Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ!


ΒΑΣΟΥΛΑ1988

Recommended Posts

ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ.. ΜΙΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ..:blush: ΣΑΣ ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΟΙ.. (JUMBO ΒΛΕΠΕΤΕ..) ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΘΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ!

ΘΑ ΔΟΥΜΕ...... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ 21 ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑ ΝΕ ΤΟΙ ΜΗ !! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!:kiss:

ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ...... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τις περισσοτερες φορες η προαισθηση μας ειναι αληθινη ,Θυμαια οταν ημουν εγκυοε στο γιο μου ακομα δεν ειχα καν καθυστερηση και πηγανα παρω εν απαντελονι και ειπα της πωλητριας ασυναισθητα θα ηθελα να μη με σφιγγει στη κοιλια γιατι μαλλον ειμαι εγκυος :καιοντως καποιο διαστημα αργοτερα ημουν .

Συ ευχομαι κοριτσακι μου να εισια αλλα κοιτα με αυτη τη δουλεια να κανεις κατι άλλο το ξερω ειναι δυσκολο να βρεις δουλεια αλλα μικρη κοπελ ανεξαρτητα απο το αν εισια εγκυος η οχι στο λεω γιατι και εγω ενα διαστημα δουλευα σε μαγαζι ε παιχνιδια ημουν υπευθυνη και ακομα θυμαμαι που σηκωνομασταν στις 6 το πρωι καιπηγαινανμε στο κεντρικοκαταστηαμα του τυπου και ερχοντουσταν τα φορτηγα απο τις εταιριες ti matel και απο άλλες και ελεγε ο οδηγος πουε ιανι τα ατομα α ξεφορτωσουν και εβλεπε κορισταια μπροστα του !Ακομα θυμαμαι τις μελανιες απο το πεταμα ο ενας στον αλλον με τις κουτες ακομα θυμαμαι τη μεση μου να διαμαρτυρετε .Κανε κατι καιβρες κατι πιο καλο εκτος και αντους ξεκαθαρισεις οτι εγω δνεσηκωνω κουτες .Επισης αν εισαι εγκυος να ξερεςι οτι οταν θα τους το ανακοινωσεις μπορει να θελουν να σε διωξουν αλλα να ξερεις δε μπορουν ο νομος σε προτατευει για οσο διαστημα εισια εγκυος και ενα χρονο ακομα .Ευχομαι αυριο που ειναι του ΣΤΑΥΡΟΥ να παρεις τα πιο ομορφα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ....Κ ΕΜΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ....

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ)ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΑΡΗ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ!

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΡΗ! ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ..!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ ΤΗΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ..ΔΗΛ. ΣΤΑΥΡΕΝΙΑ..ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΓΟΡΙ ΣΤΑΥΡΟΣ! ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ..ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ? ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ.. ΧΑΧΑ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ?ΣΤΗΝ ΕΡΧΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΤΣΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΩ..!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΧΤΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΨΕΥΤΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.. ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ..ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΞΑΛΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΑΔΕΙΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΥΤΕΣ ΚΟΥΤΕΣ..2 ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.. ΠΕΡΙΠΟΥ!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βασούλα σε καταλαβαίνω!

Το ξέρεις μέσα σου και ουσιαστικά περιμένεις την επιβεβαίωση του γιατρού :laugh:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είσαι όντως εγκυούλα!!!

:P

Καλά αποτελέσματα και μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι καλά αποτελέσματα και μόλις ο γιατρός σου επιβεβαιώσει τα ευχάριστα ζήτησέ του βεβαίωση που να μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην εργασία σου και να αναφέρεται στην απαγόρευση της άρσης κάθε βάρους, κανείς μετά δε θα μπορεί να σε υποχρεώσει για το οτιδήποτε. Περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΒΑΣΟΥΛΑ :kiss:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.

ΤΟ ΕΘΕΣΕΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ.ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ) ΚΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΔΡΟΣΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.. ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου σου ευχομαι αυριο με σα απο την καρδια μου να εχεις την επιβεβαιωση που ποθει η καρδουλα σου

εγω εμεινα εγκυος του αγιου σπυριδωνα γιαυτο και τον εβγαλα σπυρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βασουλα μου!!!!!περιμενα κ γω να διαβασω ειμαι εγκυος αλλα δεν.....κ να μην εισαι μην στεναχωριεσαι.....βγαλτο απο το μυαλο σου...απολαυσε τον ερωτα κ το μωρακι θα ερθει...πολλες φορες η περιοδος μας κανει κολπα για να μας ανχωνει.....μολις ξεανχωθεις θα δεις οτι θα αδιαθετησεις αν τελικα δεν εισαι εγκυος...το ανχος κακο μας κανει αλλα το ξερω οτι χωρις να το θες ανχωνεσαι<οπως κ ολες μας>εγω για να καταλαβεις μολις εκανα τεστ μετα απο καθηστερηση αμεσως μετα την επομενη μου ερχοντουσταν!!!!γι αυτο κ να μην εισαι μην το βαζεις κατω κ αρχισε να ξεζουμιζεις τον αντρα σου κ να το ευχαριστιεσαι!!!;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

βασουλα μου σου ευχομαι αυριο με σα απο την καρδια μου να εχεις την επιβεβαιωση που ποθει η καρδουλα σου

εγω εμεινα εγκυος του αγιου σπυριδωνα γιαυτο και τον εβγαλα σπυρο!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!! ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ .. ΣΟΥ ΠΑΝΕ!!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να εισαι κοπελα μου!!!αλλα βαλε κ την αρνητικη σκεψη στην ακρη του μυαλου σου για να μην απογοητευτεις!!!!σου λεω απο πειρα 2 χρονια τωρα αυτο μου συμβαινει κ πεφτα σε καταθλιψη χωρις να το ηθελα αλλα καταλαβα οτι στην ζωη πρεπει να μαστε αισιοδοξη κ να αντιμετωπιζουμε τα πραγματα με θετικα σκεψη!!!!δεν στα λεω για κακο!!!!μην με παραξηγησεις!!!!μακαρι ομως να εισαι!!!ποτε θα πας στον γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.. ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΧΑΧΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΙΣΗ.. ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ.. :P..AX..BAX.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ..ΧΑΧΑ ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.. ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ..ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ..... ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ 10 ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΛΥΚΑ 5..ΧΑΧΑ ΩΧ ΜΑΣΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧΧΧΧ!!!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 28-29/9 Κ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ:kiss: :kiss: :kiss: ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΕ ΣΥΓΚΗΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.. ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ..!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ.. ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙ ΑΥΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

σου ευχομαι να παρεις μια τεραστια θετικοτατη απαντηση!!!!!!!

ΑΧ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ..!!!!!!! ΑΧ.. ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΚΟΜΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...