Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ... ΑΠΟΡΙΕΣ...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΩΟΛΗΨΙΑ?? ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ?? ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΩΑΡΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.... ;):cheer:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΥΑ ΝΑΡΚΩΣΗ Κ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΑΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ.ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Η' ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΣ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου γεια σου και απο μενα καλα στα ειπε η φιλη μας φια τη ωολυψια δεν ποναει και δεν καταλαβαινεις απολυτος τιποτα οσο για το σπερμα το παιρνουν την μερα της ωολυψιας.οσο αφορα τωρα τα καλης ποιοτητας ωαρια σε καταλαβαινω γιατι εγω την τελευταια φορα δεν ηταν καλα τα δικα μου και τα πεταξαμε...εχω πολυκυστικες βεβαια ετσι αποφασισα να αλλαξω γιατρο και πηγα σε γεννετιστη..και ολα φτιαχνουν ο πρωηγουμενος δεν εκανε τιποτα απολυτως.μονο λεφτα ηξερε να παιρνει απο εμενα..οτι θελεις ειμαι εδω μακαρι να σο πανε αυτη τη φορα πολυ καλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.....ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ RUBELA!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.Κ Η ΠΡΩΤΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΓΙΑ'ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela γεια σου, ξεκίνα με θετικές σκέψεις και όλα είναι πιθανά. Σου εύχομαι να πιάσει με την πρώτη η εξωσωματική σου και να μην ταλαιπωρηθείς. Πάντως ένα μεγάλο μέρος για την επιτυχία κρίνεται στις εξετάσεις που θα προηγηθούν ώστε να καθοριστεί ακριβώς το πρόβλημα, αν βρίσκεται σε σένα ή στο σύντροφό σου, αν χρειάζεται να προβείτε σε κάποιες θερπαπείες ή (μικρο)επεμβάσεις ώστε ξεκινώντας να ξέρετε που βαδίζετε. Φυσικά και η ηλικία τόσο η δική σου όσο και του συντρόφου σου παίζει ρόλο στην προκειμένη περίπτωση. Πολλές φορές έχω ακούσει κοπέλες που ταλαιπωρήθηκαν και μετά από 2-3 αποτυχημενες προσπάθειες ο γιατρός τους τις έβαλε στη διαδικασία να κάνουν ορισμένες εξετάσεις και δυστυχώς βρέθηκαν προ εκπλήξεων. Μη διστάσεις πριν ξεκινήσεις να το ψάξεις καλά. Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.....ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ???

Οι πιθανότητες εξαρτώνται από την ηλικία σας, την ποιότητα των ωαρίων κ εμβρύων και το πρόβλημα, ξεκινάς με ένα 35% (έως 40 ετών)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΥΣ,ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΛΙΓΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΩΑΡΙΑ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 1000 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΦΗ ΩΣ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΕ ΨΑΞΑΝΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΚΑΙ ΕΓΩ 28! ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ Η ΗΛΙΚΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι τα 35 οι πιθανότητες είναι μεγαλύτερες. Το γεγονός ότι είσαστε και οι δύο τόσο νέοι βοηθάει πάρα πολύ. Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι όσοι και όσες είναι μετά τα 35 πρέπει να πάθουν κατάθλιψη. Πριν μέρες μιλούσα με την γιατρό στο ταμείο μου που είχα πάει για να γράψω εξετάσεις και μου έλεγε για μια γυναίκα 47 ετών που έμεινε εγκυος και σε λίγο καιρό θα φέρει στον κόσμο ένα γλυκύτατο μωράκι. Δεν χρειάζεται απογοήτευση για οποιαδήποτε ηλικία, με την εξέλιξη της ιατρικής όλα είναι πιθανά και ευκολότερα από το παρελθόν. Απλά στατιστικά στοιχεία δείχνουν ότι όσο πιο νέος είναι κανείς τόσο πιο εύκολα επιτυγχάνει η διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...