 8a trella8w!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μακάρι να είστε εγκυούλες :laugh:

Εγώ (δεν) περιμένω να αδιαθετήσω σήμερα (το πολύ μέχρι Κυριακή). Συμπτώματα περιόδου κανονικότα :angry: αλλά δεν σταματάμε να ελπίζουμε...

Κάπου στην γωνία είναι το μπεμπάκι κ έρχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα συμφωνω με οτι σου είπαν τα κορίτσια.Μοιαζουν πολυ τα συμπτωματα και καμια φορα διαρκουν περισσοτερο.Εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να γίνεις πολύ ευτυχισμένη.

Ελπίζω και όλα τα υπολοιπα κοριτσάκια να μας ανακοινωσουν συντομα τα πιο ομορφα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ την ίδια ημερομηνία αδιαθέτησα τον προηγούμενο μήνα, και τώρα περιμένω....Κανονικά περιμένω για δευτέρα,οπότε έχω ακόμα 2 μερούλες σίγουρα :) Εύχομαι σε όλες ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ, ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw xara mou ponaw fovera tin koilia mou se simeio pou tin perimenw apo lepto se lepto...ax den mporw ap'tin mia lew na dw na teleiwnoume gia den antexete autos o ponos k ap'tin alli den 8elw na adia8etisw axxxx :(....8a trella8w!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ANDRIA MOY,ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΟΥΒΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ..,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mwro mou k egw x8es alla perasa efialtiki mera...efiga k apo tin douleia pio nwris y den antexetoun o ponos...odigousa k sparaza apo ton klama panagia mou den 3ana ezisa etsi fovero pono...k ws arga to vradi eixa poli ligo aima k oxi kokkino alla roz, 3imerwmata arxise i periodos mou na 4ilo emfanizete alla epeftan kommatia prepei na kriwsa k i periodos mou den katevene...den koimi8ika sxedon ka8olou e4es :(..ti allo na pw ola perifima :)...kali sas mera koritsia xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον θα πρέπει να μάθουμε να κάνουμε υπομονή....... τί είναι αυτό αλήθεια???? Γιατί εγώ..... κοντεύω να το χάσω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...????

ΤΩΡΑ ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΣΟΒΑΡΑ ( ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ!) ΟΤΑΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΥΠΩΜΟΝΟΥΜΕ..ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ..Η ΖΩΗ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ..ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ..ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ..ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ????ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΚ ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΜΜΟΝΗ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ..ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΕΧΕΙ...

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθείτε πολύ καιρό Andria μου? Εμείς στις 25 του μηνός.... κλείνουμε τον 10ο μήνα........ Βαρέθηκα να μου έρχεται η περίοδος και ν' απογοητεύομαι.... βαρέθηκα..... έχω νεύρα με τον εαυτό μου πια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY μου, έχεις το απόλυτο δίκιο! Με αυτή μας την εμμονή δε μπορούμε να χαρούμε άλλα πράγματα! Πήγαμε προχθές στο Γάμο του κολλητού μας..... κι είχα τα μούτρα μου.... πιο κάτω από κάτω!!!!! Με θεωρώ "επιεικώς"..... απαράδεκτη!!! Γιατί???? Γιατί από τα νεύρα μου.... και την πικρία μου.... γιατί με είδαν έτσι οι φίλοι μου????? Γιατί???? Δε μπορώ να το αλλάξω τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...