Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω τη βοήθεια σας.Σε ποιόν γυναικολόγο?


ran

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερα σε όλες σας.Θα ήθελα πρώτα να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση που μου δώσατε σχετικά με την απώλεια που έζησα πριν 3 μήνες.Τώρα όμως επειδή προσπαθώ για μια νέα αρχή στη ζωή μου θα ήθελα να με βοηθήσετε με το να μου προτείνετε καποιον γυναικολόγο ΄΄καλό΄΄ στη θεσσαλονίκη γιατί απο εκεί είμαι.Λέγοντας ΄΄καλό΄΄ εννοώ στις παρακολουθήσεις κυρίως και αν σας συνέβη κάποιο περιστατικό που οφείλετε στο γιατρό σας την καλή καταληξη του.Να είναι ομιλητικός,να δέχεται τις αποριες μου χωρίς να με κάνει να νοιώθω ασχημα ή να νοιώθω οτι θα τον ενοχλήσω εάν θα τον παρω τηλέφωνο.Αλλά κυριως να ειναι γάτα στις παρακολουθήσεις και στον τοκετό.SORRY αν σας επρηξα αλλα εχω καεί απ΄τον χυλο και φυσάω και το γιαούρτι που λένε.Ο προηγούμενος γιατρός αποδείχτηκε άσχετος παρά τα πτυχία και τη φήμη που είχε τρομάρα του.Επισης εχω ακουστά για κάποιον κ. Κατσίκη.Οτι ξέρετε πειτε μου please και ο θεός βοηθός! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!στειλτε καλυτερα πμ. για να μην υπαρξει προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω μιας που δεν είμαι από Θεσσαλονική.Αλλά θα ήθελα να σου ευχήθω σύντομα εγκυούλα και να πάνε όλα τέλεια.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ran μου γειά σου!

Είμαι η Γιούλη και είμαι απο Θεσσαλονίκη. Σου στέλνω πμ καθώς δεν θέλω να φαινονται κάποια καλά και κάποια ασχημα για μερικούς ανθρώπους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ran ξέρω οτί πολύ καλός γιατρός είναι ο Τσάκος!Δεν ξέρω ποιον είχες εσυ??Αλλά θα ήθελα να μάθω και τι σου είπε το γιουλάκι στο πμ που σου έστειλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri έγραψε:

Ran ξέρω οτί πολύ καλός γιατρός είναι ο Τσάκος!Δεν ξέρω ποιον είχες εσυ??Αλλά θα ήθελα να μάθω και τι σου είπε το γιουλάκι στο πμ που σου έστειλε?

Για τον Τσακο εχω ακουσει και γω τα καλυτερα!

Και μαλιστα οτι αναλαμβανει περιπτωσεις για vbac!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

teri έγραψε:

Για τον Τσακο εχω ακουσει και γω τα καλυτερα!

Και μαλιστα οτι αναλαμβανει περιπτωσεις για vbac![/quote:vo5oydfe]

lovie αλήθεια τι είναι το vbac?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...