Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ


LELA5

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.

ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΣΑΜΠΑ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΟΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ .

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 37 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.(ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΟΧΛΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ)

ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα καλώς ήρθες κι επισήμως στο mammyland! :)

Αυτό που λες μου θύμισε τον εαυτό μου. Έχω μείνει δυο φορές έγκυος χωρίς ευτυχή κατάληξη. Κάθε φορά που υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος, νομίζω πως έχω τα ίδια συμπτώματα με τότε. Δηλαδή τραβηγματάκια, πονάκια, μου μυρίζουν πράγματα κλπ κλπ. Με άλλα λόγια, από την πολλή λαχτάρα, πολλές φορές δημιουργούμε μόνες μας τα συμπτώματα..

Αυτό που μας προτείνω (βάζω και τον εαυτό μου μέσα μπας και δεν την πατήσω την επόμενη φορά... :P ) είναι να είμαστε ήρεμες, να μην το παρακάνουμε με βαριά πράγματα κλπ και να μη δίνουμε σημασία σε συμπτώματα τέτοιου τύπου μέχρι να δούμε θετικό τεστ ή θετική χοριακή μπροστά στα ματάκια μας..

Αλλιώς, στο τέλος θα τρελαθούμε!!!

Εύχομαι πάντως τα τσιμπηματάκια που νιώθεις να μην είναι από τη φαντασία σου αλλά από ένα τόσο δα μικρούλι σποράκι που σε 9 μήνες θα το κρατάς στην αγκαλιά σου!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!! καλως ηρθες κ σου ευχομαι με το καλο να εισαι εγκυουλα! συμφρωνω με την φιλη ρουλα σε οτι σου ειπε!! ρουλακι μου κ σε εσενα ευχομαι με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!! καλως ηρθες κ σου ευχομαι με το καλο να εισαι εγκυουλα! συμφρωνω με την φιλη ρουλα σε οτι σου ειπε!! ρουλακι μου κ σε εσενα ευχομαι με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λελα μου μακαρι κουκλα μου να μεινεις γρηγορα ΕΓΚΥΟΣ.

να φανταστω εχεις καθιστερηση;

αν οχι περιμενε πρωτα και μετα χαιρεσαι γιατι η καθε γυναικα εχει διαφορετικα συμπτωματα

βεβαια η θετικη σκεψη ειναι το παν

οποτε δεινε θετικη ενεργεια και βλεπεις!

καλως μας ηρθες και αντε συντομα με πολυ καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λελα και καλα αποτελεσματα!

Θελω να προσθεσω στην κουβεντα για τα συμπτωματα..οτι και τα ιδια τα συμπτωματα της περιοδου αλλαζουν αρκετα απο κυκλο σε κυκλο

( εγω τουλαχιστον το ζω) 2,3 μερες πριν να αδιαθετησω (στις 4 τελευταιες περιοδους) εχω ταση να φτυνω κατι σαν ψιλοναυτια..ψυχολογικο δεν μπορεις να πεις οτι ειναι, αφου(τις δυο πρωτες περιοδους) δεν ειχα αρχισει ακομα τις προσπαθειες κι επαιρνα προφυλαξεις..ετσι ημουν σιγουρη οτι θα ερθει

Πιστευω το μονο αξιοπιστο συμπτωμα ισως ειναι μια 10ημερη καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΡΩΤΑΩ. ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται Λελα οτι δεν εισαι υπερβολικη..αλλωστε μια ματια να ριξεις σε διαφορες συζητησεις στο φορουμ..ολες με αυτα τα συμπτωματα παιδευομαστε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...