Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ξεχασα να παρω νεο blister....


marbab

Recommended Posts

Εμ κι εσύ! Στο μαιευτήριο είναι δυνατόν να τον πετύχεις ποτέ;;; :P

Για να μιλήσεις μαζί του είναι προτιμότερο να του τηλεφωνήσεις στο ιατρείο του το απόγευμα. Εκεί θα βρει το χρόνο να σου μιλήσει. Κι εγώ το δικό μου γιατρό εκεί τον καλώ, εκτός κι αν είναι κάτι επείγον.

Μια φορά στη ζωή μου είχα τόση πολλή καθυστέρηση, στα 17. Μου'ρθε στις 45 μέρες!! Κι ήταν μετά την πενταήμερη κι η μάνα μου είχε πάθει πλάκα, νόμιζε ότι είχα μείνει έγκυος κι όλο με ρώταγε "τι έκανες στην Κέρκυρα;;;" :laugh: :silly: Αλλά δεν είχα κάνει τίποτα στην Κέρκυρα, οπότε δεν ανησυχούσα.. προφανώς κάτι είχε γίνει τότε.. ποιος ξέρει.. λόγω άγχους για τις πανελλήνιες.. άλλαξε ο κύκλος.. ορμονικά..ποιος ξέρει!! Μετά επανήλθε κανονικά. Αλήθεια, πόσο χρονών είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον εχω παρει μωρε και στο γραφειο ιδιως τις πρωτες μερες που ειχα καθυστερηση και μου ειχε πει να κανω μια χοριακη γιατι ειχα επαφη με τον φιλο μου αλλα μου ειχε πει οτι δν θα υπηρχε προβλημα εγκυμοσυνης εφοσον του ειχα πει ποια μερα ειχα επαφη...και η μαια αυτη που μιλαω και την εχω πριξει....ειναι και αυτη στο γραφειο του οποτε οταν δν μπορει εκεινος μιλαω μαζι της... 21 ειμαι εμενα η μεγαλυτερη καθυστερηση που ειχα μεχρι στιγμης ηταν 11 μερες...και που και που 5 μερες αλλα αυτο πριν τα αντισυλληπτικα...μολις πηρα τα χαπια εδω και 3 χρονια ολα ακριβεια...τα επαιρνα καθε μερα στις 6 το απογευμα και ποτε δν ειχα προβλημα...τωρα που ξεχασα να τα ξεκινησω αρχισαν τα θεματα... αντε να δουμε...καλα τοτε θα ειχε παθει πλακα η μαμα σου φανταζομαι...εμενα μεχρι στιγμης ειναι ψιλο ψυχραιμη ισως για να μην με αγχωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα ευτυχως...σημερα το πρωι αδιαθετησα και ξεκινησα και το χαπι...συνολο 11 μερες καθυστερηση...ευτυχως παει περασε τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...