Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ....


mk23

Recommended Posts

σε ευχαρστω πολυ nickiwς τωρα λογικα θα παω εγω την αλλη εβδομαδα να κανω εξετασεις για να δουμε,αν κ μου πε οτι μπορει να παιζουν ρολο τα αντιπατρικα αντισωματα.τι ειναι αυτα τωρα δεν ξερω,θα δειξει στις εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλημερα!!!!

μη το βαζετε κατω!! καντε ολες τις απαραιτητες εξετασεις κ οταν νιωσετε ετοιμες κ δωσει κ ο γιατρος το πρασινο φως, ξαναπροσπαθειστε!!

ειναι πολυ θετικο οτι μπορειτε να συλλαβετε!!!!το ξερω ποναει πολυ, το εχω περασει κ εγω..κουραγιο τα καλυτερα ερχονται!! φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) κοριτσάρες κάντε και οι δύο κουράγιο και πάντα κοιτάμε μπροστά άλλωστε εσείς ήσασταν και που σε εμένα σε μία δύσκολη στιγμή με την Εβελίνα μου το είπατε αυτό και μην απογοητεύεστε πάνω από όλα θέλει πείσμα και θα γίνει το θαύμα και εγώ που σας τα λέω τα έχω περάσει στην αρχή μου λέγανε ΄΄οτι δεν θα μπορέσω να μείνω έγκυος μετά ήρθε μία δίδυμη αποβολή μετά άλλη μία από την οπόια έμεινε η εβελίνα μου και τώρα ποιά είμαι με τρία υπέροχα πλάσματα!!!!!! το ίδιο ευχομαι και σε εσάς και ότι χρειαστείτε είμαι εδώ!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχομαι να ειναι τα τελευταια δυσαρεστα που σας συμβαινουν, συντομα να βγουν οι εξετασεις και να προχωρησετε με σιγουρια για τα νινακια σας! η Παναγιτσα να σας φυλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα πανε καλα...(η ευχη της λεχωνας)

πολλες φορες τι ευθυνετε για κατι τετοιο?παιζει ρολο το αγχος ή αλλοι παραγοντες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ!!!απο την απολυτη χαρα στην μεγαλη λυπη το εχω νιωσει κι εγω απλα τουλαχιστον εμενα εγινε πολυ γρηγορα η απωλεια πριν καλα καλα συνειδητοποιησω οτι ειμαι εγκυος.μετα απο χωριακη 100 σε 2 μερες περιοδος..kali μου δεν πρεπει να σε παιρνει απο κατω πρεπει να σκεφτεσαι οτι εχεις ηδη ενα αγγελουδακι ενω εμεις ακομη κανενα κι εχουμε ιδια ηλικια.mk μου παρακολουθω πολυ καιρο τα οσα γραφεις ειχα πραγματικα λυπηθει την πρωτη φορα,τη 2η με την χαρμοσυνη ανακοινωση ενιωσα μαζι σου ευτυχια και κατοπιν παλι θλιψη επειδη αισθανομαι πως νιωθεις ξερω ομως οτι απαξ κι εχουμε συλλαβει στο παρελθον θα ξαναγινει και με την καλυτερη εκβαση γλυκια μου.εγω κι αυτον τον μηνα αδιαθετησα μολις σημερα το πρωι..ειχα περισσοτερες ελπιδες γι αυτον τον μηνα αλλα δυστυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα, μπηκα σημερα κ περιμενα να διαβασω ευχαριστα κ για τις δυο σας........λυπαμαι πολυ γι'αυτο που σας συνεβη καντε ομως οτι εξετασεις ειναι απαραιτητες κ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια υπεροχη εγκυμοσηνη στο μελον για κ τις δυο σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΝΕΒΗ ΠΑΛΙ-ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΜΩΣ............:(

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΩ.;)

Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε που για τα καλα σας λογια!!!!περναμε κ οι δυο μας την ιδια ακριβως κατασταση για 2 φορα κ ειναι πολυ περισσοτερος ο πονος!!!!!θα αργησω πολυ να προσπαθειες.φοβαμαι πολυ πλεον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ...ΜΕΓΑΛΗ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ...ΚΑΛΛΙ ,ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ??ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΝΑΙ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ 1 ΚΟΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ..ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ,ΘΑ ΔΕΙΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ..ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΓΙΑ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν ξέρω ακριβώς τι να σας πω για να νοιώσετε καλύτερα!Δεν έχω περάσει κάτι ανάλογο.Προσπαθώ εδώ και δύο χρόνια για ένα μωράκι αλλά τίποτα ΑΚΟΜΑ!Καμιά φορά σκέφτομαι πολύ εγωιστικά και λέω οτι ίσως αν μου τύχαινε κάτι τέτοιο θα μου έδινε την ώθηση να προσπαθήσω ξανά, θα έβλεπα τουλάχιστον ότι μπορώ.Το ξέρω οτι είναι βλακείες γιατι ίσως η απώλεια να με πονούσε περισσότερο.Δεν ξέρω!

Ευχομαι κορίτσια να βγει το όνειρό σας αληθηνό πολύ πολύ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλι μου και μκ23 πολυ στενοχωρηθηκα για αυτο που σας συνεβη.μην το βαλετε κατω,ξερω ειναι δυσκολο ομως ο χρονο θαναι γιατρος και οταν θα δειτε ξανα διπλη γραμμουλα τοτε θα τα ξεχασετε ολα!κοριτσακια μου,ευχομαι ναστε οι πρωτες που θα τα καταφερετε μιας και περασατε τοσο ασχημα αυτο το μηνα ,ευχομαι ο επομενος να εχει τα καλυτερα για σας!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα προσωπικα ο επομενος μηνας δεν θα ειναι,,,οι προσπαθειες σταματανε για λιγο μεχρι να διαπιστωθει το προβλημα....θα ξαναρχισω μονο οταν ιμαι σιγουρη ..μκ23 μου πε να κανι αντιπατρικα αντισωματα ο αντρας μου κ κατι αλλες που θα μου πει οταν παω απο το ιατρειο.μολις μου τελειωσει η περιοδος!!!!!σημερα ειμαι πολυ καλυτερα.....τωρα με αδεια του αντρα μου παω με την κορη μου για shopping therapy.....θα τα πουμε το βραδακι κοριτσια μου,,,,φιλακια πολλα μκ23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ. ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ, ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΓΧΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ. ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΥΝΔΟΜΗ... ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ.

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ...ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ...ΜΟΝΟ ΜΑΣ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, πόσο πολύ κρίμα είναι αυτό...μια να έχεις τη χαρά και μια να τη χάνεις...τί να πω, μόνο κουράγιο και πάμε για άλλα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω ρε κορίτσια!τα λόγια πιστεύω ότι δε φθάνουν.Να πάτε να κανετε τις εξετάσεις που πρέπει.Καταλαβαίνω την απογοήτευση σας.Μαράκι μου θα τα καταφέρουμε κοριτσάκι μου.Λίγη υπομονή και επιμονή ακόμα.

Σας φιλώ γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΙΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ FORUM!!!!!!!:) ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΠΛΑΣΜΕΝΕΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ........ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΜΑΡΙΛΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ,ΜΕ ΕΚΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ.."ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΡΓΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ..."

ΤΕΡΙ,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ..ΚΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ...ΚΑΙ?ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ..ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ..ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΝΑΝΑ2,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΠΜ..ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ κοπελα μου...:(

ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα στη συνεχεια και να ερθει το μωρακι που με τοση λαχταρα περιμενετε...:)

μη το βαζεις κατω...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΙ,ΜΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ,ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΛΙΓΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ 1.000%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...