Μετάβαση σε περιεχόμενο

KOSTOS YSTEROSALPIGOGRAFIAS??


Guest

Recommended Posts

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ:P

ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟΔΙΑΣΤΟΛΕΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΕΝΑ ΥΓΡΟ!ΠΟΝΑΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΜΕΤΑ!ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια γιατί να κάνεις σαλπιγγογραφία αφού μπορείς και μένεις έγκυος;

Αυτή την εξέταση την κάνουμε όταν δεν μπορούμε να μείνουμε καθόλου έγκυες.

Τσέκαρες μήπως έχετε τα αντιπατρικά αντισώματα, και γιαυτό έχεις παλλίδρομες ή μήπως έχετε κάποιο μικρόβιο;

Στο λέω γιατί και εγώ που την έκανα τελικά, το αποτέλεσμα ήταν λάθος. Γιατί στην λαπαροσκόπηση που έκανα καμία σάλπιγγα δεν ήταν ανοιχτή ενώ η σαλπιγγογραφία έδειχνε τη μία τέλεια...έχει μεγάλο ποσοστό λάθους και δεν σημαίνει ότι όλες πρέπει να την κάνουμε...εξαρτάται από την κάθε περίπτωση...

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...