Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω βοηθεια για να αποφασισω....


μαργιαννα

Recommended Posts

Παναγιώτα μου το κοριτσάκι βλέπει πολλές σαπουνόπερες!!

Άρα μην σπαταλάς τον χρόνο σου σε αυτό το post εκτός και αν θέλεις να γελάσεις πολύ με τις απαντήσεις των κοριτσιών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιώτα μου φυσικά και δεν κάνει πλάκα η κοπέλα!!!:ohmy: Έχει πρόβλημα καλέ!!!

Μα παίζουμε με τέτοια θέματα;:ohmy:

Εξ'άλλου είναι μια καθημερινή ιστορία που συμβαίνει σε εκατομμύρια γυναίκες ανα τον κόσμο....Όπως είπα τα πέρασα κι εγώ! Μόνο που είχα τέσσερις αντί για πέντε :laugh:

Πού χάθηκε η Μαργιάννα ή ο Μαργιάννος βρε κορίτσια;(Παίζει πολύ αυτό το όνομα στα βραζιλιάνικα και στα αργεντίνικα,ε;:P )Μάλλον θα διαβάζει ;)

Πάντως εγώ θέλω αναβίωση της ''Χουάνα η παρθένα''!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Ωχ.Τι να πω!!!:(

Να πεις κάτι και για την δική μου ιστορία!:dry: Παιδί είμαι κι εγώ,ζηλεύω :(

Τι μόνο για την Μαργιάννα θα λέμε;;;Εγώ τίποτα;;;:(:(:( Με τόσους πήγα και έμεινα και δυο φορές έγκυος...Είναι αδικίαααααα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω επιμένω θέλω λεπτομέριες απο το τσατ!!!

Θα σκάσω η γυναίκα....

Τι έγινε τελικά?Ποιον θα πάρει το κορίτσι?

Καλε ο λαός ζητάει συνέχεια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακου να δεις χρυσό μου μάλλον σε λαθος site εχεις μπει.εδώ είμαστε γυναικες και οχι ΄΄κοριτσακια΄΄.υπευθυνες και οχι ΄΄ανευθυνες΄΄.γυναικες που πασχιζουν για ενα μωρο,αλλες που εχουν περασει απωλεια και αλλες που ειναι χαρουμενες μανουλες.εσυ τι μπηκες να μας πεις οτι χρειαζεσαι βοηθεια σε κατι που τα θελει ο κ..ος σου?συγνωμη που μιλαω ετσι κοριτσια αλλα με συγχησε τωρα..για το μονο που λυπαμαι ειναι οτι τα μωρα πηγαινουν εκει που δεν πρεπει και εκει που πρεπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε!!!Δε ντρεπεστε γελατε με το πονο του αλλου;;;;!!!!:angry:

Και βεβαια συμβαινουν αυτα καθε μερα!!!!!!Εγω ας πουμε εμεινα εγκυος χωρις να το θελω και το κακο ειναι οτι δε ηξερα το πατερα..:( ετσι λοιπον αποφασισα να το φορτωσω σε εκεινον που πιστευα οτι θα ειναι ο καλυτερος πατερας...Ημουν και πολυ φτωχη δεν ηθελα να το ριξω,τι να εκανα;;:unsure: Ο αντρας μου λοιπον μεχρι και σημερα πιστευει οτι ειναι δικο του..βεβαια δε μοιαζουν,βλεπετε εκεινος ειναι ξανθος και το μωρακι μου λιγο....μαυρο(ναι ημουν με και με 2 αφροαμερικανους εκεινο το καιρο..:blush: ) αλλα του ειπα οτι η προγιαγια μου ηταν απο την Αφρικη κι ετσι δεν εχει πλεον καμια αμφιβολια..Βεβαια στη πορεια ανακαλυψα οτι ειμαι υιοθετημενη κι οτι ο πραγματικος μου πατερας ειναι ενας πολυ γνωστος εφοπλιστης που αφησε εγκυο μια υπηρετρια και η γιαγια μου τη σκοτωσε ενω εμενα με εδωσε για υιοθεσια για να μη αμαυρωθει το ονομα της οικογενειας..Οταν ομως πεθαινε ειπε την αληθεια στο μπαμπα μου ο οποιος δεν ηξερε τιποτα και με εψαξε με βρηκε και μας αγκαλιασε ολους..ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι τωρα οποτε δεν υπαρχει λογος να του πω την ποτε την αληθεια!:dry: Βεβαια τσιλιμπουρδιζω ποτε ποτε αλλα....κοβεται το σεξ;;:blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Ε!!!Δε ντρεπεστε γελατε με το πονο του αλλου;;;;!!!!:angry:

Και βεβαια συμβαινουν αυτα καθε μερα!!!!!!Εγω ας πουμε εμεινα εγκυος χωρις να το θελω και το κακο ειναι οτι δε ηξερα το πατερα..:( ετσι λοιπον αποφασισα να το φορτωσω σε εκεινον που πιστευα οτι θα ειναι ο καλυτερος πατερας...Ημουν και πολυ φτωχη δεν ηθελα να το ριξω,τι να εκανα;;:unsure: Ο αντρας μου λοιπον μεχρι και σημερα πιστευει οτι ειναι δικο του..βεβαια δε μοιαζουν,βλεπετε εκεινος ειναι ξανθος και το μωρακι μου λιγο....μαυρο(ναι ημουν με και με 2 αφροαμερικανους εκεινο το καιρο..:blush: ) αλλα του ειπα οτι η προγιαγια μου ηταν απο την Αφρικη κι ετσι δεν εχει πλεον καμια αμφιβολια..Βεβαια στη πορεια ανακαλυψα οτι ειμαι υιοθετημενη κι οτι ο πραγματικος μου πατερας ειναι ενας πολυ γνωστος εφοπλιστης που αφησε εγκυο μια υπηρετρια και η γιαγια μου τη σκοτωσε ενω εμενα με εδωσε για υιοθεσια για να μη αμαυρωθει το ονομα της οικογενειας..Οταν ομως πεθαινε ειπε την αληθεια στο μπαμπα μου ο οποιος δεν ηξερε τιποτα και με εψαξε με βρηκε και μας αγκαλιασε ολους..ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι τωρα οποτε δεν υπαρχει λογος να του πω την ποτε την αληθεια!:dry: Βεβαια τσιλιμπουρδιζω ποτε ποτε αλλα....κοβεται το σεξ;;:blink: :silly:

Αμ δεν κόβεται!!Α ρε Θεοπούλα,αθάνατη :woohoo: Η πιο γλυκιά γιαγιά...:silly:

Επειδή όμως ξέφυγα και το θέμα είναι σοβαρό :huh:

Τόνια με αφροαμερικάνους ε;:woohoo: Τι μας κάνεις βραδιάτικα :blink:

Πάντως χαίρομαι που βρήκες την πραγματική σου οικογένεια,που θα κληρωνομήσεις την τεράστια περιουσία του εφοπλιστή πατέρα σου,που ''έκλεισες τα μάτια''του άντρα σου για τα καλά και που τελικά είσαι ευτυχισμένη!!!:woohoo:

Σε θαυμάζω πραγματικά και πιστευω η ζωή σου είναι μάθημα για τα σημερινά κορίτσια :P

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Ε!!!Δε ντρεπεστε γελατε με το πονο του αλλου;;;;!!!!:angry:

Και βεβαια συμβαινουν αυτα καθε μερα!!!!!!Εγω ας πουμε εμεινα εγκυος χωρις να το θελω και το κακο ειναι οτι δε ηξερα το πατερα..:( ετσι λοιπον αποφασισα να το φορτωσω σε εκεινον που πιστευα οτι θα ειναι ο καλυτερος πατερας...Ημουν και πολυ φτωχη δεν ηθελα να το ριξω,τι να εκανα;;:unsure: Ο αντρας μου λοιπον μεχρι και σημερα πιστευει οτι ειναι δικο του..βεβαια δε μοιαζουν,βλεπετε εκεινος ειναι ξανθος και το μωρακι μου λιγο....μαυρο(ναι ημουν με και με 2 αφροαμερικανους εκεινο το καιρο..:blush: ) αλλα του ειπα οτι η προγιαγια μου ηταν απο την Αφρικη κι ετσι δεν εχει πλεον καμια αμφιβολια..Βεβαια στη πορεια ανακαλυψα οτι ειμαι υιοθετημενη κι οτι ο πραγματικος μου πατερας ειναι ενας πολυ γνωστος εφοπλιστης που αφησε εγκυο μια υπηρετρια και η γιαγια μου τη σκοτωσε ενω εμενα με εδωσε για υιοθεσια για να μη αμαυρωθει το ονομα της οικογενειας..Οταν ομως πεθαινε ειπε την αληθεια στο μπαμπα μου ο οποιος δεν ηξερε τιποτα και με εψαξε με βρηκε και μας αγκαλιασε ολους..ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι τωρα οποτε δεν υπαρχει λογος να του πω την ποτε την αληθεια!:dry: Βεβαια τσιλιμπουρδιζω ποτε ποτε αλλα....κοβεται το σεξ;;:blink: :silly:

και μετά? και μετά?

Πωπω ωραία είναι εδώ βρε κορίτσια, θα την πουλήσω την τηλεόρασή μου...

Τελικά στο τσατ τι έγινε?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νελλη μου ταλαιπωρηκα στη ζωη μου αλλα τελικα δικαιωθηκα..:unsure:

Γιουλακι δεν εχει μετα..τωρα ειμαι πολυ καλα και ποτε ποτε πινουμε ενα καφεδακι με την Εσμεραλδα και τη Μαρια της γειτονιας και θυμομαστε τα παλια...B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Ναι Νελλη μου ταλαιπωρηκα στη ζωη μου αλλα τελικα δικαιωθηκα..:unsure:

Γιουλακι δεν εχει μετα..τωρα ειμαι πολυ καλα και ποτε ποτε πινουμε ενα καφεδακι με την Εσμεραλδα και τη Μαρια της γειτονιας και θυμομαστε τα παλια...B)

την Χουανίτα δεν την έχετε μαζί σας? Γιατί? επειδή αγάπησε τον αδερφό της χωρίς να το ξέρει? Δεν φέρεστε όμορφα:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα στο chat το πρωι ηταν η απωθεωση δεν μπορουσε να κανει τεστ εγκυμοσυνης γιατι ειχε να παει για μανικιουρ και αδυνατισμα και μετα στην σχεση(την μια που ειναι 4 χρονια)και αν δεν πηγαινε θα θυμωνε αυτος και καλα αν δεν παει θυμωνει η σχεση της χρονο για τις υπολοιπες που βρισκει στην φαντασια της????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

καλα στο chat το πρωι ηταν η απωθεωση δεν μπορουσε να κανει τεστ εγκυμοσυνης γιατι ειχε να παει για μανικιουρ και αδυνατισμα και μετα στην σχεση(την μια που ειναι 4 χρονια)και αν δεν πηγαινε θα θυμωνε αυτος και καλα αν δεν παει θυμωνει η σχεση της χρονο για τις υπολοιπες που βρισκει στην φαντασια της????????????????????????????

Τστστστς!

:angry:

Τι να πεις παιδί μου!!!Ερασιτέχνες!!!

Οργανώστε το λίγο ρε παιδιά πριν το σερβίρετε:P

Κάντε κανένα πλάνο!!!Χαχαχαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η πλακα ειναι οτι αυτος που πινει (ο μπαμπας του μωρου) οταν ειναι ξεμεθυστος ειναι πολυ καλος αλλα λιγακι οξυθυμος ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΙΔΑ..ΧΑΧΑ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.. ΧΑΧΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα ίσως και να 'ναι ένας απο τους δυο επισκέπτες που βλέπουν το θέμα αυτή τη στιγμή και που σίγουρα μετά απο αυτή την δημοσίευση θα εξαφανιστούν!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ή μήπως είμαι πολύ καχύποπτη;:dry: Μπορεί γιατι λατρευω τον κινηματογράφο :woohoo:

Πάντως αν είναι μούφα δεν πιστευω να ξαναμπει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δεν της πετυχε το νυχι, η της φωναξε η 4χρονη σχεση της γιατι αργησε στο ραντεβου,η βγηκε με τον αλκοολικο πατερα να του πει τα νεα γιατι μαλλον μεταξι μανικιουρ και newday βρηκε χρονο να κανει το τεστ αλλα ταυτοχρονα να δει και τις υπολοιπες 3 σχεσεις της χωρις ομως να το παρουν χαμπαρι γιατι η μια ειναι 4 χρονια η αλλη 2 χρονια και οι αλλες 3 αγνωστο!!!

α!!!! βασουλα το μαργιαννα βγαινει απο το μαρια και γιαννα(το λεω για το γου!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα το μανικιούρ είναι σοβαρό θέμα...Και εγώ θα ανέβαλλα το τεστ εγκυμοσύνης για να έχω βαμμένο νυχάκι και χτενισμένο μαλλάκι.Δεν είναι παράλογο πιστευω.....:P Την εγκυμοσύνη την μαθαίνεις και αργότερα ...το νύχι όμως;;:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ΚΑΛΟ ..ΚΑΛΟ.. ΕΦΟΣΩΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΗΛΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ςΡΕΣ.. ΜΟΥΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΦΑ.. ΑΛΛΑ ΚΡΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ.. SITE.. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ !! ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ.. ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΡΙΑΛ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ.ΟΚ??ΧΑΧΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E ρε κορίτσια!!χαχαχαχαχα...είστε αποθέωση. Από την αρχή που είδα το θέμα δε μου έκανε κέφι να απαντήσω αλλά χάρη σε σας...δεν μπορεσα να αντισταθώ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Φανή και εγώ έτσι είπα...:laugh:

Λέω ας μην ξεκατινιαστώ χαχαχα .Αλλά τα γεγονότα με τραβάνε!!!:woohoo: Δεν μπορώ να αντισταθώ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...