Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΠΤΙΣΘΗΚΕ Κ Η ΕΙΡΗΝΗ!!(LOVIE)


savropinguinos

Recommended Posts

EXΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΤΕΛΕΤΗ ΕΒΑΠΤΙΣΘΗ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΤΗΣ LOVIE Κ ΕΛΑΒΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΡΗΝΗ...ΠΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΜΑΜΑ Κ ΚΟΡΗ ΟΜΟΡΦΕΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΦΟΡΕΜΑ Η ΜΑΜΑ Κ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ Η ΚΟΡΗ....Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΛΛΟΝΙΑ Κ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΜΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ,ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ,ΟΠΩΣ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ!!!ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΔΩΣΕ Η ΘΟΥΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΙΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΛΟΥΣΑΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΕ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΛΟΓΩ ΠΕΙΝΑΣ :laugh: ),Κ Η ΜΑΡΙΑΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΥΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΟΥΣΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ !!!ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΤΟ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!

ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ savropinguinos ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΦΩΤΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασουλα να σου ζησει η ομορφη Ειρηνη!!!:)

Να ναι παντα γερη και ευτυχισμενη :cheer:

Φιλια πολλα :kiss: :kiss: :kiss:

Ελπιζω να βαλεις φωτο απο τη βαφτιση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Αντε βρε Γιωτα μου,απο χθες περιμενω..!!!!!!:woohoo: Να της ζησει η Ειρηνη της Νατασσουλας μας!!!!Καλοφωτισμενη να ειναι!!!!!!Ολα ακουγονται υπεροχα!!!!Εγω δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω,επρεπε να παω στην εκθεση με πελατες που ηρθαν απο αλλη πολη,την ωρα που με πηρες Γιωτα μου ημουνα στην εκθεση και δεν ακουγα καλα.Περιμενω την Νατασσα να μας βαλει φωτο για να παρω τη δοση μου απο την μικρη Ειρηνη!!!Να σου ζησει Νατασσουλα μου,να την καμαρωνεις παντα!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000 συγνωμη υβοννη μου περαν των δυσκολιων που αντιμετωπιζω με το σαιτ ετρεχα το πρωι να στειλω προσκλητηρια κ τωρα ετοιμαζω μπομπονιερες,ξεκλεψα λιγο χρονο,αρρωστησα κιολασ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω περιμενα να δω και μελινα:)

ξαδερφη να σου ζησει η ανιψια...κουκλα(οχι τι θα εβγαζε το σοι)

τα γλαστρακια(3 πηρα)τα εβαλα στο παραθυρο:)

αλλα ρε δε γεμισα πολυ πιατο απο plaisir.ειπα θα φαω και στο γαμο που ακολουθουσε , τελικα δε πηγα και ολο το βραδυ λιγουρευομουν κρεπουλες:P

κοριτσια μου (μαρθα και γιωτα ) χαρηκα παρα πολυ που σας ειδα βρε...

θα τα ξαναπουμε συντομα τωρα;)

πολλα φιλακια στα μωρα σας τα ομορφα:)

γιωτακι σε σενα περαστικουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Νατάσα μου το κοριτσάκι σου.:kiss: Να τη χαίρεστε.Μπορείς να βάλεις και καμία φωτογραφιούλα να παίρνουμε ιδέες;

Γιώτα άντε, έρχεται και η σειρά σας.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα μου να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!! Γερή και δυνατή η νεοφώτιστη!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Και με το καλό .. να έρθει κι ένα γιός να συμπληρώσει την οικογένεια σας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα συννενοηθηκαμε η καλη μας η γιωτα να ανοιξει θεμα μιας που τα λεει τοοοοοσο ωραια....;)

να σου ζησει η ειρηνουλα...εκλαψε κοριτσια οσο επρεπε,.,δηλ λιγο για το καλο της ημερας:laugh: :laugh:

καλοφωτιστη κ παντα με υγεια...

ολα ηταν τελεια...

εγω μαρια το γεμισα το πιατακι μου...

μιαμ μιαμ....

να σου ζησει κ παλιιι

αντε κ μενα γιο...που στανταρ το επομενο θα ειναι αγορι..:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΟΛΗ Η ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΠΗΓΑΤΕ ????

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!

Ο ΤΕΟ ΗΤΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΗΣ Ε ?

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΤΑΝ ΣΤΗΝ

ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ !!! ΧΙΧΙΧΙ:laugh: :laugh: :laugh:

ΒΡΕ ΓΙΩΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ

ΓΟΥΣΤΟ;) ... ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙ

ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΛΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ:laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑΤΑΣΣΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ !!!

Υ.Γ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ !;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει!!!!!!! συγνωμη δεν μπορεσαμε να ερθουμε για διαφορους λογους:( :( :(

αντε να βαλεις φωτο(εαν μπορεσεις ποτε ετσι που σερνεται παλι) να δουμε την ζουζουνιτσα και οοοοοοολα αυτα που τοσο ομορφα περιγραφει η γιωτουλα!!!!!

ελπιζω να τα πουμε στης γιωτας....:(

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου

Να τη χαιρεσαι την κορούλα σου! Πάντα γερή και ευτυχισμένη και εσείς να την καμαρώσετε οπως θα θέλατε.

Sorry αλλά δεν τα καταφερα να έρθω αν και το προγραμμάτιζα...

Απο τις περιγραφές πάντως καταλαβαίνω ότι μαλλον σκισατε, μάνα και κόρη, και απο decor κλπ...

Χίλια μπραβο και σας εύχομαι να εχετε παντα χαρές!!!!!!!

πολλά φιλιά:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...