Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ....


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ...ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΩ,ΤΕΛΙΚΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ...Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ 6....ΚΑΙ Η "ΚΥΡΙΑ" ΕΚΑΝΕ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΕΣΑ ΕΞΩ...ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ DNA,ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥΣ,ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ...ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ..ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ,ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ..ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,ΙΣΩΣ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ,Ε?ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κοριτσάκι μου, δεν έχουμε ξαναμιλήσει και δεν με ξέρεις, όμως παρακολουθώ από καιρό τα ποστ σου. Στεναχωρέθηκα και την πρώτη φορά και τώρα. Στεναχωρέθηκα γιατί ένιωθα την αγωνία σου. Θέλω να σου πω όμως ότι σου συμβαίνει το σημαντικότερο. Η σύλληψη μπορεί να γίνει και αυτό είναι το πιο σπουδαίο.

Σε νιώθω αλλά θέλω να σου πω ότι θα τα καταφέρεις. Είμαι σίγουρη. Κάντε τις εξετάσεις σας, μπόλικες αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου και όλα θα πάνε καλά.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου.Τι να πω.Καλύτερα να πας να κάνεις όλες τις εξετάσεις.Αφού μένεις εγκυούλα μπορεί να φταίει κάτι άλλο .Να δεις που θα το βρείτε και όλα θα πάνε καλά.Μπράβο στον αντρούλη σου που σε στηρίζει αλλά και εσύ μην το βάζεις κάτω.Άλλωστε το 2009 καμία δε μένει χωρίς μωράκι.Πολλά φιλιά και την συμπαραστασή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ..ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε γλυκια μου μην απογοητευεσαι..μπορει να ειναι κατι πολυ απλο να το διορθωσετε και να μη ξαναταλαιπωρηθειτε..μπορει ομως και να μην ειναι τιποτα και απλως να ετυχε..Η μαμα μου εκανε 4 αποβολες πριν κανει εμας(3) και δε εμαθε ποτε το γιατι..κανε τις εξετασεις και κρατα μας ενημερες ναι;.ευχομαι να μας εχεις συντομα καλα νεα!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ.

ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μκ23 τελικα ημαστε ατυχες,εγω ειδα αιμα το πρωι κ σε μιση ωρα περνω τισ απαντησεισ.μου πε οτι μπορει να ναι παλινδρομη κυηση κ οτι μου ηρθε η περιοδος.θα δειξει τωρα η χοριακη.....αλλα θεμοκρασια ακομα 37 εχω..ειλικρινα λυπαμαι.περιμενα ευχαριστα νεα τουλαχιστον απο σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΑΝΩ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,ΜΩΡΟ,ΤΟΝΙΑ,ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...ΑΧ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...ΚΑΛΙ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ..ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΠΛΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ 2η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΤΕΣΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΝΕΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πω και στις δυο σας ενα μεγάλο μπράβο για τη δύναμη που έχετε!

Καλό κουράγιο και είμαι σίγουρη πως την επόμενη φορά θα χαμογελάσετε και οι δύο,ευχομαι και ταυτόχρονα!!!

Καλή τύχη και αισιοδοξία,να είστε καλά!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 και KALLI5 ειλικρινα λυπαμαι και για τις δυο σας..ειναι δυσκολο απο την ελπιδα και την γλυκεια προσμονη να βρισκεσαι στην λυπη..θαρρος κοριτσια και δυναμη..δε καταθετουμε τα οπλα...θα σας χρειαστω τον επομενο καιρο,λεω να αρχισω τις προσπαθειες για μωρακι...ειναι απωλεια αυτο που ζειτε και σας καταλαβαινω απολυτα..το εζησα κι εγω τον περασμενο Ιουλιο με παλινδρομη 9 εβδομαδων..παρ'τε οσο χρονο θελετε μεχρι να νιωσετε ετοιμες και με το οκ του γιατρου φυγαμε!!

"θα με βρειτε στον δρομο" κι ολα θα ειναι super!!

την αγαπη μου και στις δυο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου βρε κοριτσάκια :(

Λυπάμαι πάρα πολύ:( Την επόμενη φορά θα είστε πιο τυχερές και όλα θα πάνε καλά!

Υπομονή και κουράγιο

Φιλάκια και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα και απο τις δυο σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε..... Κρίμα, κρίμα, κρίμα...

Κουράγιο κορίτσια, κάντε τις εξετάσεις που πρέπει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να το ξεπεράσετε, αλλιώς μπορεί να μην είναι και τίποτα, να ήταν θέμα τύχης...

Κρίμα, κρίμα, κρίμα...

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΞΕΝΕΡΩΝΕΤΑΙ.............Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!

:cheer: ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ..

ΠΑΝΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα λυπαμαι πραγματικα πολυ.

ευχομαι ο καλος θεουλης να κανει το θαυματακι γρηγορα και να ειστε ξανα εγκυουλες πολυ συντομα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λυπαμε πολυ..............δεν χρειαζετε παντος να το βαζετε κατω θα δειτε οτι σε πολυ λιγο καιρο θα φυτρωσει ενα μικρο σπορακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!!!!!εχθες ειχαν πριστει τα ματια μου απο το κλαμα!!!!μου στοιχισε παρα πολυ κ ηταν η 2 φορα που παλλινδρομη κ ο λογος αγνωστος!!!!βλεπετε παλλινδρομησε 4 κ το αλλο 3 εβδομαδων πολυ μικρα για βιοψια!!!!μου ειπε μετα την περιοδο θα αρχισω εξετασεις εγω κ ο αντρουλης μου για να το ψαξουμε!!!κοριτσια φοβαμαι να ξαναπροσπαθησω για μωρακι!!!!τελικα δεν ειναι κατι τυχαιο κ περασε υπαρχει λογος που γινεται!!!τοσο ατυχια κ τις 2 φορες;μκ23 κουραγιο κ σε σενα ο πονοσ αυτος δεν λυτρωνεται κ εγω ποτε δεν θα ξεχασω τα 2 αγγελουδια που εχω χασει!!!!!ευχαριστω ομως το θεο για το 1 παιδακι που μου χει χαρισει χαρη σε αυτο εχω συνελθει απο το χθεσινο τραυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN STENAXWRIESAI TO OTI SYMBAINEI AYTO KAPOIOS LOGOS THA YPARXEI MHN KSEXNAS AYTA POY ANAPNEOYME AYTA POY TRWME EPIREAZOYN TO BIOLOGIKO MAS ROLOI TO OTI HTAN POLY MIKRH KYHSH PISTEUW OTI EGINE GIA KALO......MHN KSEXNAS YPARXOYN KOPELES EMOY I IDIA POY HTHELAN LIGOYS MHNES H AKOMA KAI LIGES MERES KAI DEN EIXAN THN EYTUXH KATALAKSH.......H FYSH EKDIKEITAI DEN TO LENE TUXAIA.........GI AUTO OPLISOY ME DYNAMH OPWS OPLISTIKAME KAI EMEIS "DEN SOY LEW LYPAMAI"GIATI DEN EINAI OIKTOS AYTO POY NIWTHW GIA KATHE KOPELA POY PATHAINEI KATI TETOIO SOY LEW OMWS PROXWRA MHN TO BAZEIS KATWWWWWWWWWW EIMASTE THIRIA GI AUTO O THEOS MAS EDWSE KAI AUTO TO XARISMA THS MHTROTHTAS........OPWS KAI NA EXEI TO PROVLIMA THA TO ANAKALUPSEIS THA PALEPSEIS KAI THA APOKTHSEIS..............KAMIA KOPELA DEN EINAI ATUXH ATUXOS EINAI AUTOS POY DEN PALEUEI FILAKIA........KSEREIS OTI POIANEI PAIDI SKEPSOY POSES KOPELES MENOYN ME TON PONO KAI THN AGWNIA OTI DEN KSEROYN EAN THA GINOYN MANES GI AUTO BALE TO RHTO " MK23 WALKING" KAI THA TA KATAFERETE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια!!!!!ειμαι μονο 24 χρονων κ με φοβιζει οτι δεν θα μπορεσω να προσφερω ενα αδελφακι στην 5χρονη κορη μου κ ο καιρος περναει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια λυπάμαι ειλικρινά για την απωλειά σας :(:(

Μην απογοητεύεστε όμως γιατί κάνετε τον ίδιο σας τον εαυτό εχθρό.

KALLI5 μου αγάπη μου είσαι πολύ μικρή γα να σκέφτεσαι έτσι.

Εγώ είμαι 31 και περιμένω πρώτα ο θεός το πρώτο μου παιδί.

ΜΚ23 κουράγιο κοπέλα μου. Κάντε όλες τις εξετάσεις που θα σας πει ο γιατρός και σας εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Φιλιά και στις δύο σας:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...