Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ-ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?????


eirininik

Recommended Posts

γεια σας και απο εμενα κοριτσια.εγω ειμαι απο κερκυρα και ουτε εμενα μου την εκανε ο γιατρος μου αλλα καποια ειδικη που ερχετε απο την αθηνα.παντως οπως και να χει πληρωσα την αυχενικη 60 ευρω και το παπ α 90.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν μου την εκανε ο γιατρος μου η μαλλον δεν μου την ραψε..βεβαια την αυχενικη την εκανα σε αλλν γιαρο και τη δευτερα θα παω τη δικια μου τη γυναικολογο:huh: ...θα σας πω λοιπον...τη δευτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 10 months later...

Κορίτσια , εγώ έκλεισα ραντεβού στις 26/8 και μου ειπε 140 ευρώ η αυχενική, στο "Έμβρυο" στο Κολωνάκι. Απ΄ότι καταλαβαίνω είναι πάρα πολλά.

Ξέρει κάποια, αν η αυχενική και το Papp-A γράφονται σε βιβλάριο του δημοσίου? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ 35 ΕΥΡΩ Κ ΣΤΟ ΜΟΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕ ΠΑΡΑΠΕΜΤΙΚΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΑΛΛΑ 40. ΣΥΝΟΛΟ 75!

ΠΟΛΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΩΣΑΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

52 ευρω το υπερηχο στο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ στη Νικαια!και 22 ευρω το PAPP-A στο ιατρικο Δαφνης με την εκπτωση 30% που εχω απο την ασφαλεια μου!καλαα για το ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ>>δεν το συζηταω..ο γιατρος εκει..οολα τα λεφτα!εκει εκανα ολες τις επομενες εξετασεις μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanete??eimai sti 12i evdomada k simera tha paw gia tin afxeniki diafania.... diavasa k parapanw k edw lete k gia kapoio allo test...einai exetasi aimatos auti?? k kati allo i auxeniki einai kanonikos uperixos i se kitaei k apoo katw??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evaki__ με το καλο να δεις το μωρακι σου σημερα!!!

Η αυχενικη διαφανεια ειναι ενας απλως υπερηχος με τη μονη διαφορα οτι κοιταζουν λεπτομερεστερα τα μελη του σωματος για να δουν τυχον ανωμαλιες και το papp a ειναι εξεταση αιματος που γινεται την ιδια μερα με τον υπερηχο.Εγω περσυ στο Ιασω πληρωσα 120 ευρω.

Πιστευω να σε βοηθησα!!!

Καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι να εχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την αυχενικη διαφανεια τνειχα καει στο γιατρο μου ειχε το μηχανημα και την εκανα12 εδομαδων , το α τεστ που ετσι λεγοταν το εκαν μια εβδομαδα αροτερα στο αλεξανδρα καιπληρωσα πολυ λιγα χρηματα ελαχιστα εχουν περασει χρονια . Επειδη οντως καποια πραγματα εχουν αλλαξει δες αυτο http://www.ivf-embryo.gr/aycheniki-diaf ... 4wod0l5ewQ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...