Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!


anastasiaagria

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΗΤΑΝ 28/8 ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 12/9 ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 11 ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΟΩΡΕΞΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ?ΕΜΕΙΝΑ ΑΡΑΓΕΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΤΩΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να εμεινες εγκυος ομως μην κανεις τεστ απο τωρα γιατι θα ειναι σιγουρα αρνητικο..ουτε η συλληψη δεν θα εχει ολοκληρωθει ακομα..Το τεστ κανε το καμια εβδομαδα μετα την καθυστερηση Λιγο πριν την καθυστερηση μπορεις να κανεις εξεταση αιματος και αν εισαι θα δειξει

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

<<Τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν στο αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας μία ή δύο ημέρες, ενώ το ώριμο ωάριο μόνο 12 με 24 ώρες. Επομένως, η γονιμοποίηση είναι δυνατή μόνον αν η συνουσία γίνει μία δύο ημέρες πριν από την ωορρηξία ή αμέσως μετά>>... άρθρο του in.gr health

Μια συμβουλή μου πάντως είναι να δεις τι κύκλο έχεις, να υπολογίσεις πότε περίπου έχεις ωορηξία και να έρχεσαι σε επαφη 2-3 μέρες πριν. Εγώ παιδευόμουν περίπου ένα χρόνο... Ο κύκλος μου κυμαινόταν από 22 με 26 μέρες. Τελικά ήρθα σε επαφή ενώ είχα ακόμα λίγο αίμα (περιπου την 7η μέρα) και έκανα για τις επόμενες μέρες και έμεινα έγκυος!!!(είχαμε παει διακοπές 1 εβδομάδα γιατί ήμασταν σε απόσταση εκείνο το διάστημα και έπρεπε να υπολογίζω τις γόνιμες μέρες και να βρισκόμαστε αυτές!!!)

Εύχομαι πάντως ότι καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα!!!

Μην αγχώνεσαι, ασχολήσου με κάτι να ξεφεύγει το μυαλό σου!

Και κυρίως: ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΧΑΖΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσιολογικό είναι, κι εγώ τον Ιούλιο έτσι ήμουνα, όλο το μήνα!!! Και τελικά ήταν βιοχημική, μάλλον, κλαψ...

Δουλεύεις ή είσαι σπίτι; Εγώ τώρα που δουλεύω ηρέμησα, δεν το έχω συνέχεια στο μυαλό μου.

Υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΩΡΕΞΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ?ΘΑ ΓΙΝΕΙ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΘΑ ΒΛΑΨΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΝΙΝΙ.....ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες πρώτα απ'όλα στην όμορφη παρεούλα του mammyland! Σου εύχομαι όλα να έχουν πάει καλά και να έχεις ήδη ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου.. και πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις την εγυμοσύνη σου!

Και να σου πω... Μην αγχώνεσαι και μην μετράς μέρες! Εγώ στην αρχή, είχα δει ωορηξία τυχαία σε μια εξέταση μου στον γιατρό μου, έκανα ελεύθερα τις ημέρες που μου είπε.. αλλά δεν έπιασε! Τον επόμενο μήνα, μέτραγα, σημείωνα αλλά και πάλι τζίφος! Να σημειώσω ότι έχω μεγάλο κι ακαθόριστο κύκλο, 30 με 40 μέρες,πολυκυστικές ωοθήκες, οπότε ωορηξία δεν είχα στάνταρ! Το έβγαλα όσο μπορούσα από το μυαλό μου, ασχολήθηκα με άλλα πράγματα κι έπιασα κατευθείαν! Στον 3ο μήνα προσπαθειών και αφού το έβγαλα από το μυαλό μου!

Και πάλι καλή επιτυχία και με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως μην αγχωνεσαι...και εγω καπνιζα και ειχα αγχωθει αλλα πιστεψε με ειναι νωρις ακομα. Αν περασει πανω απο ενας χρονος τοτε κοιταξε το. Ολα καλα θα πανε θα δεις.

Ειχα διαβασει οταν προσπαθουσα οτι το κοκκινο κρασι βοηθάει... παντως εγω πιαστηκα σε διακοπες που ημουν χαλαρη και πιναμε και τα κρασακια μας!!!;) Το τσιγαρο το εκοψα οταν εμεινα εγκυος, γιατι απλα μου εφερνε αναγουλα και δεν το αντεχα καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΣΥΝΕΧΗ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 28 ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΜΕ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Ο ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ & ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ, ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΤΙΣ 28. ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ & ΑΠΛΟ ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ Η ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΙΝΑΚΙ.ΕΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ ΖΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΙΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ.ΤΑ ΘΗΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙ ΜΩΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 28-29 ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΒΑΡΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΡΑΓΕΣ?ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΤΟΝΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia...!!! xeromai poli pou vriskomai se auto to foroum to vriskw poli wraio kai sinenoisimo :)

loipon egw eimai i nancy-eirini nancy me fonazoun :P

stis 27.08 itan i teleutaia periodos mou..!! simioteon oti itan o teleutaios minas pou pira antisiliptika. meta tin periodo stis 2.09 stis 5.09 kai stin 09.09 eixa eleutheri sexoualiki epafi me ton kalo mou. stis 09.09 itan i ooriksia mou i deuteri mera ooriksias den eimai kai 100% vevea.!!! apo tis 11.09 exw ena pono oxi dinato alla san sinexomeni enoxlisoula katw deksia,frikto pono sto stithos me epikentro tis thiles kai entoni koposi les kai douleua se oikodomi..!!! xthes 22i mera tou kiklou mou alla kai simera eixa auksomioseis stin thermokrasia mou apo 36.9 ews 37.4..!!! tis pio polles fores itan 37.2...!!!!! episis exw polla leuka igra kai kathe vrady arga eite nistiki eite fagomeni niothw to stomaxi mou vari.malista mia nixta ekana kai emeto..!! periodo perimenw stis 24-25.09 kai oso plisiazei i mera i agonia entinete..!!! eixe kamia san auta pou anefera prin tin kathisterisi??? lete na eimai egios??? einai endikseis auta?

perimenw nea sas san treli... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες και εσυ κοριτσακι μου μπορει να εισαι εγκυος ειναι και αυτα μερικα χαρακτιριστικα συμπτωματα εγω ομως θα σου προτεινα να περιμενεις μεχρι την ημερομηνια που θα περιμενες περιοδο και να κανεις απευθειας μια χοριακη

σας ευχομαι να ειστε εγκυουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 28/8 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8/9 ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ 14Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΕΣΗ PREGNYL ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΝΑΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ,ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...

Αnastasiaagria ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 28 Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ Η ΟΧΙ.ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ!!!ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΡΠΟΦΟΡΗΣΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

το πιο σπαστικό στην ιστορία είναι η αναμονή των 14 ημερών μετά την ωορηξία κι ενώ έχει ακολουθήσει επαφή. Αυτό το είμαι δεν είμαι, τα καταφέραμε ή όχι δεν αντέχεται και το έχουμε περάσει όλες μια ή περισσότερες φορές.

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που επιθυμούν εγκυμοσύνη να μάθουν γρήγορα τα χαρμόσινα νέα και να μας τα ανακοινώσουν. Ολες εδώ μέσα νιώθουμε όμορφα σε τέτοιες ανακοινώσεις και σε όσες από εμάς δεν τα έχουν καταφέρει ακόμη αναπτερώνεται το ηθικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.....λοιπον η θερμοκρασια δεν ειναι σημαδι εγκυμοσυνης γιατι απο την στιγμη της ωορεξιας και μεχρι να ερθει περιοδος ειναι ανεβασμενη ουτως η αλλως...μονο αν ερθει η μερα περιοδου και συνεχισει η θερμοκρασια να ειναι ανεβασμενη ειναι σημαδι περιοδου....

μην αγχωνεστε και μην δινεται τοσο βαση στις μερες αυτες....

σας ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολες σας εγκυουλες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou.....!!!!!! simera to proi adiathetisa...!! telika oles autes oi "endikseis" den eixan na kanoun me tin pithani mou egimosini..!!!!! euxomai se oles esas pou thelete na apoktisete paidaki oi endikseis na feroun kai simptomata kai na ginete manoules...!!!!!!! egw tha argisw na to perasw ksana auto..!!!!! filakia se oles kai ipomoni....!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...