Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΠΕΣΕ


eva5201

Recommended Posts

Κορίτσια τα φώτα σας! Τέταρτη μέρα καθυστέρησης και πάων που είπα να αρχίσω να χαίρομαι, η θερμοκρασία σήμερα από 36,8 κατέβηκε 36,5 μαζί με κάτι πονάκια στη κοιλιά που ήρθαν σήμερα ξανά μετά από 4 μέρες. Να αρχίσω να προετοιμάζω τον εαυτό μου για την ανεπιθύμητη; Ποια είναι αλήθεια πιο ισχυρή ένδειξη, η καθυστέρηση ή η θερμοκρασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις αν ο κυκλος σου ειναι σταθερος η καθυστερηση ειναι ενα αξιοπιστο συμπτωμα

Ασε ακομα 2,3 μερες και κανεις μετα το τεστ..για να ειναι ακομα πιο αξιοπιστο και να μην πετας τσαμπα τα λεφτα σου..;)

η μετρηση της θερμοκρασιας πρεπει να ειναι ζορικο πραγμα εχω ακουσει ομως οτι εχει πολλες πιθανοτητες λαθους (νομιζω πρεπει να μετριεσαι και συγκεκριμενες ωρες αν δεν κανω λαθος το πρωι και το θερμομετρο να το εχεις κατεβασει απο το βραδυ και δεν ξερω τι αλλο)

Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ????

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω οτι δεν πρεπει να βασιζεσαι στη θερμοκρασια...κανε ενα τεστ..4η μερα καθυστερησης,σιγουρα θα δειξει..παρε σελφ κλιαρ καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω εχω εδω και μερες δεκατα... αλλα εκανα χοριακη... μηδεν.ο γυναικολογος λεει δεν εχει να κανει με επικειμενη εγκυμοσυνη... οποτε κι εγω πιστευω βαση γιατρου οτι η θερμοκρασια δεν ειναι κατι που συμβαδιζει απαραιτητα με την εγκυμοσυνη... μακαρι στην περιπτωση σου βεβαια να συμβαδιζει και να μας πεις τα ευχαριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια...αληθεια γιατι δεν κανεις ενα τεστακι για να μαθεις αν εισαι????η ακομη καλυτερα να κνεις μια χοριακη????που σιγουρα ειναι πιο αξιοπιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...