Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τα παιδια που χαθηκαν..


apis

Recommended Posts

Η ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου..θέλω να απευθυνθώ περισσότερο στις κοπέλες που έχασαν τα μωράκια τους στην αρχή της εγκυμοσύνης καθώς θεωρώ την κατάσταση λιγότερο επώδυνη , να προχωρήσουν μπροστά και να βλέπουν με αισιοδοξία τη ζωή. Το πέρασα κι εγώ..ειδικά στη 2η αναγκάστικα να διακοψω την κύηση στη 12η εβδομάδα , θα είχε λέει πρόβλημα το μωρό..έπαψα να το ψάχνω περισσότερο πλέον..ανθα είχε ή όχι. Τελείωσε πια, έφυγε. Απο κει και πέρα κορίτσια βρείτε τον εαυτό σας και την ευτυχία μέσα στην καθημερινότητά σας και μην μένετε πίσω..Δεν υπάρχει λόγος να κλαίμε...πάει πια..τελείωσε..πρέπει να το ξεπεράσουμε..η ζωή συνεχίζεται και χάνετε τις ομορφιές της..μέσα από τη συγκατοικηση και συμβίωση με τον σύντροφο μας..μη χάνετε τόση ομορφιά..είναι κρίμα!!! Μην γερνάτε την ψυχουλα σας..ακόμη κι εσείς κορίτσια που χάσατε τα παιδάκια σας σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη ή ακόμη και γεννημένα..

Και μη βλέπετε που επειδη έμεινα ξανά έγκυος τώρα μιλάω εκ του ασφαλους..όχι..το είχα ξεπεράσει πολυ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος..ήδη δυο μήνες μετά το είχα αφήσει πίσω μου..όμως βρήκα νόημα στη ζωή μου και συνέχισα να ζω ομορφα και ευτυχισμένα! Και κάπου εκεί ηρθε και η νέα εγκυμοσύνη..δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί και αυτή..τρέμω στην ιδέα..όμως δε θα χαλάσω την ομορφιά της κάθε μέρας για κατι που είναι ανθρώπινο και φυσικό να συμβεί αλλά και αναποφευκτο..τουλάχιστον ζω μέρα τη μέρα τη νέα εγκυμοσύνη με το καινουριο μωράκι..κι μέχι εκεί που θα αξιωθούμε να φτάσουμε...ακόμη κι έτσι θα έχουμε έστω και λίγο χαρεί ο ένας την ύπαρξη του άλλου..κορίτσια μη με παρεξηγείτε..απλώς δε θέλω να βλεπω κοπέλες σαν και σας να νιώθουν ότι έχασαν τα πάντα..και να μη χαίρονται γι αυτά που τους έχει δώσει η ζωή..γιατί δεν μπορεί..αποκλείεται εκτός από τα άσχημα να μην σας έχει δώσει η ζωή και πολύ όμορφα πράγματα που ξεχνάμε ότι υπάρχουν..προσωπκά μέσα από την προηγουμενη κακοτυχία μου συνειδητοποιησα ότι έχω βρει έναν άντρα ο οποίος θα είναι πάντα στο πλευρο μου και θα με αγαπά μέχρι να μην μπορεί άλλο...και χαίρομαι γι αυτό..όπως επίσης και για το ένα παιδάκι που αξιώθηκα να κάνω..πόσο πόνεσα και σε αυτό με την αυχενική του τότε..δόξα το θεό όλα πήγαν περίφημα..δεν ήταν όλα όμωςέτσι..έφαγα και σφαλιάρες ξεγυρισμένες..Γι αυτό σας λέω..μην αναλώνεστε στο κλάμα..χαμογελάστε και απολάυστε τη ζωή ακόμη κι έτσι. και θα σιγά σιγά θα συνειδητοποιήσετε ότι σας δινονται καθημερινά άλλα δώρα από τη ζωή..και τότε ακόμη και έτσι θα είστε ευτυχισμένες!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλες τις μανούλες ! Είμαι καινούρια στο φόρουμ το οποίο ανακάλυψα ψάχνοντας για μια ενότητα σαν αυτή ακριβώς που γράφουμε τώρα ! Απώλεια και εγκυμοσύνη ! Για τα παιδιά που χάθηκαν ! Δυστυχώς έχω γευτεί και γω αυτή την πικρή εμπειρία 2 φορές μέσα σε 2 χρόνια. Την πρώτης στις 21 εβδομάδες και την δεύτερη στις 18 πριν 40 ημέρες.

Ο Θεούλης όμως και η γλυκιά Παναγίτσα ευτυχώς μου έχουν χαρίσει ένα παιδάκι το οποίο ήρθε στον κόσμο με πολύ μεγάλη ταλαιπωρία και δική μου αλλά περισσότερο δική του ! Φαντάζεστε πως είναι για ένα έμβρυο να κάνει μεταγγίσεις απο την κοιλιά της μάνας του ? Δόξα το όνομα τους όμως το παιδάκι μου είναι υγιέστατο και μετά απο αυτές τις απώλειες καταλαβαίνω πόσο μα πόσο ευλογημένη και τυχερή ήμουν εκείνη τη φορά.

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω όμως να του δώσω ένα αδερφάκι που τόσο θέλει και αυτός αλλά και εμείς. Ο Θεός το ξέρω είναι μεγάλος αλλά εγώ δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσω να αντέξω ξανά μια επερχόμενη απώλεια με όλο τον γνωστό και σε σας πόνο , με την απαίσια πρόκληση τοκετού στο οποίο γεννάς νεκρά παιδιά με το απότομο άδειασμα και το μυαλό σου που κοντεύει να σαλτάρει !

Σας νιώθω , σας καταλαβαίνω όλες , μόνο όταν έχεις περάσει κάτι τέτοιο μπορείς να καταλάβεις και πραγματικά ευχαριστώ το φόρουμ που μου έδωσε την ευκαιρία να μοιραστώ διαβάζοντας τις εμπειρίες σας για να καταλάβω ότι δεν είμαι μόνη μου ! Είναι πολύ σημαντικό για όλες εμάς ! Εύχομαι σε όλες να ξεπεράσετε γρήγορα τον πόνο και η Παναγίτσα να σας στείλει αυτό που όλες επιθυμούμε ! Ενα υγιές παιδάκι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΖΟΥΣΕ.ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρεε!!! μονη εισαι στο σπιτι? Δεν λες σε κανεναν να ερθει απο κει? Μακαρι να ημουν Αθηνα θα ερχομουν στανταρ και ας μην γνωριζομαστε...στους αγνωστους ξεσπας πιο ευκολα...στους γνωστους θες να φανεις δυνατος!!!

Τι να σου λεμε τωρα απο εδω...ειναι αβασταχτος ο πονος αλλα μπορεις να το φερεις πισω?ΟΧΙ! Μπορεις μονο να θρηνησεις, να κλαψεις οσο θες αλλα ΠΡΕΠΕΙ να σηκωθεις στα ποδια σου! Δεν υπαρχει πιο κατω απο τον πατο!!! Εγω προσευχομαι στα δυσκολα...οταν συνερχομαι απο το ΣΟΚ φυσικα! Θυμαμαι οτι οταΝ μου ερχονταν σκεψεις τρελες ελεγα το Πατερ ημων για να μην σκεφτομαι ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ.ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ.ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΤΕΛΙΚΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller ειναι φριχτες οι στιγμες που ζεις τωρα..η δικη σου η ζωη εχει και συνεχεια δεν θα σταματησει στον αδικο χαμο του μωρου σου..

Σε ρωτησα για τη νεκροψια γιατι σ εμας ενω μας τη ζητησαν οι γιατροι παρελαβα ενα χαρτι στο οποιο ακομα και η ημερομηνια θανατου ηταν λαθος ..οπως και παρα πολλα αλλα στοιχεια..ενα χαρτι που θεωρειται τουλαχιστον αχρηστο -για συλλογη πληροφοριων και ιστορικου- οπου και αν το εχω δειξει

Μιλησες με δικηγορο;

Μην αφησεις τη σκεψη σου να παραλυσει απο τον πονο..κρατησου απ οπου μπορεις

Elmargio καλως ηρθες στο μαμμυ Να χαιρεσαι τον γιο σου..ειμαι σιγουρη οτι τον χαιρεσαι ολοκληροτικα μετα απο ολα αυτα που περασες

Σου ευχομαι απο την καρδια μου να αποκτησει ενα αδερφακι..και πανω απ ολα να ειστε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκει που κανατε κι εσεις

Ενα ερωτημα ειναι ποιος την εκανε..αφου το χαρτι διπλα στο ονομα του γιατρου εχει απλα μια παυλα(-)

Μας παρακαλεσε ο διευθυντης της ΜΕΝ απο το Παιδων να την κανουμε για να δουν γιατι δεν εφευγαν οι μυκητες και πού ηταν η εστια τους.. Μετα απο 2,5 μηνες και ενω δεν ειχα νεο κανενα απο τα αποτελεσματα εστειλα τη μανα μου στΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗς ΑΝΑΤΟΜΙΚΗς αΘΗΝΩΝκαι εκει της ειπαν οτι δεν εχουν στοιχεια την ρωτουσαν

πραγματα οπως ημερομηνια γεννησης του παιδιου αν ηταν προωρο και πολλα αλλα για το δικο μου ιστορικο στην εγκυμοσυνη...Δεν ηξεραν τιποτα για το μωρο..πώς να βγαλουν συμπερασματα..αλλα και που τους δωσαμε στοιχεια πολλα ειναι γραμμενα λαθος..τι εμπιστοσυνη να δειξει καποιος στο χαρτι αυτο;; Τι να πω..ισως να ετυχε μονο σ εμας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ Ή ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΔΟΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΗ ΛΟΙΜΩΞΗ.Η ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ:"ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΩΡΟΤΗΤΑ-ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΑΝΑΚΟΠΗ".

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ELMARGIO ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ κορίτσια . Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι , όποιος γνωρίζει , εμένα το πρώτο μωράκι που έχασα ξέραμε γιατί έφυγε και έτσι δεν χρειάστηκε να το ψάξω παραπέρα , αυτό όμως επειδή δεν έφυγε πάνω στην γνωστή σε μας διαδικασία , επειδή ήταν λόγω παλινδρόμησης το στείλαμε για τις σχετικές εξετάσεις ιστολογικές - νεκροψία κλπ στο Παίδων . Γνωρίζει κάποιος σε πόσο καιρό βγαίνουν τα αποτελέσματα , σε ειδοποιούν , πρέπει να πάρουμε εμείς κάποιο τηλέφωνο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ και ελεγα να μην μπω εδω μεσα!

λοιπον εχω μια απορια...νεκροψια στο γουδι...το κοστος το γνωριζει καποια σας?

επισης εχω παρατηρησει οτι ολο και περισσοτερα αγορακια χανονται...περιεργο!μου εχει κανει εντυπωση...

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 10-15 ΗΜΕΡΕΣ.ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΚΟΣΤΙΣΕ 400ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΟΥ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΝΕΚΡΟΨΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εΜΕΙς δεν πληρωσαμε τιποτα..ισως επειδη μας παρακαλεσαν απο το παιδων να κανουμε τη νεκροτομη για επιστημονικους λογους..ωρες ωρες σκεφτομαι αν το παιδων εχει παρει τα αποτελεσματα ή περιμενουν να τους τα παω εγω.. Στη μητερα μου(που ειναι γιατρος γι αυτο και την εστειλα) ειπαν οτι το παιδων δεν τους εδωσε στοιχεια..

Ισως εγιναν ετσι τα πραγματα επειδη δεν κινησαμε εμεις τη διαδικασια αλλα την κινησε το Παιδων..τωρα το ερωτημα ειναι 1) αν εχουν στα χερια τους τα αποτελεσματα 2)τι σόι επιστημονικα συμπερασματα προκυπτουν απο αυτη τη μπακαλοδουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗ ΝΕΚΡΟΨΙΑ(ΑΦΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΑΜΕ).ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗ ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ?ΞΕΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΤΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΟΥΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polly έγραψε:

Ναμαι και εγώ να προσθέσω την δική μου θλιβερή ιστορία που με βαραίνει όσο τίποτα. Μετά απο δύο εξωμήτρια και μία αποβολή έμεινα πέρσι έγκυος (εξωσωματική)και στην 24η εβδομάδα γέννησα πρόωρα το αγοράκι μου. Όλα πήγαιναν πολύ καλά, είμασταν ευτυχισμένοι που επιτέλους θα αποκτούσαμε το πολυπόθητο μωρό μας. Δυστυχώς όμως σπάσανε τα νερά και ...τέλος.

Πρίν 3 μήνες μένω και πάλι έγκυος, πάλι εξωμήτριο...

Δε μπροώ να συνέλθω. Τι να κάνω τρελλαίνομαι δεν αντέχω τόσο πόνο.

Από όσα μας έχουν συμβεί, η μεγαλύτερή μας δυστυχία είναι το αγοράκι που δεν πρόλαβε να ζήσει πέρυσι.

Τι να κάνω κορίτσια. Φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω πια. Είμαι 39 ετών... και παλεύω 7 χρόνια.

Μπραβο κουραγια !!!και εγω τοσο ειμαι και μετα 3 προσπαθιες χανω τις δυναμεις μου .εμενα το προβλημα εινα χρωμοσωμικες ανωμαλιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη ρε κορίτσια αλλά τα έχω λίγο χαμένα ! Δηλαδή τώρα αρχίζω να το συνειδητοποιώ . Όταν μου είπαν εμένα απο το μαιευτήριο ότι θα στείλουμε το μωρό στο ΓΟΥΔΙ , μάλλον δεν εννοούσαν το Παίδων έτσι ? Γιατί εγώ στην κατάσταση που ήμουν δεν άσχολήθηκα καθόλου με αυτή τη διαδικασία και ο σύζυγός μου , όπως και γω όταν μου το ανέφερε κατάλαβα ότι τα πάνε στο Παίδων . Πείτε μου λιγό σας παρακαλώ που τα πάνε τα μωρά μας τελικά , σε ειδοποιούν όταν βγούν τα αποτελέσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΝΕ?ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΕΙΣ?ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΕΚΡΟΨΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΚΕΙ(ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΚΟ)ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι στο Αλεξάνδρα γέννησα , η δική μου περίπτωση δεν σηκώνει ιδιωτικά !'Οχι η παρανόηση είναι καθαρά δική μας ! Αυτοί στο Γουδί μου είπαν ότι θα πάει άλλα εγώ δεν ξέρω γιατί κατάλαβα στο Παίδων προφανώς γιατί είναι στην ίδια περιοχή ! Ευτυχώς που μου ανοίξατε τα μάτια γιατί θα ψαχνόμουν να πάρω αποτελέσματα απο το Παίδων ! Την όλη συνενόηση για την διαδικασία την έκανε ο άντρας μου ειμασταν και οι δύο τόσο πολύ στον κόσμο μας και μάλλον δεν καταλάβαμε τι μας έλεγαν . Σίγουρα υπέγραψε χαρτί για να το ψάξουμε περαιτέρω ! Ελπίζω να μην έγινε καμμιά πατάτα και δεν βγάλω άκρη . Θα πάρω τηλέφωνο την Δευτέρα να δω τι έχουμε κάνει ! Ευχαριστώ πολύ ειλικρινά δεν ξέρω τι μου γίνεται αυτό έχω καταλάβει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,

ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ.

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ,ΓΥΡΙΖΩ ΔΕΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ.......................ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ.

ΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ.

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΟΥ,ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ.....

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΘΗΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΣΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ "ΕΛΑΦΡΙΑ ΕΠΙΛΟΧΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ" ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟΣ.ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΗΘΕΙΑ....

ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ) ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ!Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ,ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΕΚΕΙ...ΣΕ ΕΝΑ ΡΗΛΑΞ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.....

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΠΙΛΟΧΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ......

ΤΙ ΗΛΙΘΙΑ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟΣ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...