Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω βοηθεια για να αποφασισω....


μαργιαννα

Recommended Posts

evipapa έγραψε:

Και εγώ θα πω:

Ρε συ Pink , τι απιστευτη φωτο έχεις στο προφίλ?

Θα το φάω το φατσόνι!

Μην πείτε πως είμαι άσχετη με το θέμα....Θα σας μαλώσω B)

η δικη σου φωτο ομως ειναι ακομα καλυτερη,ο μικρουλης σου,ε;να σου ζησει
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΗΤΑΝ ΠΡΩΙ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΡΟΔΑΥΓΗ...

ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ ΤΙΧΟΥΑΝΑ ΤΟΥ ΜΕΞΙΚΟ Η ΜΙΚΡΗ

ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΛΟΡΕΘ ΧΟΥΑΝΙΤΑ ΝΤΕ ΛΑ ΜΠΑΡΙΟ ΣΟΛ ΠΙΝΕΙ

ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΜΕΝΕΓΑΚΗ:blink::dry:

ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΧΟΥΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟΘ ΛΟΥΤΣΑ ΜΟΥΧΕΡΕΘ..

ΧΟΥΑΝ_=ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΛΟΡΕΘ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΕΧΘΕΣ ΤΟ

ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΤΑΥΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΤΑΛΩΝΩ ΤΑ ΑΛΟΓΑ???????;)

ΜΑΡΙΑ ΝΤ_=ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ ΧΟΥΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΜΟΧΙΤΟ

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ

ΤΗΣ ΧΟΥΕΡΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ!

ΧΟΥΑΝ_=ΑΤΙΜΗ!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ ΣΤΙΣ ΞΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ

ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΛΟΓΑ ΝΑ ΣΕ ΦΤΥΣΕΙ!

ΜΑΡΙΑ ΝΤ._=ΣΕ ΞΟΡΚΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΧΟΥΑΝ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΤΗ

ΠΗΓΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ 69 ΦΟΡΕΣ!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΑΠΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ,ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ,ΛΙΠΟΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ.

ΕΞΤΕΝΣΙΟΝ,ΠΡΟΣΘ.ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΤΟΞ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ

ΔΩ ΠΩΣ ΠΕΤΑΛΩΝΕΙΣ;)

ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ 6969696969

ΤΙΤΛΟΣ ΣΕΙΡΑΣ=ΤΟ ΚΑΜΟΥΤΣΙΚΙ ΤΟΥ ΑΛΟΓΑΤΑΡΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗ HOPE_89

ΥΓ.ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΕΧΑΣΑ ΤΟ CHAT!!!!

MAΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΗΤΟ ΥΠΟΛΟΓ.ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΗΤΑΝ ΠΡΩΙ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΡΟΔΑΥΓΗ...

ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ ΤΙΧΟΥΑΝΑ ΤΟΥ ΜΕΞΙΚΟ Η ΜΙΚΡΗ

ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΛΟΡΕΘ ΧΟΥΑΝΙΤΑ ΝΤΕ ΛΑ ΜΠΑΡΙΟ ΣΟΛ ΠΙΝΕΙ

ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΜΕΝΕΓΑΚΗ:blink::dry:

ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΧΟΥΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟΘ ΛΟΥΤΣΑ ΜΟΥΧΕΡΕΘ..

ΧΟΥΑΝ_=ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΛΟΡΕΘ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΕΧΘΕΣ ΤΟ

ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΤΑΥΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΤΑΛΩΝΩ ΤΑ ΑΛΟΓΑ???????;)

ΜΑΡΙΑ ΝΤ_=ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ ΧΟΥΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΜΟΧΙΤΟ

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ

ΤΗΣ ΧΟΥΕΡΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ!

ΧΟΥΑΝ_=ΑΤΙΜΗ!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ ΣΤΙΣ ΞΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ

ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΛΟΓΑ ΝΑ ΣΕ ΦΤΥΣΕΙ!

ΜΑΡΙΑ ΝΤ._=ΣΕ ΞΟΡΚΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΧΟΥΑΝ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΤΗ

ΠΗΓΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ 69 ΦΟΡΕΣ!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΑΠΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ,ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ,ΛΙΠΟΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ.

ΕΞΤΕΝΣΙΟΝ,ΠΡΟΣΘ.ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΤΟΞ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ

ΔΩ ΠΩΣ ΠΕΤΑΛΩΝΕΙΣ;)

ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ 6969696969

ΤΙΤΛΟΣ ΣΕΙΡΑΣ=ΤΟ ΚΑΜΟΥΤΣΙΚΙ ΤΟΥ ΑΛΟΓΑΤΑΡΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗ HOPE_89

ΥΓ.ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΕΧΑΣΑ ΤΟ CHAT!!!!

MAΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΗΤΟ ΥΠΟΛΟΓ.ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ....

Καλά είσαι Α Π Ι Σ Τ ΕΥ Τ Η !!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια πάω για νανάκια :laugh:

Το πρωί σας περιμένω όλες με τις εργασίες σας!

Όποια γράψει το καλύτερο θα πάρει 10'στον έλεγχο!!!:P

Καληνύχτα!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης για πρωτη φορα θα δηλωσω οτι το μωρο στη φωτο του προφιλ μου ειναι δικο μου,το φωτογραφισα στον κηπο μας με τα νουφαρα,ειχε και βατραχακια που δυστυχως δεν φαινονται,και μια απορια,τι επινε ο ακαταλληλος πατερας;δεν μας το διευκρινισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΣΟΥΠΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ

ΜΕ ΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ....

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ.

PINK ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΠΡΕΠΕΙ Η ΛΙΜΝΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ

ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΜΑΓΙΟΡΚΑ?

HOPE_89......ΕΧΩ ΣΤΑ ΣΚΑΡΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ

ΑΥΡΙΟ!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

Ο ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΣΟΥΠΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ

ΜΕ ΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ....

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ.

PINK ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΠΡΕΠΕΙ Η ΛΙΜΝΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ

ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΜΑΓΙΟΡΚΑ?

HOPE_89......ΕΧΩ ΣΤΑ ΣΚΑΡΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ

ΑΥΡΙΟ!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!

ειναι και μερακλης ο πατερας,ναι σας περιμενω ολες στη βιλα μου στη μαγιορκα!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 έγραψε:

evhdal έγραψε:

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΕΥΗ,ΕΧΑΣΕΣ ΣΤΟ CHAT,ΕΚΕΙ ΠΕΤΑΞΕ ΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΑ!!!! :laugh:[/quote:3edmnzu4]

κριμα δηλαδη που εφυγα τι χανω η γυναικα;;; :woohoo:

alkost κοπελα μια χαρουλα ειμαι εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια τρελο γελιο εχω κανει πρωι πρωι...

δεν παει καλα ο κοσμος πωπω!!!

καλα PURPLE δεν παιζεσαι παιδι μου...

Αναστασια ευχαριστω θα το εχανα αλλιως το θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστος και η Παναγια!!!!!! Τι γινεται βρε κοριτσια? Διαβασα με προσοχη ολες τις σελιδες κι εχω να πω ενα, αυτο το ποστ ξυπνησε το σεναριογραφο μεσα μας:):P :woohoo: Στης αρχη τσαντιστηκα αλλα μετα γελασα πολλη. Για την ΜΑΡΓΙΑΝΑ δεν εχω λογια, δεν αξιζει:angry: Αλλα για την hope και για την PURPLE θα πω οτι μπορει να μη σας ξερω προσωπικα αλλα σας συμπαθησα βρε:lol: :laugh: Φιλακια:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo είδες πως σε κέρδισε το ταλέντο μας;!;!;!

Προτείνω στην Τονια και στηνν Purple συνεργαία...Κορίτσια θα βγάλουμε πολλά!:woohoo: Έχω και κάτι μικροέξοδα αυτή την εποχή :blush:

Σκεφτείτε το και τα λέμε!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! εχει λιγες μερες να μπω στο μαμμυ λογω ζαλαδων, εμετων και ΟΛΑ τα συναφη, και τωρα διαβασα το ποστ, με καποιες τεχνικες διακοπες...διαλειμματακι για εμετο και μετα συνεχιζα και μετα ξανα παλι...

εντουτοις γελασα πολυ ασχετα της...καταστασης μου!

πρεπει να το ανεβασουμε κοριτσια να βγαλουμε και κανενα ευρουλακι! ειμαι και εγω μεσα! ουρες στα ταμεια ...μεγαλη υπερπαραγωγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως βρε κορίτσια είπα την ιστορία στον Στέλιο και μου είπε οτι και ο τίτλος του ποστ είναι περίεργος...

Θέλω βοήθεια για να αποφασίσω...

-τι καρότσι θα πάρω στο μωρό

-τι χρώμα να βάψω το παιδικό

-τι χρώμα να βάψω το μαλλί (:P )

-τι να φορέσω στο γάμο της Τασούλας,της κόρης της θείας της Νίτσας απ'το Αγρίνιο που είναι δεύτερη ξαδέρφη του μπαμπά μου!:woohoo:

Ε αλλά δεν λέμε...''θέλω βοήθεια για να αποφασίσω αν πρέπει να κρατήσω το παιδί μου ή ποιον πατέρα να επιλέξω'' :woohoo:

Χαχαχα...άρα ούτε ο τίτλος του έργου είναι καλός :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ναι ειναι μπαχαλο η ζωη σου,κοιτα να την τακτοποιησεις αφου ερχεται ενα παιδι.Πως τα κανες ετσι ρε παιδι μου? Κοριτσια τι παιζει εδω? Γιατι γελατε? Κολλαει το μαμυ και δεν μπορω να ανοιξω ολες τις σελιδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ ΟΣΚΑΡ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ........................................................................................................

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ......................................................

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nέλυ, purple, tonia σας αφήνουμε το σενάριο

enhdal παίρνεις το μακιγιάζ και τα συναφή.

Αφήστε με να κάνω το κάστινγκ...

Πρωταγωνίστρια Πετρούλα ή αν το κάνουμε υπερπαραγωγή μπορεί να πάρει το ρόλο η Paris Hilton. Για πατεράδες λέω να έχουμε διαφορετικές εθνικότητες για να έχει ποικιλία.

Ο πατέρας βέβαια θα είναι ο Borat οι υπόλοιποι θα είναι ένας Ιαπωνας πολυ πλουσιος, ένας αυταρχικός Γερμανός(ναζί), ένας ευγενικός Αγγλος,ένας καουμπου απο το Texas ,ένας απο το Μαλάουι (ο οποίος θα αποδειχθεί πατέρας του παιδιού της Αντζελίνα) και ένας άραβας με χαρέμι.

Οσο για το υπόλοιπο καστ λέω να περιμένουμε λίγο γιατί σε λίγο θα αρχίσει και το "Ελλάδα έχεις ταλέντο" καθως και τα καινουρια "Παρατράγοδα"....

Νομίζω πως όλα θα πάνε καλά:laugh: :laugh:

ΑΑΑ να πούμε και στον Χεφ (τον Χεφνερ καλέ) να μας στείλει καμιά κομπαρσα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου...δεν έχω λόγια...είμαι πραγματικά συγκινημένη :( Τι άτυχη κοπέλα :(

Φοβερό απλά...έχω λιώσει στο γέλιο!!!:laugh:

Γιουλάκι μια χαρά κατανομή έκανες...Μόνο που εγώ θέλω το όνομα μου πρώτο στην ταμπέλα...ε...στους τίτλους ήθελα να πω :blush: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλη εννοειται!!Το ονομα του χορηγου θετικης ενεργειας θα μπει πανω πανω!!:laugh: :laugh:

Γιουλακι να πας κι εσυ στην κριτικη επιτροπη με το Ψινακη να τους διαλεξεις απο πρωτο χερι ε; μη μας κατσουν καμια ταπα!:laugh: :laugh:

Α! για πρωταγωνιστρια δες και τη Μπεζαντακου και για τη πεθερα τι θα ελεγες για τη Λουκα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Νελλη εννοειται!!Το ονομα του χορηγου θετικης ενεργειας θα μπει πανω πανω!!:laugh: :laugh:

Γιουλακι να πας κι εσυ στην κριτικη επιτροπη με το Ψινακη να τους διαλεξεις απο πρωτο χερι ε; μη μας κατσουν καμια ταπα!:laugh: :laugh:

Α! για πρωταγωνιστρια δες και τη Μπεζαντακου και για τη πεθερα τι θα ελεγες για τη Λουκα;;;;

Tι ΤΕΛΕΙΑ ιδέα!!! Λοιπόν έκλεισε, πεθερά η κυρία Ελένη λοιπόν..

Για τη Στελλίτσα δεν το βλέπω, θέλουμε φρέσκο αίμα για να έχουμε νεανικό κοινο;)

Α ρε κορίτσια αν υπάρχει συνεργασία και καλό κλίμα η επιτυχία είναι στο τσεπάκι μας!!! Θα παίζουμε με τα Ευρώ όπως ο Σκρουτζ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιδέα!!!

Δυο πιθανοί πατέρες μπορούν να είναι ο Ευαγγελόπουλος ή αλλιώς εθνικός σταρ και ένας μαύρος που έλεγαν πως είχε παντρευτεί...:blush: Λέτε να πείσουν;:laugh: Πάντως οτι θα έχει επιτυχία,θα έχει!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...